Ankieta

Czy jesteś za tymczasowym zamknięciem działu 'wyniki znad wody' na czas izolacji?

TAK
64 (45.4%)
NIE
63 (44.7%)
NIE MAM ZDANIA
14 (9.9%)

Głosów w sumie: 140

Głosowanie skończone: 26.03.2020, 21:03

Autor Wątek: Czy jesteś za zamknięciem działu wyniki znad wody na czas izolacji?  (Przeczytany 16554 razy)

Offline elwood

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 928
  • Reputacja: 272
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kraków
  • Ulubione metody: method feeder
Z pozdrowieniami - Marcin

Offline Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 731
  • Reputacja: 302
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz

Offline Rebrith

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 610
  • Reputacja: 93
Co prawda mimo, że można spacerować i jeździć na rowerze (tylko makasymalnie 2 osoby obok siebie) to znaczy, że można też wędkować - to jednak "obnoszenie" się w tej chwili z tym, że było się kilka godzin poza domem, to raczej nie jest "dobra robota". Mądrzy to zrozumieją, a głupi mogą wyciągnąć błędne wnioski.

Offline robson

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 439
  • Reputacja: 351
  • Płeć: Mężczyzna
  • przystawka, bolonka, trotting
  • Lokalizacja: Warszawa
Ja do pana Błażeja mam ograniczone zaufanie, oględnie mówiąc. Potwierdza on tylko, że chaos i sprzeczności wewnętrzne to normalny stan naszych władz. Z pewnością po to każe się ludziom siedzieć w domach, żeby robić wyjątki dla tych co zapylają sobie na rybki, byle indywidualnie. Będą indywidualne interpretacje: na obserwację głuszców tak, ale na wspinaczkę skałkową już nie. No chyba, że bardzo musisz. Masakra jakaś.
Najpierw przekonamy wszystkich, że powinni mieć własne poglądy, a potem je im damy.

Offline selektor

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 281
  • Reputacja: 1399
  • Lokalizacja: Catch & w Łeb & Realese on Patelnia
  • Ulubione metody: waggler method
Jak pytanie było z dupy, to i odpowiedź była z dupy. Co ten podsekretarz stanu, czyli podrzędny urzędnik w ministerstwie, miał innego powiedzieć ? Jakby go się spytali, czy na jednym kilkuhektarowym zbiorniku może być np. 100 wędkarzy - przy zachowaniu właściwej odległości - to by powiedział, że nie może. Jakby się go spytali, czy nad rzeką może znajdować się obok siebie - przy zachowaniu właściwej odległości - wielu wędkarzy, to by powiedział, że nie może. W Polsce wypowiedzi urzędników nie mają mocy prawnej, tym bardziej dziś, czyli w czasach pandemii i tego, że to nie ten urzędnik będzie w praktyce stosował te przepisy :beer:
Jak widać w UK, Belgii, czy też Holandii nie ma z tym problemu, a u nas jak to u nas. Jest po prostu tak swojsko, bo po polsku :beer:

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 965
  • Reputacja: 545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Według mnie ważniejsza jest dyscyplina nas wszystkich ,chcecie się pozbyć tej zarazy jak najszybciej ,to trzeba ograniczyć się do maksimum i taka prawda ,ja nie potrzebuje polityków do tego ,żeby ogarnąć co się dzieje,a może być duuuużo gorzej :facepalm:

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 234
  • Reputacja: 895
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Według mnie ważniejsza jest dyscyplina nas wszystkich ,chcecie się pozbyć tej zarazy jak najszybciej ,to trzeba ograniczyć się do maksimum i taka prawda ,ja nie potrzebuje polityków do tego ,żeby ogarnąć co się dzieje,a może być duuuużo gorzej :facepalm:

 :bravo: :bravo: :bravo:
Maciek

Offline selektor

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 281
  • Reputacja: 1399
  • Lokalizacja: Catch & w Łeb & Realese on Patelnia
  • Ulubione metody: waggler method
Tak tylko gwoli przypomnienia, bo coś takiego co raz częściej będzie mieć miejsce

Do tego wczoraj podjechał patrol policji i przez megafon kazali grzecznie się wynosić.


I jak się to ma do wypowiedzi tego urzędnika z ministerstwa ? Pokaże się policjantom screeny z wypowiedzi pana podsekretarza?

Offline Alek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 964
  • Reputacja: 239
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Białystok
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Według mnie ważniejsza jest dyscyplina nas wszystkich ,chcecie się pozbyć tej zarazy jak najszybciej ,to trzeba ograniczyć się do maksimum i taka prawda ,ja nie potrzebuje polityków do tego ,żeby ogarnąć co się dzieje,a może być duuuużo gorzej :facepalm:
Nie może, a na pewno będzie dużo gorzej bo  część społeczeństwa jak mawia dzisiejsza młodzież ma wyje....ne na zakazy.
Adam

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 965
  • Reputacja: 545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Młodzież olewa dużo rzeczy takie czasy niestety,ale jak oszołom złapie zarazę,przez którą zginą potem jego rodzice to się obsra albo wiuchnie :facepalm:

Offline key_kr

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 784
  • Reputacja: 61
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kraków
Widzę w tej dyskusji problem nie do przejścia w podejściu do życia , a co tu mówić o dogadaniu się wędkarzy w 'walce' z PZW.
Jak ktoś szuka priorytetów dla siebie ( nasza cecha narodowa) to zawsze będzie jak jest.
Dobrze że takie problemy dawno już za mną 😜

Offline selektor

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 281
  • Reputacja: 1399
  • Lokalizacja: Catch & w Łeb & Realese on Patelnia
  • Ulubione metody: waggler method
Ja mam radę. Warszawiacy śmigajcie na Podlasie powędkować i zaspokoić, jak to mówi rozporządzenie "niezbędne potrzeby związane z bieżącymi sprawami życia codziennego", bo coś tam mają słabe statystyki koronawirusowe. A może po prostu mało testów robią? Nie wiem dlaczego tak jest, ale warto empirycznie sprawdzić, czy jest to wynikiem braku testów, czy może dobrego mikroklimatu :P

Offline carl23

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 442
  • Reputacja: 261
  • to zwykły kłamca z wielkim ego jest...
Dlatego pytanie brzmi, czy na czas izolacji spowodowanej epidemią wirusa COVID-19, jesteście za tymczasowym zamknięciem działu 'wyniki znad wody'?

Imho bezcelowe. Dlaczego?Ano powiem na swoim przypadku, bez kręcenia się wśród ludzi mam następujące możliwości-staw 50m od domu, małe łowisko, gdzie jest 10 w kole i o tej porze 99,99% szans że jest się samemu 3km przez lasek bez ludzi wokół, a łowisko w polach, rzeczka mała, gdzie można posiedzieć i podłubać drobnicę 150m od domu, ludzi brak. Zatem...dla mnie kwarantanna to jak urlop.

Offline Alek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 964
  • Reputacja: 239
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Białystok
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Ja mam radę. Warszawiacy śmigajcie na Podlasie powędkować i zaspokoić, jak to mówi rozporządzenie "niezbędne potrzeby związane z bieżącymi sprawami życia codziennego", bo coś tam mają słabe statystyki koronawirusowe. A może po prostu mało testów robią? Nie wiem dlaczego tak jest, ale warto empirycznie sprawdzić, czy jest to wynikiem braku testów, czy może dobrego mikroklimatu :P
Dziękuję bardzo za takie rady. :)
Adam

Offline selektor

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 281
  • Reputacja: 1399
  • Lokalizacja: Catch & w Łeb & Realese on Patelnia
  • Ulubione metody: waggler method
;D Sorry Alek :P