NAD WODĄ > Wspólne wyprawy

Wspólne wędkowanie Kalisz Ostrów Wielkopolski i okolice

(1/4) > >>

Cobi92:
Cześć wszystkim! :) W ciągu ostatniego roku udało się powędkować wspólnie z kilkoma forumowiczami z okolic, ale myślę, że warto byłoby się jeszcze bardziej otworzyć na integrację i wymianę informacji. Jeżeli jesteście z okolic Kalisza i Ostrowa dajcie znać, może temat się jakoś rozwinie i dowiemy się od siebie czegoś nowego o okolicznych wodach czy po prostu zgadamy na ryby.


Sam wędkuję głównie na Karskach, taki prywatny No Kill pod Ostrowem, poza tym sporadycznie Maślanka, a także miejskie zbiorniki w Kaliszu, które nie podlegają pod PZW. Nie lubię łowić sam, więc gdyby ktoś szukał towarzysza wypraw to ja zawsze chętny ;)

Dajcie znać czy dużo Nas tu jest ? ;D

Jareek:
Siemka, Ja z Ostrowa! Z chęcią wybiorę się na jakiś wypad wędkarski jak ktoś będzie miał ochotę (zresztą planuje jakiś wypad w sobotę do południa). Co do tego łowiska w Karskach to już drugi miesiąc wybieram się do Eksperta zapytać bo chyba tam jakieś informacje dostanę o tym łowisku?  Jesteś w stanie mi podać jakieś szczegółowe informacje nt. tego zbiornika? Ewentualnych kosztów itp?

Cobi92:

--- Cytat: Jareek w 08.09.2021, 09:23 ---Siemka, Ja z Ostrowa! Z chęcią wybiorę się na jakiś wypad wędkarski jak ktoś będzie miał ochotę (zresztą planuje jakiś wypad w sobotę do południa). Co do tego łowiska w Karskach to już drugi miesiąc wybieram się do Eksperta zapytać bo chyba tam jakieś informacje dostanę o tym łowisku?  Jesteś w stanie mi podać jakieś szczegółowe informacje nt. tego zbiornika? Ewentualnych kosztów itp?

--- Koniec cytatu ---

Jak najbardziej, natomiast na ten rok zwyczajnie nie ma już pozwoleń, o czym przekonał się kolega Kamil z forum. Jeśli chcesz się więcej dowiedzieć to daj znać na priv :)
W sobotę chcemy się wybrać na Maślankę jeśli mimo zawodów będzie czynny ten najmniejszy zbiornik, ewentualnie do Odolanowa.

Znasz jakieś inne komercje w okolicy?

grzegorz88:
Szkoda czasu na mniejszy zbiornik, przeważnie w weekend jest obstawiony karpiarzami ;)

Cobi92:

--- Cytat: grzegorz88 w 08.09.2021, 10:29 ---Szkoda czasu na mniejszy zbiornik, przeważnie w weekend jest obstawiony karpiarzami ;)

--- Koniec cytatu ---

Mówię o tym najmniejszym po lewej od wejścia, nie o karpiowym no killu

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej