Ostatnie wiadomości

Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 10
21
Giełda / Odp: (S) Różne przynęty
« Ostatnia wiadomość wysłana przez hakon dnia Dzisiaj o 06:59 »
Aktualne??
23
Sprzęt / Odp: Sygnalizatory Neco - opinie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Kamil_BBI dnia Dzisiaj o 00:29 »
Weź może te, Chińczyk, ale sprawdzony. Gdzieś na forum czytałem, że robią sygnalizatory dla „europejskich” firm, sa też wersje 3+1:

https://a.aliexpress.com/_EzCDEUZ
24
Sprzęt / Odp: Sygnalizatory Neco - opinie
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Grzesiek POZNAŃ dnia Dzisiaj o 00:09 »
Czołem Panowie. Odkopuję.
Szukam po forum informacji o sygnalizatorach i trafiłem na ten jakże krótki wątek. :)

Czy przez ostatnie parę lat ktoś używał z powodzeniem tych "chińczyków" i "pakowaczy"? Przyznam, że karpiowanie to będzie tylko dodatek do mojego "normalnego łowienia", a i tak wydałem na skompletowanie sprzętu górkę hajsu, więc na te parę razy do roku szukam czegoś nieprzesadnie drogiego, ale żeby nie padło od patrzenia.

Wpadł mi w oko ten zestaw: NECO CARP 3+1 F103 https://necofishing.com/zestawy-31/42-zestaw-sygnalizatorow-21-f102
Podoba mi się łatwo dostępny pstryczek włącz/wyłącz i to, że czułość, tony, kolory i głośność są na pokrętłach, rolki są schowane, ma snag bary.
Taki zestaw 3+1 kosztuje ok. 550 zł.

Ogólnie nie planuję nocek, raczej pikniki przy karpiowaniu. Za 240 zł można dostać 3 takie bez centralki...
Co myślicie, macie jakieś spostrzeżenia? Będę wdzięczny za wasze opinie. :)

Pozdrawiam
Grzesiek
25
Nasze wyniki nad wodą / Odp: Wyniki nad wodą 2024
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Opos dnia 27.03.2024, 22:42 »
Gratki Rafał :bravo:

To woda no kill czy klasycznie zarządzana przez PZW? ;)

Wynik robi wrażenie! :thumbup:

To jest klasyczna woda pzw. u mnie na no kill można tylko na spławik a przy dzisiejszym wietrze to bym nie połowił. 
26
Nasze wyniki nad wodą / Odp: Wyniki nad wodą 2024
« Ostatnia wiadomość wysłana przez flowgrid dnia 27.03.2024, 22:34 »
Gratulacje dla wszystkich :narybki:
27
Przynęty / Odp: Ringers Wafters
« Ostatnia wiadomość wysłana przez pitry1987 dnia 27.03.2024, 22:17 »
Bagnety jaxona 9mm najtańsze i wszystko prawie z nimi gra. Problemy z mikronami miałem i s70 ale te 2 to typowy pop up w praktyce wiec nic nie pomoże.

Kupiłem i niestety te bagnety są jeszcze cieńsze niż te z delphina więc na 100% nie zbalansują 10 ringersa. Może ktoś coś jeszcze poleci?

jeszcze kwestia haka jest. ja przy kamasanie t360 r.12 i tenże bagnet bez problemu. o ile paczka jest waftersem bo zdarzają się wpadki nawet Ringersowi.
28
Sprzęt / Odp: Preston Intensity stuki na wolnych obrotach
« Ostatnia wiadomość wysłana przez thegamer dnia 27.03.2024, 22:09 »
Wielkie dzięki za pomoc kolowrotek hula.
29
Sprzęt / Odp: MAP Parabolix 11FT SUV czy Drennan Acolyte Commercial Feeder 11FT ???
« Ostatnia wiadomość wysłana przez azga dnia 27.03.2024, 22:09 »
Jak chcesz pod większe ryby to Garbo essential MF jest masywniejszy. Ja mam oba parabolixy suv, ale z Garbo pewniej czułem się przy większych rybach :)
30
Nasze wyniki nad wodą / Odp: Wyniki nad wodą 2024
« Ostatnia wiadomość wysłana przez Azymut dnia 27.03.2024, 22:08 »
Gratki Rafał :bravo:

To woda no kill czy klasycznie zarządzana przez PZW? ;)

Wynik robi wrażenie! :thumbup:
Strony: 1 2 [3] 4 5 ... 10