Autor Wątek: Woda ZachPom  (Przeczytany 1039 razy)

Offline psontour7

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 131
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • Zapalony Feederowiec
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Woda ZachPom
« dnia: 18.08.2021, 21:20 »
Witam kolegów, mamy tutaj może kogoś z zachodniej części kraju? Szukam jakiejś komercji w okolicach Szczecina, ewentualnie Gorzowa Wlkp (im bliżej granicy tym lepiej) do połowienia feederami. Jakieś sprawdzone propozycje?
Kuba

Offline mav3rick

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 036
  • Reputacja: 99
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Przewóz
Odp: Woda ZachPom
« Odpowiedź #1 dnia: 18.08.2021, 21:50 »
Ostatnio bardzo popularne łowisko koło Barlinka

https://www.facebook.com/%C5%81owisko-karpiowe-Grubasy-u-S%C5%82awka-110604654559112/

Ja tam nie byłem, bo od lat w Barlinku nie mieszkam, tyle co wiem z plotek.

Pod samym Gorzowem to łowisko Azyl Mironice.

Offline Tadek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 994
  • Reputacja: 176
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Szczecin
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Woda ZachPom
« Odpowiedź #2 dnia: 19.08.2021, 07:37 »
Witam kolegów, mamy tutaj może kogoś z zachodniej części kraju? Szukam jakiejś komercji w okolicach Szczecina, ewentualnie Gorzowa Wlkp (im bliżej granicy tym lepiej) do połowienia feederami. Jakieś sprawdzone propozycje?

Cześć.
W obrysie miasta Szczecina jest wanna z rybami - łowisko Jezierzyce. Nie byłem, nie wiem jak jest.
Jakieś 30 km na północ jest Kluczewo. Byłem: prostokątny zbiornik. Łowiłem liny i średnie karpie.
60 km na północ, za Goleniowem jest ponoć dobre łowisko Jarosławki. Nie byłem, nie wiem jak jest. Ponoć w weekendy jest sporo ludzi.
Jakieś 40 km na południe jest "Stary Młyn nad Tywą". Agroturystyka + łowisko. Nie byłem, nie wiem.

Offline wojtas1986

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 167
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Szczecin
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Woda ZachPom
« Odpowiedź #3 dnia: 19.08.2021, 12:10 »
Witaj
Dość często łowię na Jezierzycach ryby jakie tam występują to Lin, Karaś, Karp, podobno Amury i Jesiotry nie złowiłem tych gatunków jeszcze. Ja najczęściej łowię tam karpie w przedziale od 2 do 5 kg na method feeder, duże karasie, Lina udało mi się raz złowić. Na Jezierzycach jest jeszcze duży staw, który od tego roku jest udostępniony do wędkowania. Osobiście tam jeszcze nie łowiłem.

Offline mav3rick

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 036
  • Reputacja: 99
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Przewóz
Odp: Woda ZachPom
« Odpowiedź #4 dnia: 19.08.2021, 12:18 »
Witam kolegów, mamy tutaj może kogoś z zachodniej części kraju? Szukam jakiejś komercji w okolicach Szczecina, ewentualnie Gorzowa Wlkp (im bliżej granicy tym lepiej) do połowienia feederami. Jakieś sprawdzone propozycje?

Cześć.
W obrysie miasta Szczecina jest wanna z rybami - łowisko Jezierzyce. Nie byłem, nie wiem jak jest.
Jakieś 30 km na północ jest Kluczewo. Byłem: prostokątny zbiornik. Łowiłem liny i średnie karpie.
60 km na północ, za Goleniowem jest ponoć dobre łowisko Jarosławki. Nie byłem, nie wiem jak jest. Ponoć w weekendy jest sporo ludzi.
Jakieś 40 km na południe jest "Stary Młyn nad Tywą". Agroturystyka + łowisko. Nie byłem, nie wiem.
Na Jarosławki do jesieni pewnie rezerwacje, jedno z najlepszych łowisk w Polsce z naprawdę dużymi karpiami. Za zeszły rok w jednym z karpiowych magazynów 1/3 rekordowych zgłoszeń to Jarosławki. Trudne łowisko, ale niby z zasadą im dalej tym lepiej