Autor Wątek: Sklepdrapieznik.pl  (Przeczytany 800107 razy)

Offline Alleius

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 610
  • Reputacja: 45
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2325 dnia: 02.05.2017, 10:34 »
Hej,
pozwólcie, że spytam o Wasze doświadczenia z tzw. gratisami w Drapieżniku. Temat pojawia się tu niemal w każdym wpisie o większych zamówieniach, co dla mnie jest zastanawiające o tyle, że jak dotąd nigdy się nie załapałem - nie liczę oczywiście katalogów i ulotek producentów, bo to marketingowy śmieć, który sklepy dostają właśnie w tym celu.
Wydałem w tym sklepie sporo grosza, ostatnie moje zamówienie opiewało na ponad 2 tys. zł. I nic! nawet jednej kulki do przetestowania.
Chyba mnie nie lubią ;)

Offline Czarosław

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 270
  • Reputacja: 48
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Ząbki
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2326 dnia: 02.05.2017, 10:44 »
Szczerze to u mnie jest różnie. Czasem dostanę, czasem nie, więc nie jest złe. Jak zamawiałem ostatnio za 1000 złoty to dostałem 2 paczki kulek browninga. Niektórym dają, niektórym nie. Zależy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Zapraszam do polubienia mojej strony!
https://m.facebook.com/FeederRadomTeam/
Pozdrawiam, Cezary 😜

Offline Bułkowski

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 86
  • Reputacja: 8
  • Lokalizacja: Warszawa
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2327 dnia: 03.05.2017, 20:56 »
To jest chyba na zasadzie kto pierwszy ten lepszy. Mają jakąś partie do rozdania i rozdają dopóki mają. Też się jeszcze nie załapałem.

Offline Michał Mikuła

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 282
  • Reputacja: 118
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2328 dnia: 03.05.2017, 21:17 »
Ja się na gratisy nie napalam, u Drapieżników ważniejsze są dla mnie inne rzeczy. Nie wydaję tam kokosów ale jedyny gratis (kulki Feeder Bait) dostałem przy zamówieniu za jakieś 100 zł.
Michał



Karp: 11 kg; 10 kg
Leszcz: 55 cm - 2,7 kg
Jesiotr - 105 cm
Karaś srebrzysty: 32 cm
Lin: 43 cm

Offline mirek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 234
  • Reputacja: 80
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2329 dnia: 03.05.2017, 21:39 »
Nie liczę na gratisy,mam zniżkę i to mi wystarczy.Dobrze by był jakby uzupełnili brakujący towar.

Offline Alleius

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 610
  • Reputacja: 45
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2330 dnia: 03.05.2017, 22:07 »
Ja się też nie napalam na gratisy, bo w sklepie się kupuje, nie bierze ;-) Drapieżcy to aktualnie podstawowe źródło mojego wędkarskiego zaopatrzenia i raczej nie mam powodu, żeby szukać zastępstwa. Wątek "gratisów" pojawiał się jednak tak często w Waszych wpisach, że postanowiłem sprawdzić, czy przypadkiem nie robię czegoś niewłaściwie ;-)

Offline basp28

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 866
  • Reputacja: 97
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2331 dnia: 03.05.2017, 22:43 »
Wydałem w tym sklepie sporo grosza, ostatnie moje zamówienie opiewało na ponad 2 tys. zł. I nic! nawet jednej kulki do przetestowania.
Chyba mnie nie lubią ;)
Nie wiem co kupowałeś i jak cenowo to wygląda z konkurencją, ale jakbym wydał 2 tys. w tanim sklepie, gdzie się zaopatruje to bez problemów dostałbym gratisów na jakieś 150 - 200 zł -bez upominania się i nie katalogów :) , a najpewniej to mógłbym sobie sam wybrać to co chciałbym za jakąś kwotę.

Offline Michał Mikuła

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 282
  • Reputacja: 118
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2332 dnia: 03.05.2017, 22:55 »
Jaki to sklep? Wysyła towar najpóźniej na drugi dzień, odpowiada na maile w ciągu kilku minut czy może opisuje sprzęt swoimi spostrzeżeniami, a nie kopiuj/wklej od producenta?
Nie rozumiem tego podniecania się gratisami, jak wydam 2 tys. w Drapieżniku to mam 140 zł rabatu na zakupach i to jest świetny "gratis".
Michał



Karp: 11 kg; 10 kg
Leszcz: 55 cm - 2,7 kg
Jesiotr - 105 cm
Karaś srebrzysty: 32 cm
Lin: 43 cm

Offline basp28

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 866
  • Reputacja: 97
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2333 dnia: 03.05.2017, 23:04 »
Jaki to sklep? Wysyła towar najpóźniej na drugi dzień, odpowiada na maile w ciągu kilku minut czy może opisuje sprzęt swoimi spostrzeżeniami, a nie kopiuj/wklej od producenta?
Nie rozumiem tego podniecania się gratisami, jak wydam 2 tys. w Drapieżniku to mam 140 zł rabatu na zakupach i to jest świetny "gratis".
To sklep stacjonarny, choć sprzedaż net też mają - ja nie pisze tego żeby udowodnić, że drapieżnik jest be - mi to zwisa - kupuje gdzie taniej, lepiej wg. mnie. Pisze konkretnie jakie ja bym dostał gratisy bo takie było pytanie. Być może te gratisy są zawarte w niższej cenie i po prostu towar jest tańszy o te 150 zł niż u konkurencji - nie wiem.
Nie musisz mnie krzyżować :), w drapieżniku nigdy nic nie kupiłem, chociaż zaglądałem.

Offline MarcinD

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 671
  • Reputacja: 279
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Swarzędz/Poznań/Augustów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2334 dnia: 04.05.2017, 08:21 »
Z tymi niemieckimi katalogami i gratisami to ja sobie jaja robiłem jakby co ;) A nóż ktoś to weźmie na poważnie :D

Offline Michał Mikuła

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 282
  • Reputacja: 118
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2335 dnia: 04.05.2017, 08:36 »
Jaki to sklep? Wysyła towar najpóźniej na drugi dzień, odpowiada na maile w ciągu kilku minut czy może opisuje sprzęt swoimi spostrzeżeniami, a nie kopiuj/wklej od producenta?
Nie rozumiem tego podniecania się gratisami, jak wydam 2 tys. w Drapieżniku to mam 140 zł rabatu na zakupach i to jest świetny "gratis".
To sklep stacjonarny, choć sprzedaż net też mają - ja nie pisze tego żeby udowodnić, że drapieżnik jest be - mi to zwisa - kupuje gdzie taniej, lepiej wg. mnie. Pisze konkretnie jakie ja bym dostał gratisy bo takie było pytanie. Być może te gratisy są zawarte w niższej cenie i po prostu towar jest tańszy o te 150 zł niż u konkurencji - nie wiem.
Nie musisz mnie krzyżować :), w drapieżniku nigdy nic nie kupiłem, chociaż zaglądałem.
Nie krzyżuje Cię ale jak myślałem, że masz dobry sklep internetowy, który daje sporo od siebie. Jak nie to pozostanę przy Drapieżniku bo nigdy mnie nie zawiódł, a gratisy sobie odpuszczę bo bardziej mi zależy na szybkiej, pewnej i sprawnej realizacji zamówienia :)
Michał



Karp: 11 kg; 10 kg
Leszcz: 55 cm - 2,7 kg
Jesiotr - 105 cm
Karaś srebrzysty: 32 cm
Lin: 43 cm

Offline pawel79ozo

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 212
  • Reputacja: 45
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: łódzkie
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2336 dnia: 06.05.2017, 20:01 »
Kupuję w Drapieżniku bo:
-wszystko co potrzebuję mam w jednym sklepie
-błyskawiczna realizacja zamówień
-obsługa na najwyższym poziomie
-rabat 9%.


Offline mav3rick

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 041
  • Reputacja: 100
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Przewóz
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2337 dnia: 06.05.2017, 21:22 »
Zamowienie do paczkomatu we czwartek ok południa. Dzisiaj przed południem, że już do odebrania. Do paczkomatu takiego ekspresu to się nie spodziewałem.

Offline wiksa

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 175
  • Reputacja: 11
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2338 dnia: 06.05.2017, 21:48 »
Zamowienie do paczkomatu we czwartek ok południa. Dzisiaj przed południem, że już do odebrania. Do paczkomatu takiego ekspresu to się nie spodziewałem.
Mnie też miło zaskoczyli. Zamówiłem haczyki w czwartek, a wczoraj były już do odebrania w paczkomacie. :bravo: :thumbup:
Marcin

Offline alisowski

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 315
  • Reputacja: 73
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: tyczka i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #2339 dnia: 11.05.2017, 17:18 »
Na ostatnich zawodach Matrixa w Grębowie dopadł mnie pech-złamałem wędkę. Podszedł do mnie miły Pan (jak się okazało ze sklepu Drapieżnik). Zaoferował pomoc i po zawodach zabrał uszkodzony sprzęt. Dzisiaj (po 4 dniach) zapukał kurier dostarczając wędkę z wymienionym elementem.
Panowie z Drapieżnika szacunek. :) :) :).
PS. Szok szybko nie minie.
Andrzej Lisowski