Autor Wątek: Sklepdrapieznik.pl  (Przeczytany 800081 razy)

Offline Syborg

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 10 021
  • Reputacja: 980
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3990 dnia: 01.12.2020, 19:04 »
Bez owijania w bawełnę: SiG to medialna przybudówka "Drapieżnika", zaś "Drapieżnik" to handlowa wypustka SiG. Klasyczny układ, a może i sitwa.

A Mateo to ta uwielbiana Basia.
Jacek

Offline Krisss

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 206
  • Reputacja: 83
  • Lokalizacja: Rzeszów
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3991 dnia: 01.12.2020, 20:07 »
Nie wiedziałem, ze zwykła uczciwość może wzbudzić takie emocje. I tu na forum i u Drapieżców. Ja nie widzę w tym nic wyjątkowego ale może po prostu za stary jestem i dzieciństwo przeżyte w komunie zostawiło mi balast w postaci nieumiejętności wykorzystywania takich "okazji".

Po porannym mailu do Drapieżników od razu do mnie oddzwoniono z podziękowaniami jakie to wyjątkowe zachowanie itd. itp. i chęcią nagrodzenia. Poczułem się trochę nieswojo bo do świętego to mi daleko a i nie oczekiwałem nagród tylko wymiany na właściwy model. Ale po kilku wymienionych zdaniach uzgodniliśmy, że Drapieżcy wyślą mi ten, który zamówiłem a kurier zwrotnie odbierze ten droższy i jeszcze te, które mnie rozczarowały i idą do zwrotu.

Ponadto mam jeszcze jedno zamówienie kołowrotka/ów do końca roku po cenach z BF. Czyli wezmę synowi kołowrotek w bardzo dobrych pieniądzach i przy okazji zwrócę towar za darmo. Bardzo miły gest ze strony sklepu. Oczywiście doceniam i na pewno odwdzięczę się w przyszłości kolejnymi zakupami. I to chyba takie rzeczy budują relacje, dzięki którym można sprzedawać towar i to niekoniecznie w najniższej cenie na rynku (a czasami wręcz całkiem sporo wyższej :P).

Może ta historia będzie jakimś przesłaniem dla przesadnie "sprytnych" (choć nie sugeruję, że ktoś z grona forumowiczów do nich należy), że i uczciwe podejście do sprawy potrafi przynieść korzyści.
Koniec kazania 8) ;D

Offline cthulhu

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 680
  • Reputacja: 177
  • Lokalizacja: Tarnów
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3992 dnia: 01.12.2020, 20:21 »
Orientuje się ktoś kiedy będą uzupełniane braki magazynowe? Mam na myśli m.in maty, podbieraki karpiowe.

Offline Mikon

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 702
  • Reputacja: 114
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Lublin
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3993 dnia: 01.12.2020, 20:38 »
Nie wiedziałem, ze zwykła uczciwość może wzbudzić takie emocje. I tu na forum i u Drapieżców. Ja nie widzę w tym nic wyjątkowego ale może po prostu za stary jestem i dzieciństwo przeżyte w komunie zostawiło mi balast w postaci nieumiejętności wykorzystywania takich "okazji".

Po porannym mailu do Drapieżników od razu do mnie oddzwoniono z podziękowaniami jakie to wyjątkowe zachowanie itd. itp. i chęcią nagrodzenia. Poczułem się trochę nieswojo bo do świętego to mi daleko a i nie oczekiwałem nagród tylko wymiany na właściwy model. Ale po kilku wymienionych zdaniach uzgodniliśmy, że Drapieżcy wyślą mi ten, który zamówiłem a kurier zwrotnie odbierze ten droższy i jeszcze te, które mnie rozczarowały i idą do zwrotu.

Ponadto mam jeszcze jedno zamówienie kołowrotka/ów do końca roku po cenach z BF. Czyli wezmę synowi kołowrotek w bardzo dobrych pieniądzach i przy okazji zwrócę towar za darmo. Bardzo miły gest ze strony sklepu. Oczywiście doceniam i na pewno odwdzięczę się w przyszłości kolejnymi zakupami. I to chyba takie rzeczy budują relacje, dzięki którym można sprzedawać towar i to niekoniecznie w najniższej cenie na rynku (a czasami wręcz całkiem sporo wyższej :P).

Może ta historia będzie jakimś przesłaniem dla przesadnie "sprytnych" (choć nie sugeruję, że ktoś z grona forumowiczów do nich należy), że i uczciwe podejście do sprawy potrafi przynieść korzyści.
Koniec kazania 8) ;D
Dobrze że nie kombinowałeś , bo z tego co wiem to mają monitorowany proces pakowania ( korzystałem z tego :) ) Może by do tego doszli i miałbyś tylko nieprzyjemności. :thumbup:

Offline Martinez

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 836
  • Reputacja: 309
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarz z zasadami
    • Galeria
  • Lokalizacja: Tarnów
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3994 dnia: 01.12.2020, 22:58 »
To nie jest temat do żartów - z układem żartów nie ma! Muszę zbadać, czy rzekomy stoper nie jest mini-bombą zegarową.
Na Twoim miejscu uważałbym - może być zamontowany tam lokalizator GPS, i każdy udany wypad na ryby będzie odnotowany. A tym samym będzie wiadomo dokąd mięsiarzy posłać :P
Shimano TX-4, Ultegra 14000, ciężarek 100gr = 133 metry

Tak - mam uczulenie na "Mokate". Przereklamowana wanna z rybami.

Offline Pyza

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 342
  • Reputacja: 537
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wody PZW - po prostu Pyza na swojskich wodach ;)
  • Lokalizacja: Kielce
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3995 dnia: 02.12.2020, 19:24 »
Witam!
U mnie też po powrocie z ryb miła niespodzianka, 2 pudła od drapieżców z zamówionym towarem Flagman, czyli
* Krzesło Flagman Armadale Feeder Chair
* Podnóżek Flagman Footplate Chair Armadale
* Półka boczna Flagman Armadale Tray with Cover ARMCST
* Półka boczna Flagman Armadale Double Side Tray With Tent
* Torba na krzesło Flagman Armadale Chair Bag

Cieszyłem się jak dziecko, rozpakowując pudełka i montując zestaw. Ku mojemu rozczarowaniu uśmiech z twarzy szybko zniknął. Jedna półka boczna była uszkodzona, seria zdjęć, oczywiście reklamacja, nie inaczej. Czekam na odpowiedz od sklepu. Co mnie dziwi? Pudła wcale nie były uszkodzone, towar był owinięty w bąbelki, a jednak trafiło się. Trudno, czekam na wymianę, zobaczymy jak się to potoczy. Ogólnie fotel i zestaw, idealny, wygodny, na grubych nogach, stabilny i jak będę miał już całość zestawu, nakręcę jakiś film z prezentacją tego kompletu. Ogólnie jestem zadowolony!
Pozdrawiam wszystkich kolegów i koleżanki z forum!

~ Pyza

Witam ponownie!

A więc tak, szybko otrzymałem wczoraj maila o wymianie towaru na nowy. Kurier miał przywieść nową półkę, a ja miałem zapakować uszkodzoną. Nie wiedziałem, czy samą ramę czy całość. Więc jeszcze przed 15 zadzwoniłem do sklepu, pracownik powiedział, że mam przygotować wszystko - czyli uszkodzoną ramę, torbę, 2 nogi i adaptery, które się znajdowały w komplecie. Przynajmniej wiem teraz, że będzie wszystko wymienione a nie tylko rama. Tak też zrobiłem. Zapakowałem wszystko, powiedziałem żonie, że kurier przywiezie nowe - a zabierze to uszkodzone. Niestety ja nie mogłem być przy odbiorze, bo miałem 1 zmianę. Wymiana się odbyła. Żonie kazałem otworzyć paczkę, zobaczyć czy rama jest prosta. Wszystko by się zgadzało, lecz po powrocie z pracy zauważyłem, że czegoś mi brakuje - rama jest, torba jest, 2 nogi są lecz nie ma adapterów. Szlag mnie chciał trafić, ale już nie mogłem zadzwonić do sklepu, bo było po 15. Więc napisałem maila, że w moim zamówieniu brakuje adapterów. Znów muszę czekać na odpowiedz ze sklepu, a można było to załatwić w inny sposób. Czyli jak by sprawdzili co wysyłają i sprawdzić czy półka była nie uszkodzona, to tak wpakowali w pudło i wysłali.. Potem wymiana na nowy zestaw, w którym nie ma adapterów... Po prostu pech. Ale chciałem się z Wami tym podzielić.
Pozdrawiam
PS nie to, że jestem złośliwy, tylko mam taki przypadek z drapieżnika, czy ktoś sobie jaja robi, bo ja nie mam czasu na pisanie maili i wymiany. Opisałem to tak jak jest.
Koło PZW Iskra Kielce

Zapraszam na moje konto na YouTube:

https://www.youtube.com/channel/UC-WNdomDqMgACLhluPj8F6w

Sylwek

Offline Tomba

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 340
  • Reputacja: 608
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3996 dnia: 02.12.2020, 20:17 »
To tam jednak ludzie pracują. Uff, a już myślałem, że nieomylne roboty. :P
Pozdrawiam,
Tomek

Offline Zssido

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 291
  • Reputacja: 15
  • Lokalizacja: Opalenica
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3997 dnia: 03.12.2020, 10:57 »
Panowie jak drapieżcy zabezpieczają do wysyłki szczytówki ? Bo chciałem zamówić na wiosnę do swojego flagmana s-cannal szczytówkę 0.5 oz ale obawiam się trochę czy wytrzyma transport ?

Offline kamil1292

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 196
  • Reputacja: 39
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3998 dnia: 03.12.2020, 10:59 »
Ja zamawiałem kilka razy i wszystko było w porządku. Szczytówki owinięte są folią bąbelkową i włożone do tekturowej tuby.

Offline Kozi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 875
  • Reputacja: 393
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #3999 dnia: 03.12.2020, 11:00 »
To nie twoje zmartwienie jak oni zabezpieczą, przyjdą w kawałkach to wyślą nowe...

Offline ledi12

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 406
  • Reputacja: 227
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4000 dnia: 03.12.2020, 11:10 »
Panowie jak drapieżcy zabezpieczają do wysyłki szczytówki ? Bo chciałem zamówić na wiosnę do swojego flagmana s-cannal szczytówkę 0.5 oz ale obawiam się trochę czy wytrzyma transport ?

Mi przysłali w twardej kartonowej tubie. Wszystko było ok.
Metodowy karpiarz
---------------------
Sum -> 22 kg
Karp -> 20 kg
Jesiotr -> 12 kg
Amur -> 17 kg

Offline pr00

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 003
  • Reputacja: 259
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4001 dnia: 03.12.2020, 11:12 »
Panowie jak drapieżcy zabezpieczają do wysyłki szczytówki ? Bo chciałem zamówić na wiosnę do swojego flagmana s-cannal szczytówkę 0.5 oz ale obawiam się trochę czy wytrzyma transport ?

Mi przysłali w twardej kartonowej tubie. Wszystko było ok.

Potwierdzam też tak dostałem.

Offline Mikon

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 702
  • Reputacja: 114
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Lublin
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4002 dnia: 03.12.2020, 17:59 »
10 /10.

Offline Drapichrust

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 638
  • Reputacja: 171
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Tarnów, Nowopole.
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4003 dnia: 03.12.2020, 18:17 »
Zssido, spokojnie zamawiaj szczytówki, przyjdą w pancernej tubie. Tak samo wysyłają koszyczki, spławiki, można na tym stanąć i nie uszkodzisz. Jak masz zamawiać szczytówki to bierz, póki są dostępne.
Artur

Offline Tomba

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 340
  • Reputacja: 608
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4004 dnia: 03.12.2020, 21:37 »
Nawet pojedyncza szczytówka z Jaxona za kilkanaście złotych przychodzi w mocnej kartonowej tubie.
Pakowanie w Drapieżniku jest mega, nawet zanętę owijają w folię bąbelkową :o
Pozdrawiam,
Tomek