Autor Wątek: WodzisławŚL Fishing Team testuje Robinsona  (Przeczytany 180245 razy)

Offline Jędrula

  • Robinson
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 749
  • Reputacja: 379
  • Lokalizacja: Wodzisław Śląski
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: WodzisławŚL Fishing Team testuje Robinsona
« Odpowiedź #900 dnia: 18.11.2021, 08:20 »
Pamiętam, że jeszcze kilka lat temu, jak zaczynałem tu pisać często mi zarzucano to, iż mocno podkreślałem, że internet zmieni oblicze polskiego wędkarstwa, że firmy powinny skupić się mocno na promocji w social mediach. Pamiętam jak np. Luk napisał tu na SiG, że wędki Korum przeznaczone do połowu brzan idealnie nadają się na polskie typowe gruntówki....po czym w Drapieżniku schodziły całe masy tych wędek (a cena cały czas rosła) + importowano to bezpośrednio z UK z AnglingDirect.  Przyglądam się rozwojowi Jędrzeja i chłopaków z WodzisławŚL Fishing Team od dłuższego czasu i widzę niesamowity rozwój. Robinson naprawdę postawił na ciekawych gości, którzy mają masę fajnych pomysłów. W Robinsonie odnalazłem nawet Rovera - pewnego rapera z Kielc z doktoratem, którego kiedyś namiętnie słuchał mój młodszy brat ;)  Brawo panowie.


Dzięki Arek, staramy się rozwijać, aczkolwiek nie jest łatwo, bo trzeba ogarniać też swoją robotę. Może kiedyś doczekamy się czasów, gdy testerzy będą zatrudnieni na etatach. Perspektywa jeżdzenia do roboty na ryby jest bardzo ciekawa :) Z drugiej strony łatwiej by nas było rozliczać, ale jestem pewien, że z radością byśmy sobie poradzili.

Jeżeli chodzi o Rovera naszego doktorka i menadżera od social mediów w Robinsonie, to on właśnie jest spirytus movens tych wszystkich przemian. To jemu w dużym stopniu zawdzięczamy nasz rozwój. Facet robi w necie ogromną robotę dla firmy, to jest człowiek orkiestra, a dodatkowo przyjaźnimy się i razem latamy na ryby.

Chcę jeszcze dodać, że przyszły rok zapowiada się dla nas bardzo interesująco i pracowicie. W styczniu załatwiamy pozwolenie na Czechy i odpuszczamy w dużej mierze nasze rodzime wody. Oj będzie się działo :)

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 050
  • Reputacja: 889
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: WodzisławŚL Fishing Team testuje Robinsona
« Odpowiedź #901 dnia: 18.11.2021, 08:31 »
Jako dla laika możecie zrobić filmik z testów zanęt i przynęt, jak zanęty pracują ... jakie przynęty macie , wawtery jakie haki balansują.
Co do sprzętu - jak dla mnie każdy ma swoje preferencje...

Co do czech doskonały kierunek ( no ale dzierżna nie olejecie i polskiej odry.... chyba) he... zrobicie Michałowi konkurencje :P
Maciek

Offline Jędrula

  • Robinson
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 749
  • Reputacja: 379
  • Lokalizacja: Wodzisław Śląski
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: WodzisławŚL Fishing Team testuje Robinsona
« Odpowiedź #902 dnia: 18.11.2021, 08:40 »
Jako dla laika możecie zrobić filmik z testów zanęt i przynęt, jak zanęty pracują ... jakie przynęty macie , wawtery jakie haki balansują.
Co do sprzętu - jak dla mnie każdy ma swoje preferencje...

Co do czech doskonały kierunek ( no ale dzierżna nie olejecie i polskiej odry.... chyba) he... zrobicie Michałowi konkurencje :P


Maciej, mamy w planach takie testy, ale to już na wiosnę zrobimy, gdy pogoda będzie bardziej sprzyjająca.

Pozwolenie na Śląsk też opłacimy, bo właśnie jak mówisz, nie możemy odpuścić Dzierżna i Odry, aczkolwiek Odra też na znacznym odcinku płynie w Czechach i jest tam zupełnie inna pod względem rybostanu.


Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 050
  • Reputacja: 889
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: WodzisławŚL Fishing Team testuje Robinsona
« Odpowiedź #903 dnia: 18.11.2021, 08:52 »
Jako dla laika możecie zrobić filmik z testów zanęt i przynęt, jak zanęty pracują ... jakie przynęty macie , wawtery jakie haki balansują.
Co do sprzętu - jak dla mnie każdy ma swoje preferencje...

Co do czech doskonały kierunek ( no ale dzierżna nie olejecie i polskiej odry.... chyba) he... zrobicie Michałowi konkurencje :P


Maciej, mamy w planach takie testy, ale to już na wiosnę zrobimy, gdy pogoda będzie bardziej sprzyjająca.

Pozwolenie na Śląsk też opłacimy, bo właśnie jak mówisz, nie możemy odpuścić Dzierżna i Odry, aczkolwiek Odra też na znacznym odcinku płynie w Czechach i jest tam zupełnie inna pod względem rybostanu.

 :thumbup:

Co do odry w czechach - no właśnie , Michał pięknie łowi.
Maciek

Offline Jędrula

  • Robinson
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 749
  • Reputacja: 379
  • Lokalizacja: Wodzisław Śląski
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: WodzisławŚL Fishing Team testuje Robinsona
« Odpowiedź #904 dnia: 18.11.2021, 09:00 »
Tak Maciej, Michał ma tam swoje bankowe miejscówki. Nawiasem mówiąc, niektóre świetnie znamy, ale od polskiej strony. Niestety wiele lat temu przestaliśmy tam jeździć, bo gmina nastawiała zakazów przy granicy i nie można nawet zbliżyć się do tych miejsc.

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 050
  • Reputacja: 889
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: WodzisławŚL Fishing Team testuje Robinsona
« Odpowiedź #905 dnia: 18.11.2021, 09:01 »
Tak Maciej, Michał ma tam swoje bankowe miejscówki. Nawiasem mówiąc, niektóre świetnie znamy, ale od polskiej strony. Niestety wiele lat temu przestaliśmy tam jeździć, bo gmina nastawiała zakazów przy granicy i nie można nawet zbliżyć się do tych miejsc.

Powodzenia :narybki: :fish: :thumbup:
Maciek

Offline Jędrula

  • Robinson
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 749
  • Reputacja: 379
  • Lokalizacja: Wodzisław Śląski
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: WodzisławŚL Fishing Team testuje Robinsona
« Odpowiedź #906 dnia: 18.11.2021, 09:02 »
Dzięki :thumbup:

Offline Morgoth13

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 446
  • Reputacja: 163
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Bydgoszcz
Odp: WodzisławŚL Fishing Team testuje Robinsona
« Odpowiedź #907 dnia: 19.11.2021, 21:04 »
Cześć,

macie troszkę więcej info na temat tego fotela https://robinson.pl/produkty/carpex-fotel-relax/?

Pozdrawiam
Mirek

Offline Jędrula

  • Robinson
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 749
  • Reputacja: 379
  • Lokalizacja: Wodzisław Śląski
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: WodzisławŚL Fishing Team testuje Robinsona
« Odpowiedź #908 dnia: 19.11.2021, 21:09 »
Tak, daj sobie spokój z tym fotelem.

Offline Morgoth13

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 446
  • Reputacja: 163
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Bydgoszcz
Odp: WodzisławŚL Fishing Team testuje Robinsona
« Odpowiedź #909 dnia: 19.11.2021, 21:34 »
Jędrzej - dzięki.

Pozdrawiam
Mirek

Offline Jędrula

  • Robinson
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 749
  • Reputacja: 379
  • Lokalizacja: Wodzisław Śląski
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: WodzisławŚL Fishing Team testuje Robinsona
« Odpowiedź #910 dnia: 19.11.2021, 21:35 »
:thumbup:

Offline Koper

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 78
  • Reputacja: 13
  • Lokalizacja: Gdańsk
Odp: WodzisławŚL Fishing Team testuje Robinsona
« Odpowiedź #911 dnia: 20.11.2021, 22:07 »
W tematach wędkarskich jestem świeży i zielony jak szczypiorek na wiosnę.
Jednak od kiedy trafiłem na Wasze filmy to nie mogę wyjść z podziwu jak dobrze łączycie genialny marketing, który robicie dla Robinsona, ze świetnymi treściami edukacyjnymi. Naprawdę, taki nienachalny marketing połączony z genialnymi (zarówno merytorycznie jak i jakością formy) to rzadkość.
Filmy petarda, abstrahując już od treści, to jakość obrazka, dźwięku czy montaż wybijają Was wysoko ponad 99% kanałów dotyczących wędkarstwa. Do tego jest w tym jakiś rytm i fabuła - ogląda się to jak ulubiony serial.
Ja to kupuje z całym dobrodziejstwem inwentarza.
Z resztą mój pierwszy własny kij to bolonka TX3, której jedyną wadą jest to, że potem blanki MX już nie robią takiego wrażenia :)
Koniec tej laurki :)
Panowie tak trzymać i z niecierpliwością czekam na kolejny odcinek (najlepiej ze spławikiem, bo jak każdy wie, Paweł Wlazło królem spławika jest i kropka :) )

Offline Jędrula

  • Robinson
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 749
  • Reputacja: 379
  • Lokalizacja: Wodzisław Śląski
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: WodzisławŚL Fishing Team testuje Robinsona
« Odpowiedź #912 dnia: 21.11.2021, 06:14 »
Dzięki serdeczne :thumbup:

Offline Jędrula

  • Robinson
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 749
  • Reputacja: 379
  • Lokalizacja: Wodzisław Śląski
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: WodzisławŚL Fishing Team testuje Robinsona
« Odpowiedź #913 dnia: 21.11.2021, 19:45 »

Offline mariospin

  • Robinson
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 610
  • Reputacja: 96
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wodzisław Śląski
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: WodzisławŚL Fishing Team testuje Robinsona
« Odpowiedź #914 dnia: 28.11.2021, 20:06 »
Niedziela, więc kolejny film. Tym razem niezwykle sympatyczna nasza Koleżanka w akcji :) :thumbup: