Autor Wątek: Kobieta, alkohol i... ryby  (Przeczytany 4660 razy)

Offline mirgag

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 829
  • Reputacja: 136
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mirosław
  • Lokalizacja: Głogów - Zielona Góra
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Kobieta, alkohol i... ryby
« dnia: 11.08.2015, 00:48 »
Czy należy kobiecie dawać alkohol na rybach?… jeśli już, to z daleka od wody.
*Jedynie upór i determinacja są wszechmocne*
Mirosław

Offline Ostap

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 398
  • Reputacja: 149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chciałeś Panią? Zapie.... na nią!
  • Lokalizacja: Wuwua
Odp: Kobieta, alkohol i... ryby
« Odpowiedź #1 dnia: 11.08.2015, 07:10 »
Dobre. A później na 3 baty na 100%




Łukasz
 
Mazovia Fishing Team

Offline Jędrula

  • Robinson
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 749
  • Reputacja: 379
  • Lokalizacja: Wodzisław Śląski
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Kobieta, alkohol i... ryby
« Odpowiedź #2 dnia: 11.08.2015, 07:36 »
Dobre. A później na 3 baty na 100%

Właśnie  :D Ogólnie pijana kobieta to strasznie żenujący widok nie tylko na rybach . Pamiętam jednak czasy mojej młodości i melanże , pijane dziewczyny a chwile później kobiety sprawiały , że byłem w niebie ...ehhh

Podoba mi się to stwierdzenie - ''Czy należy kobiecie dawać alkohol na rybach?… jeśli już, to z daleka od wody.
Ostatnio czytałem artykuł o wpływie cukru na organizm psa , fachowiec tam pisał , że to szkodliwe i takie tam . Na koniec min podsumowanie brzmiało , iż ''nie należy podawać cukru psu ''  :D :D :D


Offline bigdom

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 696
  • Reputacja: 66
  • Mam swoje zdanie i nie zawaham się go użyć!!!
  • Lokalizacja: Olsztyn
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kobieta, alkohol i... ryby
« Odpowiedź #3 dnia: 11.08.2015, 08:19 »
Typowa Ruska filozofia. Największa beka jest wtedy, gdy ktoś robi sobie krzywdę. Strasznie to podłe i niskie.
Nigdy w życiu nie złowiłem karpia i dobrze mi z tym :)
Dominik

Offline kshell66

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 287
  • Reputacja: 26
Odp: Kobieta, alkohol i... ryby
« Odpowiedź #4 dnia: 11.08.2015, 14:22 »
Widzę, że upały dają się we znaki bo tematy arcyciekawe :D

Jeśli już miałaby tu być jakaś poważna dyskusja to wolałbym abyście napisali, czy warto pić na rybach albo w ogóle nad wodą. Temat ważny zwłaszcza, że mamy w Polsce w ostatnim czasie bardzo dużą ilość utonięć. Jak donoszą media, większość z tych osób była pod wpływem alkoholu.
Co do samego wędkowania z alkoholem dodam, że po sobie zauważyłem, iż nawet 2 piwa mocno spowalniają refleks :) 

W samym filmie nie widzę nic śmiesznego. Może dlatego, że w moim życiu też kilka razy zdarzyło mi się przesadzić z alkoholem.

Dziewczyna była chyba w stroju kąpielowym i była nad wodą :) Na naszych polskich kąpieliskach też dziewczyny (w znakomitej większości) noszą stroje kąpielowe :)

Offline Mateo

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 832
  • Reputacja: 976
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
    • Spławik i Grunt
  • Lokalizacja: Śląsk
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Kobieta, alkohol i... ryby
« Odpowiedź #5 dnia: 11.08.2015, 19:36 »
Mi ten filmik poprawił humor. Uśmiech raczej nieczęsto gości na mojej twarzy, ale kiedy zobaczyłem jak babka wywinęła orła z tej skarpy, to nieźle się uśmiałem :-) I płeć nie ma tu akurat znaczenia. Tak samo bym się uśmiał, gdyby spotkało to któregoś z tych facetów. Masę przecież jest w sieci filmików, na których widać porażki sportowców, zdarzenia podczas ślubu i inne wpadki. Z nich się śmiejemy.
Kwestia oceny libacji widocznej na filmiku to odrębna rzecz. Jeśli ktoś lubi w ten sposób spędzać czas, to jego sprawa. Kobieta rzeczywiście w takim stanie nie wygląda zachęcająco i pewnie niejeden obserwator pomyślałby o niej źle, ale to chyba nie miało być motywem przewodnim tego wątku.

Co do alkoholu na rybach, to jest już założony taki wątek i nawet z sondą :-)
http://splawikigrunt.pl/forum/index.php?topic=1099.0
Pozdrawiam
Mateusz

grzesiek76

  • Gość
Odp: Kobieta, alkohol i... ryby
« Odpowiedź #6 dnia: 11.08.2015, 22:01 »
Przypuszczam że podobne sytuacje mają miejsce w wielu krajach, nie tylko Rosji...
Problem jest taki że w Rosji, znacznie częściej niż w innych krajach do pokazywania takich rzeczy wykorzystywany jest internet... :)

Offline stas1

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 029
  • Reputacja: 303
  • Płeć: Mężczyzna
  • Łowię, bo lubię
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kobieta, alkohol i... ryby
« Odpowiedź #7 dnia: 11.08.2015, 22:17 »
Podobne widoki w parku nieopodal mego domu jak i nad Odrą w pobliżu sklepów monopolowych można powiedzieć są codziennością,w wydaniu zarówno męskim jak i damskim tylko po co to pokazywać na forum wędkarskim. Jaki cel bo nie ma nic w tym śmiesznego wręcz odwrotnie
Staś
Klasyczny Feeder

Offline Druid

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 740
  • Reputacja: 418
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Knurów, Górny Śląsk
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kobieta, alkohol i... ryby
« Odpowiedź #8 dnia: 11.08.2015, 22:49 »
Gdy byłem na rybach w niedzielę to na brzegu naprzeciwko mnie w dwóch miejscach rozbiły sie rodziny z dziećmi . Nadmieniam że na brzegach stoją tablice informujące o zakazie kąpieli.
Oczywiscie kąpali sie wszyscy , potem dorosli imprezowali na brzegu a dzieci same w wodzie ( fakt - jest tam płytko, dno opada bardzo powoli) . Obojętnie czy mężczyzna czy kobieta bardzo często było słychać wulgaryzmy na ch i k itp . Palili ognisko w lesie i piekli nad nim kiełbaski . Zwinęli się koło 19 bo zrobił się tam cień.
Wracali sznurkiem ( na końcu pijani faceci 100m z tyłu a dzieci na początku ) i jedno z dzieci zaraz obok rzuciło do wody pustą butelkę PET 2l . Zwróciłem uwagę matce ( też pijanej oczywiście ) która odpowiedziała szybko tak - ,,Ale to nie ja rzuciłam "
Bez komentarza.
Pozdrawiam - Gienek