Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Grunt / Odp: Ekspedycja karpiowa
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Awek dnia Dzisiaj o 17:39 »
Cholera robi się tu ciekawie

Wysłane z mojego SM-A336B przy użyciu Tapatalka

2
Grunt / Odp: Ekspedycja karpiowa
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Mosteque dnia Dzisiaj o 17:34 »
Chodzi o fermentacje węglowodanów w drewnie, robi to pewna grupa bakterii i produkuje przy tym pewien rodzaj substancji, którą to substancję karpie po prostu uwielbiają i jest dla nich mega zdrowa. Mając tą wiedzę, stosowanie już przefermentowanego orzecha jest po prosu głupotą, na starcie tracimy cały sens używania orzecha, dlatego do łowiska trzeba wprowadzać tylko orzecha świeżo przygotowanego, który po wrzuceniu do wody zacznie fermentować uwalniając do wody najlepszy istniejący atraktor
Nieźle brednie przeczące logice :thumbup:
3
Grunt / Odp: Ekspedycja karpiowa
« Ostatnia wiadomość wysłana przez beret_89 dnia Dzisiaj o 17:24 »
Bardzo ciekawy temat.
Poziom przekazywanej wiedzy wręcz zaskakuje.
Można naprawdę sporo się dowiedzieć z dyskusji.
Interesujące informacje:

Żadnego ziarna - Ziarno tylko pod federa.
Orzech najprawdopodobniej jest trujący temat tyczy się również kulnna mączkach z orzechów.
Z kolei kolejny user pisze tylko Ziarno bez ziarna nie ma życia w wodach pzw.
Aby uporać się z drobnica należy nęcić tylko wieczorem.
A duże ryby łowi się na pzw tylko w nocy.
Po chwili dyskusji wjeżdżamy spowrotwm w orzecha....Ale ważna rzecz należy sypać tylko świerzym orzechem ugotowanym tak...aby proces fermentacji odbywał się już w wodzie z łowiska.
Kolejna ciekawostka....
Aby wbić swe trzy grosze w nic nie wnosząc do dyskusji pojawią się głos o jedynej posągowej postawie - ależ to pouczające.
I na deser kolejna teoria.
Karpie jedzą drewno.

Czytając niektóre tematy naprawdę można doczytać się ciekawostek z cyklu czy ryby mają włosy.....
Pozdrawiam liczę na dalsze nowe teorie.....

A chcesz się dowiedzieć jak najszybciej ściągnąć karpie w jedno miejsce i to bez użycia jakiejkolwiek zanęty?- potwierdzono naukowo, dowiedziałem się o tym na wykładzie o odżywianiu ryb :-*
4
Grunt / Odp: Ekspedycja karpiowa
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mjmaciek dnia Dzisiaj o 17:17 »
Bardzo ciekawy temat.
Poziom przekazywanej wiedzy wręcz zaskakuje.
Można naprawdę sporo się dowiedzieć z dyskusji.
Interesujące informacje:

Żadnego ziarna - Ziarno tylko pod federa.
Orzech najprawdopodobniej jest trujący temat tyczy się również kulania na mączkach z orzechów.
Z kolei kolejny user pisze tylko Ziarno bez ziarna nie ma życia w wodach pzw.
Aby uporać się z drobnica należy nęcić tylko wieczorem.
A duże ryby łowi się na pzw tylko w nocy.
Po chwili dyskusji wjeżdżamy z powrotem w orzecha....Ale ważna rzecz należy sypać tylko świerzym orzechem ugotowanym tak...aby proces fermentacji odbywał się już w wodzie z łowiska.
Kolejna ciekawostka....
Aby wbić swe trzy grosze w nic nie wnosząc do dyskusji pojawią się głos o jedynej posągowej postawie - ależ to pouczające.
I na deser kolejna teoria.
Karpie jedzą drewno.

Czytając niektóre tematy naprawdę można doczytać się ciekawostek z cyklu czy ryby mają włosy.....
Pozdrawiam liczę na dalsze nowe teorie.....
5
Zanęty / Odp: Ziarna na karpia
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Piotr Bogdanowicz dnia Dzisiaj o 17:14 »
Kup prasowana kukurydzę... ta można tam stosować...
6
Grunt / Odp: Ekspedycja karpiowa
« Ostatnia wiadomość wysłana przez beret_89 dnia Dzisiaj o 17:12 »
Chodzi o fermentacje węglowodanów w drewnie, robi to pewna grupa bakterii i produkuje przy tym pewien rodzaj substancji, którą to substancję karpie po prostu uwielbiają i jest dla nich mega zdrowa. Mając tą wiedzę, stosowanie już przefermentowanego orzecha jest po prosu głupotą, na starcie tracimy cały sens używania orzecha, dlatego do łowiska trzeba wprowadzać tylko orzecha świeżo przygotowanego, który po wrzuceniu do wody zacznie fermentować uwalniając do wody najlepszy istniejący atraktor
7
Sprzęt / Preston Monster Xtreme distance feeder.
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Mardead dnia Dzisiaj o 17:03 »
Zamierzam kupić nowy kijek, bo flagmana cast mastera z shimano ultegrą złodziej sobie zabrał. ( i tylko to z wędek zginęło a piętro niżej stał pokrowiec prestona z 5 wędkami )
Jest wersja 3,8m cw 180g i wersja 4m 200g...
Czy ktoś miał styczność i coś pomoże.
8
Zakupy / Odp: Kupiliśmy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Opos dnia Dzisiaj o 16:41 »
Miałem sprzedawać wędki i nie kupować żadnej już.. no to sprzedałem jedną a kupiłem dwie :facepalm:
Zachciało mi sie parabolek i kupiłem sobie delphin opium blacx feeder 3g 3,6-80g 8) Ale to jest leciutki kijek. Szczytówki to nawet branie uklejki pokażą i chyba trzeba będzie zastosować ta najsztywniejsza, bo ona jest o giętkości chyba z 1-1,5oz. Fajna duża pierwsza przelotka, ale do dystansu i powtarzalnej celności to będzie daleko z tą akcją kija. Przy okazji wypróbuję nowe specjały od sonu bez mączek i podajniki prestonowskie, bo może to zabrzmi dziwnie, ale będę miał z nimi po raz pierwszy do czynienia :P Zobaczymy czy sie u mnie zaadaptuja :P

9
Grunt / Odp: Ekspedycja karpiowa
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Mosteque dnia Dzisiaj o 16:38 »
Nawet nie wiedziałem, że jedzą. A co dopiero dlaczego.
10
Recenzje sklepów / Odp: Sklep zemexpolska.pl (alebranie.pl i maszbranie.pl)
« Ostatnia wiadomość wysłana przez tiimi83 dnia Dzisiaj o 16:35 »
Chodzi o to, że przede wszystkim warto informować użytkowników o obsłudze przez dany sklep, aby każdy miał pogląd gdzie kupować. A poza tym jeżeli przedstawiciele niektórych sklepów tutaj zaglądają, może to tylko wpłynąć pozytywnie na nasze kolejne zakupy. Ale najlepiej do wszystkiego być sceptycznie nastawionym....
Strony: [1] 2 3 ... 10