Autor Wątek: Piker - wymówka black friday  (Przeczytany 3788 razy)

Offline Lukas 78

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 986
  • Reputacja: 110
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Hamburg
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Piker - wymówka black friday
« Odpowiedź #15 dnia: 23.11.2021, 21:17 »
Na forumowej giełdzie oferowano mi ten kijek używany, tylko że udało mi się kupić nowy , chyba ostatni w Polsce ;)
Zgadza się uchwyt jest Fuji.


Pozdrawiam Łukasz

Online Azymut

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 237
  • Reputacja: 542
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Piker - wymówka black friday
« Odpowiedź #16 dnia: 23.11.2021, 21:24 »
Myślę, że firmy takie jak Guru, czy Drennan to w pierwszej kolejności kojarzą się ze słowem jakość :)

Poza pojedynczymi słabszymi produktami, mamy do czynienia z World Class, od stoperów zaczynając a na wędkach kończąc.

W tej promocji można powiedzieć że dostajesz coś extra co wykracza poza Twój budżet, podobnie w piątek, będziesz mieć do wzięcia bardzo dobrą wędkę Drennan w pieniążkach nie adekwatnych do jakości produktu (po prostu za tanio, jakkolwiek by to nie brzmiało) :beer: na plus dla Ciebie oczywiście :)
https://www.instagram.com/match_n_feeder/

PB:
Karp 93 cm, (83 cm PZW)
Amur 83 cm,
Jesiotr 110 cm,
Lin 52 cm,
Karaś pospolity 41 cm,
Karaś srebrzysty 44 cm,
Leszcz 67 cm,
Jaź 50 cm,
Płoć 37 cm.

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 958
  • Reputacja: 542
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Piker - wymówka black friday
« Odpowiedź #17 dnia: 23.11.2021, 21:32 »
Myślę,że twoja fascynacja Drenanem i Guru jest troszkę nad wyrost ,w dużej mierze płacisz za logo ,proste jak drut kije po 600 zeta powinny mieć uchwyt fuji bez dwóch zdań i porządnej jakości przelotki, skoro Delphin potrafi zaoferować dobry osprzęt w wędziskach za 400 zł to bez jaj że Guru czy Drenan nie da rady  ;),podobnie jak Browning gdzie w topowych modelach dał przelotki minimy to jakiś żart ,co blanki ma z kosmosu a osprzęt po taniości

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 958
  • Reputacja: 542
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Piker - wymówka black friday
« Odpowiedź #18 dnia: 23.11.2021, 21:44 »
Kolego Operator zerknij sobie jeszcze  na te patyki od Mavera https://feederlink.pl/produkt/wyczynowy-feeder-maver-reactorlite-10-ft-3-m-c-w-30-g-nowosc-2021/ miałem je w rękach, zrobiły na mnie bardzo pozytywne wrażenie,osprzet fuji, a teraz i cena jak widzę fajna ;)

Online pr00

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 985
  • Reputacja: 257
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Piker - wymówka black friday
« Odpowiedź #19 dnia: 23.11.2021, 22:42 »
Myślę,że twoja fascynacja Drenanem i Guru jest troszkę nad wyrost ,w dużej mierze płacisz za logo ,proste jak drut kije po 600 zeta powinny mieć uchwyt fuji bez dwóch zdań i porządnej jakości przelotki, skoro Delphin potrafi zaoferować dobry osprzęt w wędziskach za 400 zł to bez jaj że Guru czy Drenan nie da rady  ;),podobnie jak Browning gdzie w topowych modelach dał przelotki minimy to jakiś żart ,co blanki ma z kosmosu a osprzęt po taniości

Gdzie Ty widziałeś wędki z Fuji na 600 zł ? Używałeś tych wędek, że piszesz o słabej jakości przelotkach ? Zgodnie z tą logika SLR powinien mieć wbudowany ekspres do kawy :facepalm:

Online Azymut

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 237
  • Reputacja: 542
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Piker - wymówka black friday
« Odpowiedź #20 dnia: 24.11.2021, 00:50 »
Myślę,że twoja fascynacja Drenanem i Guru jest troszkę nad wyrost ,w dużej mierze płacisz za logo ,proste jak drut kije po 600 zeta powinny mieć uchwyt fuji bez dwóch zdań i porządnej jakości przelotki, skoro Delphin potrafi zaoferować dobry osprzęt w wędziskach za 400 zł to bez jaj że Guru czy Drenan nie da rady  ;),podobnie jak Browning gdzie w topowych modelach dał przelotki minimy to jakiś żart ,co blanki ma z kosmosu a osprzęt po taniości

Nie kolego.

Jeśli uważasz, że kupując Drennana, czy Guru płacisz coś extra, to raczej nie za markę, ale za wszystkie innowacje, technologie, patenty i rozwiązania, które sprawiają, że firmy te są liderami na rynku match/feeder/method i tworzą produkty jakie się wielu kontynentalnym firmom nie śniły. Płacisz za dobrą i sprawdzona jakość, za tych wszystkich fantastycznych wędkarzy którzy pracują w Guru/Drennan/Preston i mają bezpośredni wpływ na końcowy produkt.

Poza tym doprawdy nie widzę powodu by się martwić o stan uchwytu czy przelotek. Nie spotkałem się nigdzie z opiniami by w wędkach Guru, czy Drennan odkrecaly się kołowrotki, albo wypadały przelotki. Na tym też polega dla mnie moc tych firm, że kontrola jakości stoi na bardzo wysokim poziomie.
https://www.instagram.com/match_n_feeder/

PB:
Karp 93 cm, (83 cm PZW)
Amur 83 cm,
Jesiotr 110 cm,
Lin 52 cm,
Karaś pospolity 41 cm,
Karaś srebrzysty 44 cm,
Leszcz 67 cm,
Jaź 50 cm,
Płoć 37 cm.

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 958
  • Reputacja: 542
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Piker - wymówka black friday
« Odpowiedź #21 dnia: 24.11.2021, 05:15 »
Myślę,że twoja fascynacja Drenanem i Guru jest troszkę nad wyrost ,w dużej mierze płacisz za logo ,proste jak drut kije po 600 zeta powinny mieć uchwyt fuji bez dwóch zdań i porządnej jakości przelotki, skoro Delphin potrafi zaoferować dobry osprzęt w wędziskach za 400 zł to bez jaj że Guru czy Drenan nie da rady  ;),podobnie jak Browning gdzie w topowych modelach dał przelotki minimy to jakiś żart ,co blanki ma z kosmosu a osprzęt po taniości

Gdzie Ty widziałeś wędki z Fuji na 600 zł ? Używałeś tych wędek, że piszesz o słabej jakości przelotkach ? Zgodnie z tą logika SLR powinien mieć wbudowany ekspres do kawy :facepalm:
Daiwa windcast ma uchwyt fuji i Delphin opium też, Maver którego wysłałem jest na fuji ;)

Offline Brzanoholik Sandomierski

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 737
  • Reputacja: 177
Odp: Piker - wymówka black friday
« Odpowiedź #22 dnia: 24.11.2021, 07:47 »
A może jakaś posępna Włoszka ? 8)

https://feedersklep.pl/wedka-tubertini-styx-atrax-medium-light-10ft-3-00m-50g.html



Muszę przyznać że ładna jest ;)
I need a Barbel !!!
I'm holding out for a barbel 'till the end of the night.
She's gotta be strong and she's gotta be fast
and she's gotta be fresh from the fight.

Online Azymut

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 237
  • Reputacja: 542
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
https://www.instagram.com/match_n_feeder/

PB:
Karp 93 cm, (83 cm PZW)
Amur 83 cm,
Jesiotr 110 cm,
Lin 52 cm,
Karaś pospolity 41 cm,
Karaś srebrzysty 44 cm,
Leszcz 67 cm,
Jaź 50 cm,
Płoć 37 cm.

Offline Syborg

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 10 021
  • Reputacja: 980
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Piker - wymówka black friday
« Odpowiedź #24 dnia: 24.11.2021, 17:32 »
Tomek, to było kiepskie, nie przeginaj.
Jacek

Offline N3su

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 228
  • Reputacja: 316
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Sosnowiec/Newcastle
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Piker - wymówka black friday
« Odpowiedź #25 dnia: 24.11.2021, 19:46 »

Poza tym doprawdy nie widzę powodu by się martwić o stan uchwytu czy przelotek. Nie spotkałem się nigdzie z opiniami by w wędkach Guru, czy Drennan odkrecaly się kołowrotki, albo wypadały przelotki. Na tym też polega dla mnie moc tych firm, że kontrola jakości stoi na bardzo wysokim poziomie.
To chyba moje Acolytki i Vertex, które miałem, tego nie słyszały. Bo coś kiepsko u nich było z tą mityczną kontrolą jakości Petera, jak i z samą jakością.

Online Azymut

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 237
  • Reputacja: 542
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Piker - wymówka black friday
« Odpowiedź #26 dnia: 24.11.2021, 19:51 »

Poza tym doprawdy nie widzę powodu by się martwić o stan uchwytu czy przelotek. Nie spotkałem się nigdzie z opiniami by w wędkach Guru, czy Drennan odkrecaly się kołowrotki, albo wypadały przelotki. Na tym też polega dla mnie moc tych firm, że kontrola jakości stoi na bardzo wysokim poziomie.
To chyba moje Acolytki i Vertex, które miałem, tego nie słyszały. Bo coś kiepsko u nich było z tą mityczną kontrolą jakości Petera, jak i z samą jakością.

Podziel się historią, z chęcią poczytam co się stało...
https://www.instagram.com/match_n_feeder/

PB:
Karp 93 cm, (83 cm PZW)
Amur 83 cm,
Jesiotr 110 cm,
Lin 52 cm,
Karaś pospolity 41 cm,
Karaś srebrzysty 44 cm,
Leszcz 67 cm,
Jaź 50 cm,
Płoć 37 cm.

Offline N3su

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 228
  • Reputacja: 316
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Sosnowiec/Newcastle
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Piker - wymówka black friday
« Odpowiedź #27 dnia: 24.11.2021, 21:31 »

Poza tym doprawdy nie widzę powodu by się martwić o stan uchwytu czy przelotek. Nie spotkałem się nigdzie z opiniami by w wędkach Guru, czy Drennan odkrecaly się kołowrotki, albo wypadały przelotki. Na tym też polega dla mnie moc tych firm, że kontrola jakości stoi na bardzo wysokim poziomie.
To chyba moje Acolytki i Vertex, które miałem, tego nie słyszały. Bo coś kiepsko u nich było z tą mityczną kontrolą jakości Petera, jak i z samą jakością.

Podziel się historią, z chęcią poczytam co się stało...
Akolytki pękające blanki, zdjęcia też wstawiałem tu na forum swego czasu albo an PW komuś wysyłałem. Żeby to był przypadek, ale miałem kilka wędek z tej serii i wszystkie skończyły tak samo, jeśli chodzi o odległosciówki. Z jednej na zawodach został mi efektowny tulipan z dolnika podczas holu niewielkiego leszcza. Przy najdłużej u mnie używanym egzemplarzu plusa pseudo korek, bo korkiem tego nazwać nie można, zaczął się odklejać. Przelotki też jakość taka sobie i porcelanki lubią sobie poklikać. Niedawno dostałem w prezencie kolejny kijek z tej serii w wersji ultra i tu blank chyba zezaty kontrolował, bo daleko mu do prostego. Bannan nie w zwisie a w bok. Na angielskich forach też nietrudno znaleźć podobne przypadki.

Vertex to już szkoda gadać o tej mitycznej kontroli jakości wykonania. Jeden egzemplarz float plusa przelotki nie trzymały linii, lakier bardzo niechlujnie położony. W drugim po wymianie szczytowa przelotka też niezbyt równo wklejona i babole lakiernicze. Dopiero w 3 w miarę ok.

Byłem fanem tej firmy i serie Matchpro uważam, że to były jedne z lepszych odległosciówek, na jakie mi było dane łowić. Żałuję do dzisiaj, że zamieniłem je na Acolyte. W mojej opinii jednak te dwie serie nie są godne uwagi. U konkurencji znajdziemy dużo fajniejsze patyki. Jedyne, w czym w sumie akolytka jest konkurencyjna to waga. Vertex nie broni się niczym.

Online Azymut

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 237
  • Reputacja: 542
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Piker - wymówka black friday
« Odpowiedź #28 dnia: 24.11.2021, 22:17 »
Cenne uwagi!

Nigdy nie wychodziłem poza 13 ft długości z odległościówkami, a te co mam działają nienagannie.

Nigdzie nie pisałem, że Drennan czy Guru to firmy pozbawione wad, cóż, jak widać lepiej być ostrożnym z tymi dłuższymi (kilkanaście stóp) odległościówkami z Drennana. Wychodzi na to, że to ich pięta Achillesowa :)
https://www.instagram.com/match_n_feeder/

PB:
Karp 93 cm, (83 cm PZW)
Amur 83 cm,
Jesiotr 110 cm,
Lin 52 cm,
Karaś pospolity 41 cm,
Karaś srebrzysty 44 cm,
Leszcz 67 cm,
Jaź 50 cm,
Płoć 37 cm.

Offline KamilR

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 822
  • Reputacja: 153
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gdańsk ale szwędam się wszędzie
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Piker - wymówka black friday
« Odpowiedź #29 dnia: 25.11.2021, 17:07 »
N3su musisz mieć nieprawdopodobnego pecha. Tyle wędek popekanych, uszkodzone przelotki. Aż nie chce mi się wierzyć. Tym bardziej że sam mam 3 sztuki, które parę ton ryb już przerzuciły i są całe. Opisane przez Ciebie usterki nie wystąpiły. Problemów z jakością nie uświadczyłem. Wychodzi na to, że znowu mam szczęście :D