Ostatnie wiadomości

Strony: 1 [2] 3 4 ... 10
11
Hyde Park / Odp: Jakiej muzyki słuchacie?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez robson dnia 24.04.2024, 21:48 »
12
Sprzęt / Odp: Krótkie Pytanie - Krótka Odpowiedź
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Marko27 dnia 24.04.2024, 21:33 »
Trafił ktoś na bezpieczny klips 2mm z ali?
Nie chce nowych kołowrotków póki co rozwierać (Okuma Custom Black Feeder)
13
Filmy w sieci / Odp: Ciekawe filmy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Mosteque dnia 24.04.2024, 20:42 »
Sebo walczy do końca :bravo:
14
Tematy mniej lub bardziej związane z wędkarstwem / Odp: Co robić, gdy jest niebezpiecznie nad wodą?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Mosteque dnia 24.04.2024, 20:29 »
Panowie :facepalm:
15
Tematy mniej lub bardziej związane z wędkarstwem / Odp: Co robić, gdy jest niebezpiecznie nad wodą?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Maciek K dnia 24.04.2024, 19:57 »
Stąpam po ziemskim padole "trochę" dłużej niż dwadzieścia dni ale doceniam i dziękuję za wybaczenie :-[
16
Filmy w sieci / Odp: Ciekawe filmy
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Opos dnia 24.04.2024, 19:53 »
17
Tematy mniej lub bardziej związane z wędkarstwem / Odp: Co robić, gdy jest niebezpiecznie nad wodą?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez booohal dnia 24.04.2024, 19:53 »
Uważam,że wielka zjednoczona Europa pod niemiecką batutą to jedyne rozsądne wyjście dla Polski.
W 39' się nie udało ale teraz się uda.
Do tego kupiłem elektryka, nie odrywam nakrętek od butelek, od poniedzialku do piątku jem chrząszcze a mięso (oczywiście z laboratorium) tylko w niedzielę.
I polecam to wszystkim. No chyba,że chcesz być faszystą albo denialistą klimatycznym. Albo jednym i drugim. Ale na to jest określenie- konfederata.
Fur Poland!

Ty tak na poważnie, myślałem, że żartujesz .......
Jesteś na forum 20 dni.
Wybaczam.
18
Giełda / Odp: (S) Cresta Match& Feeder, szelki , pojemnik termiczny .
« Ostatnia wiadomość wysłana przez wobek82 dnia 24.04.2024, 19:38 »
Priv.
19
Tematy mniej lub bardziej związane z wędkarstwem / Odp: Co robić, gdy jest niebezpiecznie nad wodą?
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Maciek K dnia 24.04.2024, 19:24 »
Uważam,że wielka zjednoczona Europa pod niemiecką batutą to jedyne rozsądne wyjście dla Polski.
W 39' się nie udało ale teraz się uda.
Do tego kupiłem elektryka, nie odrywam nakrętek od butelek, od poniedzialku do piątku jem chrząszcze a mięso (oczywiście z laboratorium) tylko w niedzielę.
I polecam to wszystkim. No chyba,że chcesz być faszystą albo denialistą klimatycznym. Albo jednym i drugim. Ale na to jest określenie- konfederata.
Fur Poland!

Ty tak na poważnie, myślałem, że żartujesz .......
20
Grunt / Odp: Ekspedycja karpiowa
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Apacz dnia 24.04.2024, 19:20 »
Wątek popłynął fakt :)
A prawda jest taka,że co wrzucisz - będzie spoko. Po prostu spróbój kilka opcji co ci się sprawdzi. Jak przyczepią się leszcze to proponuję większe kulki i orzecha (choć na niego w moich stronach ludzie łowią też leszcze) Ważniejsze jest namierzenie karpi zamiast zmuszanie ich do zmiany przyzwyczajeń.

Z moich doświadczeń młodzieńczych dochodziłem do super wniosków nurkując w południe z maską i rurką sprawdzając co zostało wyjedzone i w jakiej ilości. Jak masz latem taką możliwość to polecam... otwiera oczy :)
Strony: 1 [2] 3 4 ... 10