Autor Wątek: Centrum Wędkarskie e-koi.pl  (Przeczytany 5569 razy)

Offline gregorio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 693
  • Reputacja: 148
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kołobrzeg
Centrum Wędkarskie e-koi.pl
« dnia: 17.04.2018, 20:26 »
Witam
Czy ktoś robił w tym sklepie online zakupy? Można prosić o jakieś opinie?
Grzegorz > Kołobrzeg

Offline Kamil_BBI

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 902
  • Reputacja: 126
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Centrum Wędkarskie e-koi.pl
« Odpowiedź #1 dnia: 17.04.2018, 20:49 »
Cześć, kupowałem tam kilka spławików Cralusso na początku roku, zakup bez problemu, szybka wysylka, a ceny w porownaniu do innych sklepow dosc okazyjne (placilem 22 zł za spławik). Dodatkowo dostałem kod rabatowy do kolejnych zakupów.
W poniedziałek zamówiłem kolejne spławiki, krętliki itp. pomyliłem się w rozmiarze krętlików, na telefon ustawiłem zmianę i zgodnie z mailem od kuriera jutro powinienem mieć przesyłkę.
Z pozdrowieniami,
Kamil

Offline JackM

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 288
  • Reputacja: 10
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kielce
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Centrum Wędkarskie e-koi.pl
« Odpowiedź #2 dnia: 17.04.2018, 20:53 »
Kontakt do e-koi pozyskałem z allegro, ale dogadałem się z Właścicielem i kupiłem parę rzeczy przez sklep, albo poprzez zamówienie telefoniczne. Dokonałem kilku transakcji latem ubiegłego i byłem bardzo zadowolony. Wszystko można było dogadać, ceny dobre, dostawa bardzo szybka.
Mogę spokojnie polecić. :thumbup:
Mam nadzieję, że się nic nie zmieniało.
Jacek

ProBono

  • Gość
Odp: Centrum Wędkarskie e-koi.pl
« Odpowiedź #3 dnia: 17.04.2018, 21:14 »
Również kupowałem w tym sklepie. Wszystko w jak najlepszym porządku.

Offline Sebek Francja

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 179
  • Reputacja: 231
  • Płeć: Mężczyzna
  • Bez wędki czuję się jak nie facet
    • Wędkarstwo Francuskie
  • Lokalizacja: Reims
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Centrum Wędkarskie e-koi.pl
« Odpowiedź #4 dnia: 17.04.2018, 22:31 »
Mam dobry kontakt z właścicielem i robiłem kilka transakcji. Szybko i bez żadnych problemów.

Offline Remik

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 168
  • Reputacja: 4
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Odolanów
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Centrum Wędkarskie e-koi.pl
« Odpowiedź #5 dnia: 17.04.2018, 23:25 »
Ja również polecam ten Sklep ;)
Pozdrawiam
Remigiusz

Offline koras

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 797
  • Reputacja: 196
  • Płeć: Mężczyzna
  • Więcej sprzętu niż talentu :D
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Centrum Wędkarskie e-koi.pl
« Odpowiedź #6 dnia: 18.04.2018, 08:53 »
Sklep fajny i dobrze zaopatrzony - mają Sonubaitsy, Prestony, Bait-Techy itd. Obsługa miła i fachowa. Co prawda, zakupy robiłem tam tylko stacjonarnie, więc na temat realizacji zamówień internetowych nie umiem się wypowiedzieć.
PS. Niektórzy mogli nieświadomie już dokonać zakupu w tym sklepie - prowadzili stoisko Stalomaxa na Rybomanii w tym i ubiegłym roku w Poznaniu.
Marcin

Offline Cobi92

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 195
  • Reputacja: 162
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kalisz
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Centrum Wędkarskie e-koi.pl
« Odpowiedź #7 dnia: 14.10.2020, 14:38 »
Robię u Nich zakupy już jakiś czas i muszę napisać kilka słów bo chłopaki zdecydowanie na to zasługują :)

Asortyment: sklep typowo karpiowo-gruntowo-spławikowy z powiększającą się od jakiegoś czasu ofertą spinningową, prowadzony przez bardzo ogarniętych wędkarzy. Spora oferta firm karpiowych obejmująca wędki, kołowrotki, kulki, pellety (przedstawiciel Aller Aqua więc cena i wybór ich produktów jest baaaardzo dobra, jest też Stalomax), elementy do budowy zestawów, akcesoria, maty, stanowiska itd - no po prostu wszystko. Dla mnie najważniejszy jest jednak wybór sprzętu do Method Feedera oraz spławika i tu miła niespodzianka: osobne spore regały Prestona, Drennana, Guru, Matrixa, Cralusso i kilku innych firm. Do tego zanęty i przynęty Sonubaitsa, Ringersa, MatchPro czu Meus'a. Sporo też sprzętu Mikado. Z naturalnych przynęt standardowo lodówka z robakami, można też zamówić świeżą ochotkę. Jeśli chodzi o asortyment spinningowy to nigdy się specjalnie nie przyglądałem, sporo przynęt gumowych, obrotówek, do tego standardowe akcesoria.

Ceny: Mocno konkurencyjne nawet w zestawieniu ze sklepami typowo internetowymi czy allegro. Kiedyś kupowałem wyłącznie przez internet, teraz jeżeli potrzebuję coś na szybko to śmiało biorę u Nich, bo wiem że nie przepłacę. Mikado w super cenie, chyba jakaś grubsza współpraca. Czasem można się też dogadać co do ceny :)

Obsługa: Po pierwsze bardzo profesjonalna, widać od razu że rozmawia się z aktywnymi wędkarzami obeznanym w nowościach, a nie kimś po szkoleniu produktowym, który nie wie o czym mówi. Wydaje mi się że to też zawodnicy, ale pewności nie mam ;P Sporo doradzają, potrafią wytłumaczyć i dzielą się wiedzą. Po drugie całkiem otwarci, ale z pewnością nie nadskakujący klientowi. Jeśli chcemy to pomogą, jeśli wolimy zakupu w ciszy to się nie narzucają. Dla mnie ok, bo czasem potrzebuję o coś dopytać. Poza zakupami można się też dowiedzieć nieco o łowiskach czy zawodach w okolicy.

Dodatkowy plus to spory wybór żyłek i plecionek sprzedawanych na metry i nawijanych maszynowo na szpule kołowrotków. Super sprawa, wystarczy przyjść ze szpulą i nawiną według uznania, cenowo też wychodzi korzystnie. Oferują głównie Shimano i Mikado

Sklep internetowy i allegro prowadzone ok, nie miałem problemów typu "na stronie jest a w sklepie stacjonarnym brak". Na stronie internetowej sporo promocji, w sklepie też warto przejrzeć półkę wyprzedażową.

Od siebie bardzo polecam z racji szerokiego wyboru i dobrych cen oraz spoko obsługi. Grunciarze i karpiarze na pewno się nie rozczarują
Lepiej 3 razy złowić i wypuścić niż raz zjeść ;)

Offline fishunter1990

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 322
  • Reputacja: 790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Przystawka i Laying-on Gruntówka z alarmem
  • Lokalizacja: 56-Trzysta DMI
Odp: Centrum Wędkarskie e-koi.pl
« Odpowiedź #8 dnia: 26.08.2021, 22:35 »
Zamówiłem u nich pellet Aller i jestem zadowolony, choć procedura wysyłki trwała ponad 2 doby, a sklep jest tylko 45km od mojej mieściny. Stąd ocena 9/10.
Wolę łowić niż łapać...🎣🍺😉

Offline Tomba

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 325
  • Reputacja: 598
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Centrum Wędkarskie e-koi.pl
« Odpowiedź #9 dnia: 05.09.2021, 23:05 »
Zamówiłem u nich
Zamówione produkty:
1. Spodnie Salopettes 25K - roz. XXXL DRENNAN | Cena: 769,00 zł | Ilość: 1 | Wartość: 715,17 zł
Ze zniżką, niedostępne w D. W innych sklepach bez zniżki i brak możliwości dostawy do paczkomatu. Jak dojdzie to się pochwalę.
Pozdrawiam,
Tomek

Offline Tomba

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 325
  • Reputacja: 598
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Centrum Wędkarskie e-koi.pl
« Odpowiedź #10 dnia: 07.09.2021, 17:30 »
No i się nie pochwalę, bo spodnie nie doszły. Zamówienie anulowane, kasa z powrotem na koncie a w sklepie brak towaru.
Pozdrawiam,
Tomek

Offline Tomba

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 325
  • Reputacja: 598
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Centrum Wędkarskie e-koi.pl
« Odpowiedź #11 dnia: 09.09.2021, 20:42 »
I całe szczęście, że nie było XXXl. Byłyby za duże.  Zamówiłem w D. XXL i  są idealne. Przy moich zniżkach cena niższa niż w e-koi. poniżej 700 PLN.
Ale sklepu nie skreślam, ma ciekawy asortyment.
Pozdrawiam,
Tomek

Offline Cobi92

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 195
  • Reputacja: 162
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kalisz
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Centrum Wędkarskie e-koi.pl
« Odpowiedź #12 dnia: 09.09.2021, 20:51 »
Sporo rzeczy mają na sklepie jako takie które mogą zorganizować na zamówienie, wtedy zwykle mają wpisany czas dostawy 5dni. Mi różne rzeczy z Drennana ogarniają w 2-3 dni, tyczy się to również rzeczy których na stronie nie mają, ale jeśli jest u dystrybutora to ściągną. Widocznie tych spodni nie miał już nawet przedstawiciel, ale jak widać Twoje szczęście :D
Lepiej 3 razy złowić i wypuścić niż raz zjeść ;)

Offline fishunter1990

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 322
  • Reputacja: 790
  • Płeć: Mężczyzna
  • Przystawka i Laying-on Gruntówka z alarmem
  • Lokalizacja: 56-Trzysta DMI
Odp: Centrum Wędkarskie e-koi.pl
« Odpowiedź #13 dnia: 16.04.2022, 20:44 »
Zamówiłem u nich pellet Aller i jestem zadowolony, choć procedura wysyłki trwała ponad 2 doby, a sklep jest tylko 45km od mojej mieściny. Stąd ocena 9/10.

Znowu deja-vu ;).
Wolę łowić niż łapać...🎣🍺😉

Offline logan

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 107
  • Reputacja: 5
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Centrum Wędkarskie e-koi.pl
« Odpowiedź #14 dnia: 16.04.2022, 21:16 »
Witam,
Mnie zdziwiła jedna kwestia, która już dawno znikła, a tym bardziej gdy się płaci z góry za zamówienie. Kupiłem u nich na alledrogo kilka rzeczy, płatność blikiem, płatność potwierdzona, do widzenia. Czekam jeden dzień, drugi dzień, trzeci i w końcu myślę wejdę na pocztę nabazgram maila co i jak z moją paczką. A tu śmieszna sytuacja, mail od nich z potwierdzeniem zamówienia :facepalm: Dobre, zapłaciłem i mam potwierdzać czy to zamówiłem :thumbup: