Autor Wątek: Sklepdrapieznik.pl  (Przeczytany 798460 razy)

Offline carl23

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 441
  • Reputacja: 261
  • to zwykły kłamca z wielkim ego jest...
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4215 dnia: 24.11.2021, 15:17 »
Rano zrobiłem screena, czyżby ktoś miał stracić pracę za ten błąd? 8)
E tam. Tak się buduje pożądanie. Rabat i tak będzie na wybrane produkty (grupy) i ograniczoną ich ilość, a koszyki, co nawet tu niektórzy piszą-czerwone od dawna, więc będzie jak co roku:
-Ci co cierpią na bezsenność, ale zechcą kupić taniej, będą siedzieć do północy czekając na start, potem będą psioczyć, że serwery sklepu nie ogarnęły na raz takiej ilości klików, a potem będą się cieszyć z zakupów, gdzie część produktów będzie w promce a część bez, ale wzięte by nie tracić czasu na analizy
-śpiący normalnie-Ci wstaną rano i albo coś kupią w promkach, albo już okruchy będą też zjedzone, będą psioczyć, że kiepski ten BF
-śpiochy-będą pisać koło niedzieli czy da się to i to kupić w takiej cenie (z piątku), bo kolega kupił
- nieogary - podniecą się tak BF, że narobią zakupów w fejkowych sklepach, ale za to w super cenach -60%, -70%, jako jedyni będą czerwoni najpierw z podniety, a potem z wkurzenia, że utopili hajsy w złodziei.
 ;)

Offline Lug (Darek Jagodziński)

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 446
  • Reputacja: 133
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4216 dnia: 24.11.2021, 15:26 »
Rano zrobiłem screena, czyżby ktoś miał stracić pracę za ten błąd? 8)
E tam. Tak się buduje pożądanie. Rabat i tak będzie na wybrane produkty (grupy) i ograniczoną ich ilość, a koszyki, co nawet tu niektórzy piszą-czerwone od dawna, więc będzie jak co roku:
-Ci co cierpią na bezsenność, ale zechcą kupić taniej, będą siedzieć do północy czekając na start, potem będą psioczyć, że serwery sklepu nie ogarnęły na raz takiej ilości klików, a potem będą się cieszyć z zakupów, gdzie część produktów będzie w promce a część bez, ale wzięte by nie tracić czasu na analizy
-śpiący normalnie-Ci wstaną rano i albo coś kupią w promkach, albo już okruchy będą też zjedzone, będą psioczyć, że kiepski ten BF
-śpiochy-będą pisać koło niedzieli czy da się to i to kupić w takiej cenie (z piątku), bo kolega kupił
- nieogary - podniecą się tak BF, że narobią zakupów w fejkowych sklepach, ale za to w super cenach -60%, -70%, jako jedyni będą czerwoni najpierw z podniety, a potem z wkurzenia, że utopili hajsy w złodziei.
 ;)

 :beer: :beer: :beer:
Darek

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 218
  • Reputacja: 895
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4217 dnia: 24.11.2021, 18:58 »
Rano zrobiłem screena, czyżby ktoś miał stracić pracę za ten błąd? 8)
E tam. Tak się buduje pożądanie. Rabat i tak będzie na wybrane produkty (grupy) i ograniczoną ich ilość, a koszyki, co nawet tu niektórzy piszą-czerwone od dawna, więc będzie jak co roku:
-Ci co cierpią na bezsenność, ale zechcą kupić taniej, będą siedzieć do północy czekając na start, potem będą psioczyć, że serwery sklepu nie ogarnęły na raz takiej ilości klików, a potem będą się cieszyć z zakupów, gdzie część produktów będzie w promce a część bez, ale wzięte by nie tracić czasu na analizy
-śpiący normalnie-Ci wstaną rano i albo coś kupią w promkach, albo już okruchy będą też zjedzone, będą psioczyć, że kiepski ten BF
-śpiochy-będą pisać koło niedzieli czy da się to i to kupić w takiej cenie (z piątku), bo kolega kupił
- nieogary - podniecą się tak BF, że narobią zakupów w fejkowych sklepach, ale za to w super cenach -60%, -70%, jako jedyni będą czerwoni najpierw z podniety, a potem z wkurzenia, że utopili hajsy w złodziei.
 ;)

Życie.
Maciek

Offline KamilR

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 828
  • Reputacja: 154
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gdańsk ale szwędam się wszędzie
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4218 dnia: 24.11.2021, 19:03 »
carl23 podsumuję to krótko, niezłe piszesz tutaj farmazony :D

Offline Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 730
  • Reputacja: 302
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4219 dnia: 24.11.2021, 19:31 »
A jesli towar w tej chwili jest na 30% to zabiorą 5% czy dodadzą jeszcze 25 % :) :D :P
-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz

Offline Lukas 78

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 985
  • Reputacja: 110
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Hamburg
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4220 dnia: 24.11.2021, 19:34 »
Myślę ,że stałym klientom oddadzą po kosztach przesyłki ;)
ps. Daiwa która mnie interesuje, przy -25% wyjdzie i tak drożej ,niż w innym znanym sklepie teraz...


Pozdrawiam Łukasz

Offline Cobi92

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 200
  • Reputacja: 163
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kalisz
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4221 dnia: 24.11.2021, 20:45 »
Myślę ,że stałym klientom oddadzą po kosztach przesyłki ;)
ps. Daiwa która mnie interesuje, przy -25% wyjdzie i tak drożej ,niż w innym znanym sklepie teraz...

Mam tak samo jak ty... Pewien sklep internetowy a w nim... Fuego 40zl taniej niż w D. po rabacie :facepalm:
Lepiej 3 razy złowić i wypuścić niż raz zjeść ;)

Offline Kozi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 875
  • Reputacja: 393
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4222 dnia: 24.11.2021, 21:24 »
Orientuje się może ktoś czy jeśli produkt jest aktualnie na promocji to czy przysługuje jeszcze rabat który jest przypisany do konta? (Nie piszę tutaj o Black friday)

Offline Shreku82

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 018
  • Reputacja: 707
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grybów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4223 dnia: 24.11.2021, 21:27 »
Wrzuć do koszyka to zaraz wyskoczy Ci cena z wszystkimi dostępnymi rabatami

Wysłane z mojego AGS2-L09 przy użyciu Tapatalka

Patryk

Życie jest zbyt krótkie, by nie jeździć na ryby 😀

Offline carl23

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 441
  • Reputacja: 261
  • to zwykły kłamca z wielkim ego jest...
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4224 dnia: 24.11.2021, 21:41 »
carl23 podsumuję to krótko, niezłe piszesz tutaj farmazony :D
Odkopuj wątki z lat poprzednich, miłej lektury ;) Dołącz do tego komenty po BF nie tylko z SiG i złóż w całość, zobaczysz jak wiele prawdy w tamtym wpisie. :thumbup: ale to taka ludzka przypadłość i nie ma się co czarować, BF raz, zaraz będą ludzie bić się o karpia w Lidlu, ale w lokalnych sklepach też to się dzieje, że słowo promocja, rabat, obniżka wyzwala w ludziach dziką żądzę zakupową o czym marketingowcy wiedzą nie od dziś i chyba za specjalnie racjonalnie tego wytłumaczyć się nie da.
Żeby nie było, że wytykam- sam robię zakupy na różnych promkach, a tamten wpis to taka zauważona konkluzja po takich grubszych akcjach, że na sam koniec tylko nieliczni zadowoleni.

Offline Kozi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 875
  • Reputacja: 393
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4225 dnia: 24.11.2021, 21:46 »
Wrzuć do koszyka to zaraz wyskoczy Ci cena z wszystkimi dostępnymi rabatami

Wysłane z mojego AGS2-L09 przy użyciu Tapatalka
Myślałem, że nie mam żadnego rabatu a jednak mam 9% 🙂 tyle, że na przecenione produkty chyba jednak nie obowiązuje.

Offline pitry1987

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 043
  • Reputacja: 66
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4226 dnia: 24.11.2021, 22:15 »
Wrzuć do koszyka to zaraz wyskoczy Ci cena z wszystkimi dostępnymi rabatami

Wysłane z mojego AGS2-L09 przy użyciu Tapatalka
Myślałem, że nie mam żadnego rabatu a jednak mam 9% 🙂 tyle, że na przecenione produkty chyba jednak nie obowiązuje.

Aż tak dobrze nie ma. Chodź ze 2 lata temu jak wszedłem w nocy w koszyk to i na bf rabat i mój z konta wszedl. Niestety dodałem 1 produkt i straciłem ten z konta. Rok temu od razu tylko ten 20%byl. Rzadko kto łączy promki z reguły przez ludzki błąd jak kiedyś w trotce było.
Wydaje się że 25%na wszystko jest % ładnie vs inne duże sklepy internetowe.
Bo rybka lubi pływać i to nie w patelnianym oleju 😃

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 218
  • Reputacja: 895
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4227 dnia: 24.11.2021, 22:17 »
Indywidualne rabaty nie chodza w blacku.
Ale na super cenie rabat będzie.
Maciek

Offline Kozi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 875
  • Reputacja: 393
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4228 dnia: 24.11.2021, 22:18 »
Mi chodziło o produkt który teraz aktualnie jest przeceniony.

Offline basp28

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 866
  • Reputacja: 97
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4229 dnia: 24.11.2021, 22:20 »
A ja przez kilka lat zauważyłem, że BF to w 90 % podpucha, przynajmniej w PL. zazwyczaj nic w super cenie się nie kupi, zniżki realnie sięgają 5 %, i gdyby pogrzebać w necie to bez BF znajdzie się taniej.