Autor Wątek: Sklepdrapieznik.pl  (Przeczytany 798614 razy)

Offline motov8

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 021
  • Reputacja: 218
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4275 dnia: 26.11.2021, 00:14 »
Patrząc na Wasze wpisy i rezygnacje z zakupów to można wywnioskować, że branża wędkarska będzie miała trudny rok.
Ja również odpuściłem, ceny za wysokie, po prostu.

Offline krzysztof4101997

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 196
  • Reputacja: 12
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4276 dnia: 26.11.2021, 00:18 »
No i mi wskoczyła wyższa cena. I co teraz robiąc przelew czy płacąc kartą?. LIPA

Offline Azymut

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 255
  • Reputacja: 545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4277 dnia: 26.11.2021, 00:18 »
"UWAGA! Jeżeli podana tutaj kwota jest nieprawidłowa, bez obaw, jest to błąd systemu nad którym pracujemy, a Twoje zamówienie w naszej bazie ma poprawną sumę. Błąd jest tylko w mailu."

Poprosiłem ich w osobnym mailu o wskazanie konkretnej ostatecznej ceny bo idąc krok po kroku do końca zamówienia cena nagle wzrosła mi o 80 zł.
    
https://www.instagram.com/match_n_feeder/

PB:
Karp 93 cm, (83 cm PZW)
Amur 83 cm,
Jesiotr 110 cm,
Lin 52 cm,
Karaś pospolity 41 cm,
Karaś srebrzysty 44 cm,
Leszcz 69 cm,
Jaź 50 cm,
Płoć 37 cm.

Offline Martinez

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 822
  • Reputacja: 309
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarz z zasadami
    • Galeria
  • Lokalizacja: Tarnów
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4278 dnia: 26.11.2021, 00:20 »
Powiem tak: Przekroczono limit czasu połączenia.

Dobranoc.
Shimano TX-4, Ultegra 14000, ciężarek 100gr = 133 metry

Tak - mam uczulenie na "Mokate". Przereklamowana wanna z rybami.

Offline Shreku82

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 018
  • Reputacja: 707
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grybów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4279 dnia: 26.11.2021, 00:31 »
No i z głowy, choć czas trwania operacji zapłaty o pomstę do nieba woła

Udanych zakupów i dobranoc

Wysłane z mojego SM-M515F przy użyciu Tapatalka

Patryk

Życie jest zbyt krótkie, by nie jeździć na ryby 😀

Offline Petryk_05

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 148
  • Reputacja: 16
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4280 dnia: 26.11.2021, 00:37 »
"UWAGA! Jeżeli podana tutaj kwota jest nieprawidłowa, bez obaw, jest to błąd systemu nad którym pracujemy, a Twoje zamówienie w naszej bazie ma poprawną sumę. Błąd jest tylko w mailu."

Poprosiłem ich w osobnym mailu o wskazanie konkretnej ostatecznej ceny bo idąc krok po kroku do końca zamówienia cena nagle wzrosła mi o 80 zł.


Też właśnie na końcu wzrosła mi cena i niestety zapłaciłem już tą wyższą :(
Myślałem że tak ma być bo początkowo wyglądało to jak rabat 21% i  od tego jeszcze te 9% stałego rabatu.
Poznien cena wzrosła więc pomyślałem że tylko te  21%.
Ciekawe jak zostanie to rozwiązane.
Rekordy:
Boleń 62 cm (PZW)
Jaź 37 cm (PZW)
Karp 73 cm (Francja)/ 39 cm (PZW)
Kleń 52 cm (PZW)
Leszcz 61 cm (PZW)
Lin 46 cm (PZW)
Okoń 30 cm (PZW)
Płoć 36 cm (PZW)
Sandacz 65 cm (PZW)
Szczupak 66 cm (PZW)
Sum 167 cm (Francja)/ 140 cm (PZW)
Wzdręga 31 cm (PZW)

Offline operator

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 72
  • Reputacja: 6
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4281 dnia: 26.11.2021, 00:46 »
Ja koszyk z 9 tys zredukowalem do 1 tys i wziąłem coś tam tylko z ciekawości i raczej odeśle..

Offline KamilR

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 828
  • Reputacja: 154
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gdańsk ale szwędam się wszędzie
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4282 dnia: 26.11.2021, 00:49 »
Panowie trzeba wspierać sklep , mówi się płać i płacz :P

Kolega pisał, że będzie spał a tu popatrz kolejny głupi komentarz się znalazł. Aż się pośmiałem.

U mnie zakupy zrobione, wszystko co chciałem, w kieszeni kilkaset złotych. Kto nie kupił to raczej taniej już nie dostanie. W kolejnym roku będzie jeszcze drożej. I w 2022 powtórzą się te same narzekania. Jedni zaoszczędzili a inni tyko będą biadolić.
Z tym rabatem -25% to ktoś sobie zrobił niesmaczny żart i tyle. Dla mnie -21% i tak zrobiło robotę.
Dobranoc gratulacje udanych zakupów.

Offline grzegorz88

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 187
  • Reputacja: 139
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4283 dnia: 26.11.2021, 00:54 »
Ultegra 5500xtc za 880zl przeszła mi koło nosa mimo, że było sporo sztuk na stanie.
Za to zwykłe FC są w dobrej cenie 500zl, w innym sklepie 120zł drożej również w promocji BF.
Stradici fl po 620zł..

Offline operator

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 72
  • Reputacja: 6
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4284 dnia: 26.11.2021, 01:12 »
Ultegra 5500xtc za 880zl przeszła mi koło nosa mimo, że było sporo sztuk na stanie.
Za to zwykłe FC są w dobrej cenie 500zl, w innym sklepie 120zł drożej również w promocji BF.
Stradici fl po 620zł..

Ja miałem dwie xtc w koszyku i po aktualizacji koszyka od razu komunikat ze brak na stanie.. czy komuś się udało zamówić ?

Offline motov8

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 021
  • Reputacja: 218
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4285 dnia: 26.11.2021, 01:15 »
Kto nie kupił to raczej taniej już nie dostanie. W kolejnym roku będzie jeszcze drożej. I w 2022 powtórzą się te same narzekania. Jedni zaoszczędzili a inni tyko będą biadolić.
I uważasz, że ktoś będzie kupował po tak kosmicznych cenach? Przecież w tym roku na forum jest zerowe zainteresowanie BF w porównaniu do tamtego roku. Już nie wspominam, że ponad połowa osób zrezygnowała z zakupu.

Offline grzegorz88

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 187
  • Reputacja: 139
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4286 dnia: 26.11.2021, 01:27 »
Kto nie kupił to raczej taniej już nie dostanie. W kolejnym roku będzie jeszcze drożej. I w 2022 powtórzą się te same narzekania. Jedni zaoszczędzili a inni tyko będą biadolić.
I uważasz, że ktoś będzie kupował po tak kosmicznych cenach? Przecież w tym roku na forum jest zerowe zainteresowanie BF w porównaniu do tamtego roku. Już nie wspominam, że ponad połowa osób zrezygnowała z zakupu.
Psy szczekają, karawana jedzie dalej.
Dużo sprzętu wyparowało ze stanu w ciągu godziny.
Ostatnia szansa na dobre ceny. Kołowrotek Daiwa Tournament 1100zl, a w feedersklepie promka z 1500 na 1300.
W styczniu 2020r za Stradica Fl zapłaciłem 719zł, była to najlepsza cena, dzisiaj ten kołowrotek mogę kupić w D za 623zł.

Offline Krisss

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 203
  • Reputacja: 82
  • Lokalizacja: Rzeszów
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4287 dnia: 26.11.2021, 01:29 »
Kto nie kupił to raczej taniej już nie dostanie. W kolejnym roku będzie jeszcze drożej. I w 2022 powtórzą się te same narzekania. Jedni zaoszczędzili a inni tyko będą biadolić.
I uważasz, że ktoś będzie kupował po tak kosmicznych cenach? Przecież w tym roku na forum jest zerowe zainteresowanie BF w porównaniu do tamtego roku. Już nie wspominam, że ponad połowa osób zrezygnowała z zakupu.
Na urlop też nie pojedziesz, bo paliwo drogie? Po ciemku i w kocu będziesz siedział, bo gaz i prąd drogi?

Kto będzie miał pieniądze i potrzebę, ten kupi. Co ma zrobić? Rzucić tę zabawę o kilka złotych? Dlatego warto było, moim zdaniem, skorzystać. 21% rabatu na normalnym rynku, nie zepsutym kosmicznymi marżami to bardzo dobra oferta. Wiadomo, że lepsze jest 25, ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma.

Sam kupiłem za niewiele mniej niż w zeszłym roku. Owszem, widać wzrost cen, ale to dotyczy każdej branży i każdego sklepu.

Offline motov8

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 021
  • Reputacja: 218
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4288 dnia: 26.11.2021, 01:47 »
Na urlop też nie pojedziesz, bo paliwo drogie? Po ciemku i w kocu będziesz siedział, bo gaz i prąd drogi?

Kto będzie miał pieniądze i potrzebę, ten kupi. Co ma zrobić? Rzucić tę zabawę o kilka złotych? Dlatego warto było, moim zdaniem, skorzystać. 21% rabatu na normalnym rynku, nie zepsutym kosmicznymi marżami to bardzo dobra oferta. Wiadomo, że lepsze jest 25, ale jak się nie ma co się lubi, to się lubi co się ma.

Sam kupiłem za niewiele mniej niż w zeszłym roku. Owszem, widać wzrost cen, ale to dotyczy każdej branży i każdego sklepu.
Tak, nie pojadę. Kasy w portfelu coraz mniej, wszystko drożeje, więc będę szukał oszczędności.
Już jedną znalazłem, bo nie wydałem ani złotówki na swoje hobby i nie zamierzam wydać w przyszłości. Nie po takiej cenie, obejdzie się smakiem.
Zobacz teraz ile jest takich osób jak ja, pisałem Ci o tym wcześniej. To jest kilkadziesiąt tysięcy złotych mniej dla sklepu.

Masz tutaj temat z 2020 i zobacz jaki był szał:
https://splawikigrunt.pl/forum/index.php?topic=18814.0

Jeszcze 2019:
https://splawikigrunt.pl/forum/index.php?topic=16421.0

Gdzie masa postów była jeszcze w tematach: Kupiliśmy oraz Ciekawe Oferty Wędkarskie

Offline cthulhu

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 679
  • Reputacja: 177
  • Lokalizacja: Tarnów
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4289 dnia: 26.11.2021, 03:44 »
Pytanie mam. Jak długo można trzymać rzecz w koszyku i jeśli mam ją w koszyku, a na stronce jest już napis, że produkt niedostępny to będę mógł go kupić czy nie ?