Autor Wątek: Narciarstwo - zimowa odskocznia  (Przeczytany 752 razy)

Offline Kozi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 845
  • Reputacja: 389
Narciarstwo - zimowa odskocznia
« dnia: 15.11.2021, 23:46 »
Są tutaj jacyś narciarze?🙂 Ja po kilkuletniej przerwie chętnie bym się wybrał gdzieś pośmigać. Chodzi mi po głowie wyjazd w alpy. Tylko niestety mało kto ze znajomych jeździ zimą w góry. Zapraszam do luźnej dyskusji bo zima tuż tuż 😎.

Offline alisowski

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 315
  • Reputacja: 73
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: tyczka i feeder
Odp: Narciarstwo - zimowa odskocznia
« Odpowiedź #1 dnia: 16.11.2021, 20:10 »
Jeżeli miałbym coś polecić to zdecydowanie Włochy, największe prawdopodobieństwo słonecznej pogody, super przygotowane stoki i ta odrobina luzu której nie ma w ośrodkach w Austrii. Chodź Austria tez ma swoje zalety-jest zdecydowanie bliżej z Polski i ma tez bardzo fajne ośrodki narciarskie choć z pogodą bywa różnie.
Andrzej Lisowski

Offline basp28

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 866
  • Reputacja: 97
Odp: Narciarstwo - zimowa odskocznia
« Odpowiedź #2 dnia: 17.11.2021, 00:26 »
Kilka lat jeździłem z kumplami ze studiów do Livinio w Italii, piękne trasy, świetna kuchnia, dobre warunki - nocleg w prywatnym pensjonacie niewielkim, dokładnie nie pamiętam ale nocleg ze skipasami na tydzień zamykłał się w kwocie około 600 euro. Wypożyczenie sprzętu chyba 20 euro na dobe. Z tego co wiem, to było sporo grup prywatnych, przez biura i prywatne osoby, które organizowały takie wyjazdy. A u Nas można fajnie pojeździć Zieleniec, Szczyrk no i oczywiście Spindlerowy Młyn - mekka narciarzy z PL 10 lat wstecz :)

Offline Kozi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 845
  • Reputacja: 389
Odp: Narciarstwo - zimowa odskocznia
« Odpowiedź #3 dnia: 17.11.2021, 00:32 »
Tak naprawde to czy będzie to Austria, Włochy czy może Francja to bez większego znaczenia. Bo i tak raczej wszędzie będzie super (jeśli warunki dopiszą). W Spindlerovym Młynie byłem chyba 3 razy 🙂. Fajnie tam, ale jednak człowiek chce czegoś więcej. Wystarczy oglądnąć filmiki z alp żeby się zakochać...Cenowo chyba najtaniej wychodzi Francja tylko odległość masakra 🙄.

Offline Mateo

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 832
  • Reputacja: 976
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
    • Spławik i Grunt
  • Lokalizacja: Śląsk
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Narciarstwo - zimowa odskocznia
« Odpowiedź #4 dnia: 30.11.2021, 19:39 »
Ja byłem raz w Austrii. Piękna sprawa :-)





Pozdrawiam
Mateusz