Autor Wątek: Sklepdrapieznik.pl  (Przeczytany 791457 razy)

Offline pr00

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 985
  • Reputacja: 257
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4230 dnia: 24.11.2021, 22:27 »
A ja przez kilka lat zauważyłem, że BF to w 90 % podpucha, przynajmniej w PL. zazwyczaj nic w super cenie się nie kupi, zniżki realnie sięgają 5 %, i gdyby pogrzebać w necie to bez BF znajdzie się taniej.

W tamtym roku kupiłem Stradica FL 4000 MHG za 500zl w sklepie. Jak umiesz znaleźć okazję to kupisz sprzęt w dobrej cenie.

Offline grzegorz88

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 177
  • Reputacja: 138
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4231 dnia: 24.11.2021, 22:59 »
Bo każdy by chciał żeby WSZYSTKO było w okazyjnej cenie!


Offline motov8

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 005
  • Reputacja: 215
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4232 dnia: 25.11.2021, 14:53 »
Drapieżnik nie zdradził oficjalnie wysokości rabatu kilka godzin przed sprzedażą, a zostało 9 godzin na ten moment.
Jak dla mnie troszkę to źle rozegrali marketingowo, bo nikt nie będzie mówił o wysokości rabatu, więc to jest mniejsza reklama dla firmy...

Offline Shreku82

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 010
  • Reputacja: 704
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grybów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4233 dnia: 25.11.2021, 14:58 »
Gdzieś, ktoś tu wrzucał że 25% będzie...

Wysłane z mojego AGS2-L09 przy użyciu Tapatalka

Patryk

Życie jest zbyt krótkie, by nie jeździć na ryby 😀

Offline Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 728
  • Reputacja: 302
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4234 dnia: 25.11.2021, 15:07 »
A ja uważam że marketingowo to mistrzostwo świata, większośc nawrzucała do koszyków i czeka w boxach :)  w miedzyczasie kilka sklepów ten sam produkt sprzeda w lepszej cenie bo jak Wszyscy wiemy rabaty takie same a praktycznie każdy produkt Drapiieźcy mają drożej. Po odpaleniu promocji nie pozostanie nic innego jak kupić u nich bo jak nie kupisz to kupi kto inny.
Bawcie się dobrze jak już zamówiłem, jak co roku na Ukrainie :) ;D 8)
-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz

Offline Berez

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 792
  • Reputacja: 121
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Chojnów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4235 dnia: 25.11.2021, 16:20 »
Niby tak ale niektóre rzeczy są tylko w drapieżniku :P i nie uśmiecha mi się kupować każdej rzeczy w innym sklepie.
- Arek -

Offline Lukas 78

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 986
  • Reputacja: 110
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Hamburg
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4236 dnia: 25.11.2021, 16:23 »
Będę spał spokojnie to co sprawdzałem i przeliczyłem przy 25 %rabacie jest dostępne wszędzie indziej taniej


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Pozdrawiam Łukasz

Offline KamilR

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 822
  • Reputacja: 153
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gdańsk ale szwędam się wszędzie
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4237 dnia: 25.11.2021, 16:58 »
A ja z kolei zaoszczedzę parę set złotych i się nie wyśpię :) i też będę zadowolony.
Muszę być naprawdę szczęśliwcem bo zawsze dostaję pełne zamówienie z naliczonym rabatem w BF. Pewnie kosztem nie wyspania 8)
Konkludując, nikt nikogo do zakupów w Drapieżniku nie zmusza. Puki co jest to nadal top sklepów wędkarskich. Kto u nich kupuje ten wie za co się płaci trochę więcej. Chociaż to nie jest reguła. Życzę wszystkim owocnych zakupów.

Offline Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 728
  • Reputacja: 302
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4238 dnia: 25.11.2021, 17:21 »
Zeby nie było, uważam że Drapieźnik wprowadził takie standarty że co niektóre sklepy musza jeszcze wiele się nauczyć :) ale jeśli chodzi o Feeder to ma godnego rywala bo Feedersklep w ciagu roku przeskoczył wszystkich rywali i moim zdaniem jest na tym samym poziomie a medialnie to juz w XXII w. :) :D 8)
-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz

Offline Wojtas

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 312
  • Reputacja: 42
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Płońsk
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4239 dnia: 25.11.2021, 18:32 »
Zeby nie było, uważam że Drapieźnik wprowadził takie standarty że co niektóre sklepy musza jeszcze wiele się nauczyć :) ale jeśli chodzi o Feeder to ma godnego rywala bo Feedersklep w ciagu roku przeskoczył wszystkich rywali i moim zdaniem jest na tym samym poziomie a medialnie to juz w XXII w. :) :D 8)
Nie da się nie zgodzić z twoją wypowiedzią. Ich filmy to absolutny top. Merytoryczne  i dodatkowo pod kątem obróbki też super. Natomiast u drapieżców cenię sobie obiektywizm. Osobiście trochę drażni mnie wciskanie zemexa przez feedersklep  , gdzie tylko pojawi się zapytanie o wędki. Niezależnie od przedziału cenowego zawsze w odpowiedzi pojawia się zemex. Dla mnie drapieżnik pod tym względem wzbudza dużo więcej zaufania. Pisząc maila do nich można się spodziewać profesjonalnej porady , a nie wpychanie jedynie produktu którego jest się przedstawicielem na kraj

Offline Alek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 958
  • Reputacja: 237
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Białystok
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4240 dnia: 25.11.2021, 18:35 »
Zeby nie było, uważam że Drapieźnik wprowadził takie standarty że co niektóre sklepy musza jeszcze wiele się nauczyć :) ale jeśli chodzi o Feeder to ma godnego rywala bo Feedersklep w ciagu roku przeskoczył wszystkich rywali i moim zdaniem jest na tym samym poziomie a medialnie to juz w XXII w. :) :D 8)
. Osobiście trochę drażni mnie wciskanie zemexa przez feedersklep  , gdzie tylko pojawi się zapytanie o wędki. Niezależnie od przedziału cenowego zawsze w odpowiedzi pojawia się zemex. Dla mnie drapieżnik pod tym względem wzbudza dużo więcej zaufania. Pisząc maila do nich można się spodziewać profesjonalnej porady , a nie wpychanie jedynie produktu którego jest się przedstawicielem na kraj
Bingo
Adam

Offline carl23

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 421
  • Reputacja: 259
  • to zwykły kłamca z wielkim ego jest...
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4241 dnia: 25.11.2021, 19:08 »
Niezależnie od przedziału cenowego zawsze w odpowiedzi pojawia się zemex. Dla mnie drapieżnik pod tym względem wzbudza dużo więcej zaufania. Pisząc maila do nich można się spodziewać profesjonalnej porady , a nie wpychanie jedynie produktu którego jest się przedstawicielem na kraj
A kto niby ma rozreklamować jak nie przedstawiciel na kraj? To samo zarzuca się Przebiędzie z Flagmanem. Podejdź do tego w taki sposób, że gdyby nie tacy ludzie dalej tkwilibyśmy w erze teleskopów szklaków z ZSRR. A same wędki...jak to wędki, jedne modele lepsze, inne gorsze, duża część w obu markach bardzo poprawna i całkiem przyzwoita w stosunku  cena/jakość, choć z Zemexem z górnej półki do czynienia jeszcze nie miałem. A rynek resztę sam załatwi, będą pociskać kit-poniesie się to szybciej aniżeli prędkość światła. Jeśli ktoś szuka wędki w zadanym budżecie np. 300zł to wiadomo, że Przebięda poleci Flagmana, Moska Zemexa, Horemski Jaxona...i w sumie nic z tym złego, jeśli te wędki będą dobre jakościowo w tej cenie. Wybór na rynku jest taki, że każdy wybierze coś dla siebie. A przypominam, że w dużych wędkarskich stacjonarnych zawsze jest możliwość namacalnie sprawdzić co Ci bardziej pasuje, bo marka to jedno a praca wędki zgodna z preferencjami osobistymi to zupełnie coś innego.

Offline Lukas 78

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 986
  • Reputacja: 110
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Hamburg
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4242 dnia: 25.11.2021, 19:20 »
Żaden z tych sklepów święty nie jest . W drapieżniku stać ich na dobrotliwe traktowanie klienta bo marże mają wysokie jak chyba nikt inny. Feedersklep próbuje się przebić z nową marką na rynek oczywiście też nie bezinteresownie. Dobrze ze nie współpracują chyba ze sobą ,bo by nas cenowo położyli na łopatki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Pozdrawiam Łukasz

Offline pitry1987

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 041
  • Reputacja: 66
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4243 dnia: 25.11.2021, 19:30 »
Żaden z tych sklepów święty nie jest . W drapieżniku stać ich na dobrotliwe traktowanie klienta bo marże mają wysokie jak chyba nikt inny. Feedersklep próbuje się przebić z nową marką na rynek oczywiście też nie bezinteresownie. Dobrze ze nie współpracują chyba ze sobą ,bo by nas cenowo położyli na łopatki


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Ale i 1 i drugi ma takie same ceny. Ja np. zaobserwowałem, że odkąd Osmo się pojawiło to Solbaits mocno poszybował w górę. Niby przez Brexit ale wiadomo, że sklep sprowadza towar z UK z pominięciem przepisów :) A że współpracowali to pewne, bo pewne marki był oficjalnie dystrybuowane przez D więc każdy sklep musiał zamawiać u nich. Teraz się to zmieniło ale dotychczas tak było.
Bo rybka lubi pływać i to nie w patelnianym oleju 😃

Offline Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 728
  • Reputacja: 302
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4244 dnia: 25.11.2021, 19:31 »
Zeby nie było, uważam że Drapieźnik wprowadził takie standarty że co niektóre sklepy musza jeszcze wiele się nauczyć :) ale jeśli chodzi o Feeder to ma godnego rywala bo Feedersklep w ciagu roku przeskoczył wszystkich rywali i moim zdaniem jest na tym samym poziomie a medialnie to juz w XXII w. :) :D 8)
. Osobiście trochę drażni mnie wciskanie zemexa przez feedersklep  , gdzie tylko pojawi się zapytanie o wędki. Niezależnie od przedziału cenowego zawsze w odpowiedzi pojawia się zemex. Dla mnie drapieżnik pod tym względem wzbudza dużo więcej zaufania. Pisząc maila do nich można się spodziewać profesjonalnej porady , a nie wpychanie jedynie produktu którego jest się przedstawicielem na kraj
A do niedawna jak drapieżnik miał wyłaczność na Prestona to jak było :D
Każda sroczka swój ogonek chwali :)
-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz