Autor Wątek: Podpórka Cormoran do feedera 80-125 cm  (Przeczytany 1205 razy)

Offline Brzanoholik Sandomierski

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 737
  • Reputacja: 177
Odp: Podpórka Cormoran do feedera 80-125 cm
« Odpowiedź #15 dnia: 24.11.2021, 11:19 »
Oczywiście całość działa, jak ma działać. Tylko zastanawiam się, po co te kombinacje? Jedyny scenariusz, jaki mi przychodzi do głowy, to jak chcemy postawić wędkę przy samej krawędzi wody i nie wchodzić do niej, by drugą podpórkę wbić.

Kamienie Mosteque, kamienie.... Na takiej główce czasem ciężko jest dobrać miejsce dla dwu podpórek ;) Oczywiście w większości przypadków to przerost formy nad treścią ale kto bogatemu zabroni? :)
I need a Barbel !!!
I'm holding out for a barbel 'till the end of the night.
She's gotta be strong and she's gotta be fast
and she's gotta be fresh from the fight.

Online Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 514
  • Reputacja: 1977
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Podpórka Cormoran do feedera 80-125 cm
« Odpowiedź #16 dnia: 24.11.2021, 11:21 »
Oczywiście całość działa, jak ma działać. Tylko zastanawiam się, po co te kombinacje? Jedyny scenariusz, jaki mi przychodzi do głowy, to jak chcemy postawić wędkę przy samej krawędzi wody i nie wchodzić do niej, by drugą podpórkę wbić.

Kamienie Mosteque, kamienie.... Na takiej główce czasem ciężko jest dobrać miejsce dla dwu podpórek ;) Oczywiście w większości przypadków to przerost formy nad treścią ale kto bogatemu zabroni? :)
Na kamienie to jest właśnie dobre ramię przy fotelu (lub skypod). Jak chcesz to coś wbić w kamienie? To na dole ma dwa zęby grube. Podpórki nie wbijesz, a to wbijesz? ;)
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline Brzanoholik Sandomierski

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 737
  • Reputacja: 177
Odp: Podpórka Cormoran do feedera 80-125 cm
« Odpowiedź #17 dnia: 24.11.2021, 11:44 »
Na kamienie to jest właśnie dobre ramię przy fotelu (lub skypod). Jak chcesz to coś wbić w kamienie? To na dole ma dwa zęby grube. Podpórki nie wbijesz, a to wbijesz? ;)

Łatwiej jest znaleźć jedno dobre miejsce do wbicia czegokolwiek niż dwa takie żeby wbijającemu pasowały. Wiem o tym bardzo dobrze bo sporo słów nieurodziwych nadwiślańskie kamienie otrzymały. Czy są lepsze rozwiązania? Pewnie że są :)
I need a Barbel !!!
I'm holding out for a barbel 'till the end of the night.
She's gotta be strong and she's gotta be fast
and she's gotta be fresh from the fight.

Offline Martinez

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 822
  • Reputacja: 309
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarz z zasadami
    • Galeria
  • Lokalizacja: Tarnów
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Podpórka Cormoran do feedera 80-125 cm
« Odpowiedź #18 dnia: 24.11.2021, 22:15 »
A co jest nierewelacyjnego w uchwytach Guru poza ceną? Trzyma dolnik jak beton, nie zauważyłem by uszkadzało piankę czy korek. :)
(...)
No właśnie chodzi o to, że jakością nie ustępują Guru - dlatego po co przepłacać?
Shimano TX-4, Ultegra 14000, ciężarek 100gr = 133 metry

Tak - mam uczulenie na "Mokate". Przereklamowana wanna z rybami.

Offline Azymut

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 255
  • Reputacja: 545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Podpórka Cormoran do feedera 80-125 cm
« Odpowiedź #19 dnia: 24.11.2021, 22:19 »
A co jest nierewelacyjnego w uchwytach Guru poza ceną? Trzyma dolnik jak beton, nie zauważyłem by uszkadzało piankę czy korek. :)
(...)
No właśnie chodzi o to, że jakością nie ustępują Guru - dlatego po co przepłacać?

Nigdy Cormorana nie miałem, ale skoro piszecie z Patrykiem, że tak jest to wierzę wam :beer: :thumbup:
https://www.instagram.com/match_n_feeder/

PB:
Karp 93 cm, (83 cm PZW)
Amur 83 cm,
Jesiotr 110 cm,
Lin 52 cm,
Karaś pospolity 41 cm,
Karaś srebrzysty 44 cm,
Leszcz 69 cm,
Jaź 50 cm,
Płoć 37 cm.

Offline Azymut

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 255
  • Reputacja: 545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Podpórka Cormoran do feedera 80-125 cm
« Odpowiedź #20 dnia: 06.12.2021, 08:27 »
Korzystając z Black Friday zamówiłem sobie 2 podpórki z Cormorana z powodu śmiesznej ceny (9 zł za sztukę w dniu BF), jak również z powodu chęci zastąpienia dotychczas używanych korumów na podpórkach na szybkie wyjazdy nad dzikie wody gdzie nie zabieram całego majdanu ze sobą.

Przyszły i muszę przyznać, że są naprawdę dobre! Jakość wykonania bez zarzutów, trzymają dolnik tak jak tego oczekuje, i cena super.

Dołączam do Martineza i Shreka i również mogę z czystym sumieniem polecić :beer:

https://www.instagram.com/match_n_feeder/

PB:
Karp 93 cm, (83 cm PZW)
Amur 83 cm,
Jesiotr 110 cm,
Lin 52 cm,
Karaś pospolity 41 cm,
Karaś srebrzysty 44 cm,
Leszcz 69 cm,
Jaź 50 cm,
Płoć 37 cm.