Autor Wątek: Sklepdrapieznik.pl  (Przeczytany 800178 razy)

Offline Kamil_BBI

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 903
  • Reputacja: 127
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4770 dnia: 10.01.2022, 20:02 »
A co jest takiego w tym Feedersklepie? Robią filmy na YouTube i to jedyna ich przewaga.. Wg mnie asortyment mają skromniejszy, system rabatowy gorszy, ceny wcale nie niższe niż Drapieżnik (piszę o rzeczach, które sprawdzałem dla siebie), a jeśli chodzi o wysyłkę i czas realizacji to też są w tyle za Drapieżnikiem (to na próbie 3 zamówień, które u nich złożyłem).
Każdy robi zamówienie gdzie chce i nic mi do tego, ale dla mnie Drapieżnik jest liderem.

Aaa i w filmach Feedersklepu strasznie drażni mnie Osmo i FeederBait, tak samo jak w WJNR.
Z pozdrowieniami,
Kamil

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 965
  • Reputacja: 545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4771 dnia: 10.01.2022, 20:07 »
Dla mnie nie ma lidera ,robię zakupy w wielu sklepach ,nie ograniczam się do jednego czy dwóch ,dla mnie liczą się cyfry i wtedy zakupy ,każdy kupuje gdzie chcę ,jego sprawa :beer:

Offline Azymut

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 257
  • Reputacja: 545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4772 dnia: 10.01.2022, 20:38 »
Dla mnie Drapieżnik ma przewagę nad feedersklepem ogromną w zakresie asortymentu.

Osprzęt do łowienia spławikiem, spinningiem, czy karpiowania to coś czego nie uświadczysz, jak sama nazwa wskazuje, w Feedersklepie.

Wybór marek też moim zdaniem jest po stronie Drapieżnika.
https://www.instagram.com/match_n_feeder/

PB:
Karp 93 cm, (83 cm PZW)
Amur 83 cm,
Jesiotr 110 cm,
Lin 52 cm,
Karaś pospolity 41 cm,
Karaś srebrzysty 44 cm,
Leszcz 69 cm,
Jaź 50 cm,
Płoć 37 cm.

Offline Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 731
  • Reputacja: 302
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4773 dnia: 10.01.2022, 20:48 »
A co jest takiego w tym Feedersklepie? Robią filmy na YouTube i to jedyna ich przewaga.. Wg mnie asortyment mają skromniejszy, system rabatowy gorszy, ceny wcale nie niższe niż Drapieżnik (piszę o rzeczach, które sprawdzałem dla siebie), a jeśli chodzi o wysyłkę i czas realizacji to też są w tyle za Drapieżnikiem (to na próbie 3 zamówień, które u nich złożyłem).
Każdy robi zamówienie gdzie chce i nic mi do tego, ale dla mnie Drapieżnik jest liderem.

Aaa i w filmach Feedersklepu strasznie drażni mnie Osmo i FeederBait, tak samo jak w WJNR.
Nie lubie tego pisac ale dlaczego masz ból ...... :P
Feedersklep jest tak na prawde na rynku tylko 1 rok a już moim zdaniem nalezy do najlepszych. Inni Potrzebowali na to kilka lat a pozostali mając sklepy po kilkanaście lat zostali daleko w tyle.
Mają Najlepszą drużynę Feederową w Polsce oraz Najlepszego Feederowca na rok 2021, filmy które nagrywaja sa merytoryczne i pełne wiedzy która mozna łatwo przyswoić. Jak każdy musza realizowac swoje cele więc reklama musi być ale często łowią na róznym sprzęcie i uzywaja róznych taktyk na róznych łowiskach. :thumbup: Tyle porównania Sportowego - tutaj są liderem i nikt szybko im nie dorówna.
Zaopatrzenie sklepu z Będzina  na najwyższym poziomie z wszystkimi liczącymi się markami na świecie w Feeder.
Ceny raczej podobne do Drapieznika lub minimalnie mniejsze, rabaty na podobnym poziomie choć przy wyprzedażach Feedersklep miał większe. Koszty wysyłek podobne , Czas wysyłki kilka dni i tu ewentualnie mozna cos naprawić ale przy takiej ilości zamówien jakie widziałem bedzie cięzko ale  tu Drapieznik jest moim zdaniem Liderem i tak mozna go nazwać Lider w czasie wysyłki.
A każdy i tak kupuje gdzie mu pasuje lub sa najlepsze ceny :)

-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 965
  • Reputacja: 545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4774 dnia: 10.01.2022, 21:07 »
Janusz zapewne chodzi o te gratisy od Drapieżców :P

Offline Kamil_BBI

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 903
  • Reputacja: 127
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4775 dnia: 10.01.2022, 21:08 »
A co jest takiego w tym Feedersklepie? Robią filmy na YouTube i to jedyna ich przewaga.. Wg mnie asortyment mają skromniejszy, system rabatowy gorszy, ceny wcale nie niższe niż Drapieżnik (piszę o rzeczach, które sprawdzałem dla siebie), a jeśli chodzi o wysyłkę i czas realizacji to też są w tyle za Drapieżnikiem (to na próbie 3 zamówień, które u nich złożyłem).
Każdy robi zamówienie gdzie chce i nic mi do tego, ale dla mnie Drapieżnik jest liderem.

Aaa i w filmach Feedersklepu strasznie drażni mnie Osmo i FeederBait, tak samo jak w WJNR.
Nie lubie tego pisac ale dlaczego masz ból ...... :P
Feedersklep jest tak na prawde na rynku tylko 1 rok a już moim zdaniem nalezy do najlepszych. Inni Potrzebowali na to kilka lat a pozostali mając sklepy po kilkanaście lat zostali daleko w tyle.
Mają Najlepszą drużynę Feederową w Polsce oraz Najlepszego Feederowca na rok 2021, filmy które nagrywaja sa merytoryczne i pełne wiedzy która mozna łatwo przyswoić. Jak każdy musza realizowac swoje cele więc reklama musi być ale często łowią na róznym sprzęcie i uzywaja róznych taktyk na róznych łowiskach. :thumbup: Tyle porównania Sportowego - tutaj są liderem i nikt szybko im nie dorówna.
Zaopatrzenie sklepu z Będzina  na najwyższym poziomie z wszystkimi liczącymi się markami na świecie w Feeder.
Ceny raczej podobne do Drapieznika lub minimalnie mniejsze, rabaty na podobnym poziomie choć przy wyprzedażach Feedersklep miał większe. Koszty wysyłek podobne , Czas wysyłki kilka dni i tu ewentualnie mozna cos naprawić ale przy takiej ilości zamówien jakie widziałem bedzie cięzko ale  tu Drapieznik jest moim zdaniem Liderem i tak mozna go nazwać Lider w czasie wysyłki.
A każdy i tak kupuje gdzie mu pasuje lub sa najlepsze ceny :)

Zupełnie nie mam bólu :)
Pisałem o swoich odczuciach, a w ogóle to chyba moj pierwszy wpis w tym temacie. Za Feedersklepem nie przepadam, ogólnie nie przepadam za rzeczami, którymi wszyscy się zachwycają i na mnie działa to odwrotnie.
W kwestii zachwytów można to odwrócić do Drapieżnika, ale ten sklep znam od czasów kiedy nie był taki sławny :)
Drapieżnik jest też jednym z powodów, dla których Fsklep tak szybko się wybił - za wzór posłużuł im pewnie w dużej mierze Drapieżnik, który tworzył jakość, a nie ją kopiował :)
Z pozdrowieniami,
Kamil

Offline Kamil_BBI

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 903
  • Reputacja: 127
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4776 dnia: 10.01.2022, 21:11 »
Janusz zapewne chodzi o te gratisy od Drapieżców :P

Gratisy się zdarzają i to buduje markę sklepu (z Feedersklepu też dostałem gratisy), ale to dodatek, a zakupy robie i tak. Szeroko komentowanych prezentów swiątecznych nie dostałem nigdy i nigdy też z tego powodu nie płakałem na forum 8)
Z pozdrowieniami,
Kamil

Offline KamilR

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 828
  • Reputacja: 154
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gdańsk ale szwędam się wszędzie
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4777 dnia: 10.01.2022, 21:17 »
Prawie bym się z Tobą Enzo zgodził ale brakuje im jednak w markach kilku poważnych producentów np. Shimano, Browninga czy Drennana. Chyba nie zaprzeczysz, że to są poważne szanowane firmy ?

Z BF tak średnio trafiłeś, bo niższe ceny mieli na Robinsona i coś tam jeszcze ale tak ogólnie Daiwa, Guru, Matrix był taniej w D. A jak się pogrzebało ty wyszło ostatecznie, że miętus miał jeszcze lepsze ceny :)

Drużyna feederowa jest fajna, mają dobry przekaz i merytoryczny ale nie można tego odmówić również chłopakom z Feeder Fans.

Także ja bym tutaj nie zaczynał wojny kto lepszy tylko cieszmy się, że są sklepy na tak wysokim poziomie i każdy ma alternatywę, może wybrać co chce i gdzie chce.

Ps. Sprawdziłem ceny z -5% na Hity w moich ulubionych i jest bardzo dobrze :bravo:

Offline tomasz 38

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 6 965
  • Reputacja: 545
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4778 dnia: 10.01.2022, 21:34 »
A gdzie Drapieżca ma Zemexa ,Sportexa czy Tubertiniego ,nie da się mieć wszystkiego Panowie ,każdy kupuje gdzie chcę ale pisanie ,że Lider to Drapieżca, mocno nad wyraz jak dla mnie przesadzone :beer:

Offline motov8

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 021
  • Reputacja: 218
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4779 dnia: 10.01.2022, 21:51 »
Ps. Sprawdziłem ceny z -5% na Hity w moich ulubionych i jest bardzo dobrze :bravo:
Chyba se żarty robisz... :facepalm:

Przykładowo Sphere feeder 11ft u Drapieżnika ~1350 zł, na allegro 1100 zł (pewnie po rozmowie telefonicznej idzie kupić za 1000-1050 zł omijając prowizję allegro 11%).
I gdzie tu jest super? Wszelka drobnica w Drapieżniku względem allegro 20% droższa no i na allegro od 1 lutego darmowy kurier już od 40 zł.

Offline KamilR

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 828
  • Reputacja: 154
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gdańsk ale szwędam się wszędzie
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4780 dnia: 10.01.2022, 22:04 »
Ps. Sprawdziłem ceny z -5% na Hity w moich ulubionych i jest bardzo dobrze :bravo:
Chyba se żarty robisz... :facepalm:

Przykładowo Sphere feeder 11ft u Drapieżnika ~1350 zł, na allegro 1100 zł (pewnie po rozmowie telefonicznej idzie kupić za 1000-1050 zł omijając prowizję allegro 11%).
I gdzie tu jest super? Wszelka drobnica w Drapieżniku względem allegro 20% droższa no i na allegro od 1 lutego darmowy kurier już od 40 zł.

Wybacz ale to chyba Ty żartujesz, w życiu nie kupię kija za 1000+ z allegro, chyba że używkę jakiegoś białego kruka.
Poza tym czytaj ze zrozumieniem, sprzęt który mnie interesuje jest w dobrej cenie a w tym kręgu nie ma Sphere i się nie znajdzie. Podanie jako przykład jednej pozycji z setek, no to porównałeś ceny niezwykle sprawiedliwie.
Trochę też nie rozumiem Twojego biadolenia. Cena się nie podoba to proszę kupuj gdzie chcesz. Cały czas tylko czytam w tym wątku jak to jest drogo niedobrze inflacja itp. Kurde to nie kupuj w ogóle a taniej już na pewno nie będzie.
Ja tutaj nikogo nie próbuję na siłę przekonać do kupna w D. sam kupuję również w innych sklepach łącznie z Feedersklepem.

Offline Lukas 78

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 985
  • Reputacja: 110
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Hamburg
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4781 dnia: 10.01.2022, 22:16 »
Ps. Sprawdziłem ceny z -5% na Hity w moich ulubionych i jest bardzo dobrze :bravo:
Chyba se żarty robisz... :facepalm:

Przykładowo Sphere feeder 11ft u Drapieżnika ~1350 zł, na allegro 1100 zł (pewnie po rozmowie telefonicznej idzie kupić za 1000-1050 zł omijając prowizję allegro 11%).
I gdzie tu jest super? Wszelka drobnica w Drapieżniku względem allegro 20% droższa no i na allegro od 1 lutego darmowy kurier już od 40 zł.
Na dodatek zakupy z allegro odsyłasz bez stresu robiąc klik...
Zdaje się ,że Drapieżnik ma nawet małą drużynę piłkarską.


Co do cen to każdy widzi co ile gdzie kosztuje  i tu cyferek nie oszukasz.


Pozdrawiam Łukasz

Offline motov8

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 021
  • Reputacja: 218
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4782 dnia: 10.01.2022, 22:36 »
Wybacz ale to chyba Ty żartujesz, w życiu nie kupię kija za 1000+ z allegro, chyba że używkę jakiegoś białego kruka.
Po tym przestałem czytać dalej. :facepalm:

Online pr00

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 003
  • Reputacja: 259
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4783 dnia: 10.01.2022, 22:56 »
Cytat: KamilR

Wybacz ale to chyba Ty żartujesz, w życiu nie kupię kija za 1000+ z allegro, chyba że używkę jakiegoś białego kruka.


Tak z ciekawości co jest takiego na allegro że nie weźmiesz z tego portalu drogiego kija ? Przecież to totalna bzdura.
Abstrahując od Twoich przekonań allegro daje 3 razy więcej ochrony niż jakikolwiek sklep internetowy, który bazuje na widzimisie właściciela. Na allegro masz kilka możliwości odzyskania kasy i dochodzenia swoich praw.

Offline KamilR

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 828
  • Reputacja: 154
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gdańsk ale szwędam się wszędzie
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #4784 dnia: 10.01.2022, 23:30 »
A przyszło Wam do głowy, że jak coś się stanie to odeślę uszkodzoną wędkę bez problemu i zostanie wymieniona na nową ? Nie będę przy tym czekał pół roku.
I nie mam ochoty ani czasu aby dochodzić swoich praw i walczyć o zwroty/wymiany, dlatego nie kupuję tak drogiego sprzętu na allegro żeby "zaoszczędzić" a później się bujać z jakimś cwaniakiem.
Miałem już różne przypadki, łącznie z kupnem czegoś co było zarejestrowane na adres akademika w którym ten ktoś nigdy nie mieszkał, byłem jedną z setek oszukanych osób. Ja dostałem podrobiony towar a cześć osób nic. I sprawa umarła także wieźcie dalej w wasze programy ochronne.