Ostatnie wiadomości

Strony: [1] 2 3 ... 10
1
Zakupy / Odp: Black Friday 2021
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Cobi92 dnia Dzisiaj o 06:53 »

Aż to pokazałem żonie. Mam może ze 20 kg wszystkich peletów i zanęt łącznie, a ona twierdzi, że zgłupiałem i chyba sam to będę jadł 8)

No to wisisz mi Pan piwo za to że dałem Ci argumenty dla żony :D
3
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kamil_BBI dnia Dzisiaj o 01:39 »
Jakieś 20kg z zakupionych ostatnio 50 (25kg 8mm i 25kg 11mm) będzie dla Kamila i Shreka ;) Resztę zużyję do PW, jeden dzień wędkowania to ok kilograma pelletu wystrzelonego do wody. W lipcu tego roku kupiłem worek 8 i worek 11mm, została mi mniej niż połowa. Częśc zużyłem do PW, część do nęcenia miejscówek. Poza tym mam jeszcze ponad pół worka 2mm Skrettinga do metody, prawie cały worek Allera Primo 2mm który będzie do mieszania ze Skrettingiem i do zmielenia jako wypełniacz do metodowej zanęty. Do tego 10kg  coppensa 2mm, trochę innych pelletów i tak jakoś koło 100kg wychodzi. Mam duży strych i towar popakowany w Doypacki lub zgrzane worki, powinien bezpieczni przeleżeż cały sezon :)

Aż to pokazałem żonie. Mam może ze 20 kg wszystkich peletów i zanęt łącznie, a ona twierdzi, że zgłupiałem i chyba sam to będę jadł 8)
4
Tematy mniej lub bardziej związane z wędkarstwem / Odp: Krótkie Pytanie - Krótka Odpowiedź
« Ostatnia wiadomość wysłana przez katmay dnia Dzisiaj o 00:23 »

W mojej brolce są trzy suwaki.  Próbowałem dzisiaj zapiąć drzwi do panela w domu - kilka godzin walczyłem - i poległem.
 Gdybym tylko zobaczył jak skonfigurować suwaki - ile ma być założonych i z której strony na drzwiach a ile na panelu.
 Nie wiem co ze mną jest nie tak ale nie ogarnąłem tego.  Skandal, aby nie byłą pokazana ta czynność w instrukcji obsługi.
Cholera! Mam nadzieję, że nie wprowadzą tych rozwiązań systemowych do reszty asortymentu. Wyobrażacie sobie bieliznę foxa z trzeba suwakami? Albo bokserki za 50 zł z nowym wzorem camo za 200? Jest tak skuteczny, że twoja kobieta przez 2 tygodnie nie znajdzie gdzie one są!

I człowiek wydaje miliony monet na stroje, buty, namioty i inne kamuflaże, a wystarczyło by poznać podstawy fizyki że szkoły podstawowej.

Wysłane z mojego SM-G960F przy użyciu Tapatalka

5
Spinning / Odp: Jaki kołowrotek do ultra lighta?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez pasjonat (nie morderca) dnia 28.11.2021, 23:56 »
LUKAS szukam w pl i nie mogę znaleźć tego Vernum II
6
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Cobi92 dnia 28.11.2021, 23:51 »
Jakieś 20kg z zakupionych ostatnio 50 (25kg 8mm i 25kg 11mm) będzie dla Kamila i Shreka ;) Resztę zużyję do PW, jeden dzień wędkowania to ok kilograma pelletu wystrzelonego do wody. W lipcu tego roku kupiłem worek 8 i worek 11mm, została mi mniej niż połowa. Częśc zużyłem do PW, część do nęcenia miejscówek. Poza tym mam jeszcze ponad pół worka 2mm Skrettinga do metody, prawie cały worek Allera Primo 2mm który będzie do mieszania ze Skrettingiem i do zmielenia jako wypełniacz do metodowej zanęty. Do tego 10kg  coppensa 2mm, trochę innych pelletów i tak jakoś koło 100kg wychodzi. Mam duży strych i towar popakowany w Doypacki lub zgrzane worki, powinien bezpieczni przeleżeż cały sezon :)
7
« Ostatnia wiadomość wysłana przez alex1897 dnia 28.11.2021, 23:33 »
Gdyby ktoś szukał kosza na nogach d36
To ostatnia sztuka w bardzo dobrej cenie
https://icarp.pl/product-pol-38590-Traper-Kosz-GST-Pro-Red.html
Sam właśnie kupiłem choć miałem brać matrixa Xr36 Comp
Fajki i ramienia taniej wychodzą w miętusie
8
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Lukas 78 dnia 28.11.2021, 23:22 »
Grubo sypiecie , mi jeszcze z tego sezonu dużo zostało , żeby tylko molom się nie spodobał ;)
9
« Ostatnia wiadomość wysłana przez grzegorz88 dnia 28.11.2021, 23:19 »
Miałem nadzieję, że po BF będzie na forumowej giełdzie wysyp fajnego sprzętu, który został wymieniony na nowy, a tu jak na razie cisza :( Dalej ludzie, wrzućcie coś :D

Sam nabyłem na BF tylko 50kg pelletu do łowienia na PW ( obiecnie mam trochę ponad 100 :o ) 4metrową sztycę Brain (Shreku mnie namówił :D) i uzupełniem zapas przynęt od Przemka Solskiego bo bardzo dobrze mi się sprawdzały. Poza tym jakieś drobne akcesoria. Miał być kołoweotek do PW, ale jednak się powstrzymałem zwłaszcza, że pojawił mi się wyciek z silnika i $$ pójdą na naprawę :(

Z ciekawości zapytam 100kg pelleru do PW .... taką ilość masz przewidzianą na ile lat.....
100kg to tak na sezon...
10
« Ostatnia wiadomość wysłana przez mjmaciek dnia 28.11.2021, 23:08 »
Miałem nadzieję, że po BF będzie na forumowej giełdzie wysyp fajnego sprzętu, który został wymieniony na nowy, a tu jak na razie cisza :( Dalej ludzie, wrzućcie coś :D

Sam nabyłem na BF tylko 50kg pelletu do łowienia na PW ( obiecnie mam trochę ponad 100 :o ) 4metrową sztycę Brain (Shreku mnie namówił :D) i uzupełniem zapas przynęt od Przemka Solskiego bo bardzo dobrze mi się sprawdzały. Poza tym jakieś drobne akcesoria. Miał być kołoweotek do PW, ale jednak się powstrzymałem zwłaszcza, że pojawił mi się wyciek z silnika i $$ pójdą na naprawę :(

Z ciekawości zapytam 100kg pelleru do PW .... taką ilość masz przewidzianą na ile lat.....
Strony: [1] 2 3 ... 10