Autor Wątek: Jakiś patent na przechowywanie dużej ilości przynęt na łowisku  (Przeczytany 5043 razy)

Offline pr00

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 985
  • Reputacja: 257
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Macie jakieś paten na przechowywanie i transportowanie dużej ilości przynęt na łowisko ? Zebrało mi się tego całkiem spoko (całkiem spora skrzynka), a targanie tego na łowisko na 3 godziny nie ma sensu. Myślałem nad jakimiś mikro pojemnikami (nie wiem jakimi) albo torebkami strunowkami z kilkoma z każdego rodzaju.

Offline Kowerdak

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 191
  • Reputacja: 32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Białystok / Ryboły
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Ja to mam takie małe kubeczki po lodach z pokrywkami i małe słoiki. Chyba, że nie rozumiem pytania i mówię kompletnie o czym innym
Kamil

Offline pr00

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 985
  • Reputacja: 257
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Ja to mam takie małe kubeczki po lodach z pokrywkami i małe słoiki. Chyba, że nie rozumiem pytania i mówię kompletnie o czym innym

O to chodzi. Słoiki raczej za ciężkie + jakiś patent na transport tego Majdanu by się przydał. Neseser jakiś czy coś :P

Offline frank_lucas

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 233
  • Reputacja: 28
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Augustów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Zadaj sobie pytanie czy wszystkie te przynęty są Ci potrzebneza każdym razem. Zawsze używasz wszystkich?
Osobiście jestem zwolennikiem minimalizmu nad wodą i nie ciągam wszystkiego tobołu przynetowego nad wodę. Jeśli chodzi o przynęty typu dumbell/kulka to mam przy sobie 3 pewniaki typu tutti frutti 8mm, spicy sausage 8mm i Orange chocolate. Do tego mini puszka kukurydzy, pudełko debdrobeny i pinki. 6 przynęt z czego i tak użyje pewnie tylko połowy. Jak koniecznie chcesz jednak brać że sobą wszystkie swoje przynęty to w drapieżniku mają takie fajne plastikowe słoiczki z zakrętką. Kilka rozmiarów do wyboru. Do tego dobierz sobie jakiś organizer bait bag i po sprawie. Schludnie i zajmuje mało miejsca.
Wojtek
Darzbór

Offline Drapichrust

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 636
  • Reputacja: 171
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Tarnów, Nowopole.
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Artur

Offline Jarekb11

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 382
  • Reputacja: 112
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wilkowice
Polecam takie plastikowe pojemniczki https://allegro.pl/oferta/mini-plastikowe-sloiczki-pojemniczki-27x28mm-6szt-9481638836  Mieszczą wystarczająca ilość przynęt na 1 zasiadkę .Ja je pakuje do pudełka po lodach
 i do plecaka.

Offline Kowerdak

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 191
  • Reputacja: 32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Białystok / Ryboły
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Ja to mam takie małe kubeczki po lodach z pokrywkami i małe słoiki. Chyba, że nie rozumiem pytania i mówię kompletnie o czym innym

O to chodzi. Słoiki raczej za ciężkie + jakiś patent na transport tego Majdanu by się przydał. Neseser jakiś czy coś :P
No to ja mam te kubeczki i słoiczki plus torbę z lidla. Korzystam z dwóch pudełek, więc zostaje mi dużo miejsca na resztę majdanu, a jak coś mi się nie mieści w torbę to i tak zawsze mam wiadro 18l więc część rzeczy tam wrzucam.
Kamil

Offline boguss1982

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 713
  • Reputacja: 64
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: GDAŃSK
  • Ulubione metody: method feeder
Może takie. Wchodzi od ok 20 do 25 sztuk do jednego pojemniczka. Zajmuje mało miejsca, kiedyś używałem i polecam.

https://allegro.pl/oferta/primo-pojemniki-plastikowe-na-farbki-25ml-10163262099

W jakimś dyskoncie chyba za 3zł kupowałem.

Offline Zssido

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 290
  • Reputacja: 15
  • Lokalizacja: Opalenica
  • Ulubione metody: feeder
A może poprostu zwykle pojemniki na mocz albo te na gówienko tylko trzeba tą pałeczke z pokrywki odciąć

Offline muzzy123

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 411
  • Reputacja: 50
  • Tomek
Kup sobie takie:

6,61 zł  32%OFF | 10pc Mini Refillable Bottles Cosmetic Empty Jar Acrylic Pot Eyeshadow Acrylic Makeup Bottle Jar Face Cream Box Container Storage
https://a.aliexpress.com/_vECfEz

A teraz przelicz, jedziesz na 3h czystego łowienia, 2  wędki, przerzucanie zestawów co 15 min ze zmianą zestawów, czyli 3x2x4=24 tyle przynęt jesteś w stanie wypróbować.

Sent from my G8341 using Tapatalk

Tomek

Offline pit1984

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 001
  • Reputacja: 82
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: feeder
Jak dla mnie to ślepy zaułek. Zostaw sobie powiedzmy kilka przynęt śmierdzieli kilka słodkich takich które najlepiej Ci się sprawdzają. Lepiej skupić się na dobraniu miejsca i taktyki niż na wachlowaniu przynętami bo i tak nie masz możliwość sprawdzenia wszystkich. Sam kiedyś do kupywałem cały czas jakieś nowe przynęty , poczym zdałem sobie sprawę że wystarczy mi kilka których używam.

Wysłane z mojego ASUS_X00TD przy użyciu Tapatalka

FEEDER KLUB MAZOWSZE

Offline Zssido

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 290
  • Reputacja: 15
  • Lokalizacja: Opalenica
  • Ulubione metody: feeder
Ja sam miałem ten problem. Masa przynęt, pełna skrzynka. Przemyślałem sprawę. Zostawiłem sobie 4 moje pewniaki + 5 innych przynęt z jedej firmy (na przetestowanie na moich wodach) i koniec. Wszystko zmieszczę w. Małym pudełku i problem z głowy.

Offline Cobi92

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 195
  • Reputacja: 162
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kalisz
  • Ulubione metody: method feeder
Miałem ten sam problem co Ty, przepakowałem więc sobie porcję (15-30 sztuk w zależności od wielkości) do pojemniczków na sos o pojemości 30 ml. Są dwa typy: węższy ale wyższy albo niższy i szerszy. jak chcesz odezwij się do mnie na PW - oddam po kosztach samej wysyłki, bo mi zostało jeszcze spooooro :P


(kliknij aby powiększyć)
Lepiej 3 razy złowić i wypuścić niż raz zjeść ;)

Offline pr00

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 985
  • Reputacja: 257
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Dzięki za pomysły, poszukam jak najmniejszych pojemniczków. Zorientowałem się, że to ślepy zaułek ale ja już mam tego taka ilość więc muszę to jakoś wykorzystać. Dodatkowo moja żona też łowi i lubi kupować nowe cukierki ;D

Offline Opos

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 827
  • Reputacja: 138
  • Płeć: Mężczyzna
  • Uśmiechaj się w każdy dzień :)
  • Lokalizacja: Małopolska
  • Ulubione metody: feeder
Ktoś kiedyś na tym forum pisał że chodząc z kobieta po drogeriach i kosmetycznych sklepach znalazl tam mnóstwo przydatnych rzeczy dla wędkarzy. Takie cos kiedyś i ja tam znalazłem i skutecznie wykorzystałem na przynęty :)