Autor Wątek: Black Friday 2021  (Przeczytany 11891 razy)

Offline alex1897

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 76
  • Reputacja: 11
Odp: Black Friday 2021
« Odpowiedź #90 dnia: 28.11.2021, 23:33 »
Gdyby ktoś szukał kosza na nogach d36
To ostatnia sztuka w bardzo dobrej cenie
https://icarp.pl/product-pol-38590-Traper-Kosz-GST-Pro-Red.html
Sam właśnie kupiłem choć miałem brać matrixa Xr36 Comp
Fajki i ramienia taniej wychodzą w miętusie

Offline Cobi92

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 195
  • Reputacja: 162
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kalisz
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Black Friday 2021
« Odpowiedź #91 dnia: 28.11.2021, 23:51 »
Jakieś 20kg z zakupionych ostatnio 50 (25kg 8mm i 25kg 11mm) będzie dla Kamila i Shreka ;) Resztę zużyję do PW, jeden dzień wędkowania to ok kilograma pelletu wystrzelonego do wody. W lipcu tego roku kupiłem worek 8 i worek 11mm, została mi mniej niż połowa. Częśc zużyłem do PW, część do nęcenia miejscówek. Poza tym mam jeszcze ponad pół worka 2mm Skrettinga do metody, prawie cały worek Allera Primo 2mm który będzie do mieszania ze Skrettingiem i do zmielenia jako wypełniacz do metodowej zanęty. Do tego 10kg  coppensa 2mm, trochę innych pelletów i tak jakoś koło 100kg wychodzi. Mam duży strych i towar popakowany w Doypacki lub zgrzane worki, powinien bezpieczni przeleżeż cały sezon :)
Lepiej 3 razy złowić i wypuścić niż raz zjeść ;)

Offline Kamil_BBI

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 902
  • Reputacja: 126
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Black Friday 2021
« Odpowiedź #92 dnia: 29.11.2021, 01:39 »
Jakieś 20kg z zakupionych ostatnio 50 (25kg 8mm i 25kg 11mm) będzie dla Kamila i Shreka ;) Resztę zużyję do PW, jeden dzień wędkowania to ok kilograma pelletu wystrzelonego do wody. W lipcu tego roku kupiłem worek 8 i worek 11mm, została mi mniej niż połowa. Częśc zużyłem do PW, część do nęcenia miejscówek. Poza tym mam jeszcze ponad pół worka 2mm Skrettinga do metody, prawie cały worek Allera Primo 2mm który będzie do mieszania ze Skrettingiem i do zmielenia jako wypełniacz do metodowej zanęty. Do tego 10kg  coppensa 2mm, trochę innych pelletów i tak jakoś koło 100kg wychodzi. Mam duży strych i towar popakowany w Doypacki lub zgrzane worki, powinien bezpieczni przeleżeż cały sezon :)

Aż to pokazałem żonie. Mam może ze 20 kg wszystkich peletów i zanęt łącznie, a ona twierdzi, że zgłupiałem i chyba sam to będę jadł 8)
Z pozdrowieniami,
Kamil

Offline Cobi92

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 195
  • Reputacja: 162
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kalisz
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Black Friday 2021
« Odpowiedź #93 dnia: 29.11.2021, 06:53 »

Aż to pokazałem żonie. Mam może ze 20 kg wszystkich peletów i zanęt łącznie, a ona twierdzi, że zgłupiałem i chyba sam to będę jadł 8)

No to wisisz mi Pan piwo za to że dałem Ci argumenty dla żony :D
Lepiej 3 razy złowić i wypuścić niż raz zjeść ;)

Offline Brzanoholik Sandomierski

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 737
  • Reputacja: 177
Odp: Black Friday 2021
« Odpowiedź #94 dnia: 29.11.2021, 08:55 »
Aż to pokazałem żonie. Mam może ze 20 kg wszystkich peletów i zanęt łącznie, a ona twierdzi, że zgłupiałem i chyba sam to będę jadł 8)

20kg to jakieś dziesięć dni w których żonka będzie miała okazję robić to co żony kochają robić najbardziej - wydawać kasę męża na nikomu niepotrzebne pierdoły w towarzystwie innych żon i prześcigać się w narzekaniu który jest gorszy ;)
I need a Barbel !!!
I'm holding out for a barbel 'till the end of the night.
She's gotta be strong and she's gotta be fast
and she's gotta be fresh from the fight.

Offline pr00

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 985
  • Reputacja: 257
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Black Friday 2021
« Odpowiedź #95 dnia: 29.11.2021, 09:23 »

Aż to pokazałem żonie. Mam może ze 20 kg wszystkich peletów i zanęt łącznie, a ona twierdzi, że zgłupiałem i chyba sam to będę jadł 8)

A ja mam odwrotnie, moja jak wpadnie do wędkarskiego to mam zapasu na kilka miesięcy, jako, że ja z tych oszczędnych nieraz mnie to boli.

Offline booohal

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 982
  • Reputacja: 473
  • Płeć: Mężczyzna
  • Krzyś
  • Lokalizacja: Sieradz, Warta
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Black Friday 2021
« Odpowiedź #96 dnia: 29.11.2021, 12:12 »
Unia rządzi, unia radzi, unia nigdy was nie zdradzi!