Autor Wątek: Genlog Revolution Feeder 420 do 120 g  (Przeczytany 8641 razy)

Offline Tomek81

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 843
  • Reputacja: 119
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Genlog Revolution Feeder 420 do 120 g
« Odpowiedź #15 dnia: 04.09.2017, 18:37 »
Panowie chyba się zgodzimy że pomiar tutaj dotyczy raczej długości krzywej po jakiej poruszał się podajnik a nie odległości rzutu ;)
Tomek

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 337
  • Reputacja: 1968
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Genlog Revolution Feeder 420 do 120 g
« Odpowiedź #16 dnia: 04.09.2017, 20:15 »
Słuszna uwaga. Niemniej przyznać trzeba, że rzut wyjątkowo daleki jak na kijek 3,3.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Ryba1987

  • Gość
Odp: Genlog Revolution Feeder 420 do 120 g
« Odpowiedź #17 dnia: 04.09.2017, 20:47 »
Przed liczeniem obrotów należałoby naprężyć żyłkę - wtedy faktyczna odległość wychodzi..
Z obrotów * nawój wychodzi 102m czyli rzeczywiście około 90m będzie z tego zarzutu na filmiku wg mnie :)

Offline Tomek81

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 843
  • Reputacja: 119
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Genlog Revolution Feeder 420 do 120 g
« Odpowiedź #18 dnia: 04.09.2017, 20:55 »
Jeszcze jest czynnik poziomu wypełnienia szpuli (np. przy pustej szpuli nawój nie jest 90 cm) no i system oscylacji.
Lepiej naprężyć linkę,  zaklipować zwinąć zestaw i zmierzyć na kijkach.

Ale fakt poleciało daleko, ja na swojej Telice 330 cm osiągam gdzieś 70-80 metrów z Guru Hybrid Large 28 gram i żyłce 0,23 oraz kołowrotku o średnicy szpuli 55 mm. Wędka ma zapas mocy w dolniku i mimo relatywnie małych przelotek dobrze miota.

Tomek

Offline Człek

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Odp: Genlog Revolution Feeder 420 do 120 g
« Odpowiedź #19 dnia: 01.11.2020, 12:10 »
Genlog Revolution posiadam ten kij jestem z niego bardzo zadowolony, jednakże jest jedno małe ale...Po złamaniu szczytówki, z mojej winy nie ukrywam (ciężki podajnik i zapląt w trakcie rzutu), na chwilę obecną mam brak możliwości dokupienia szczytówki. Dziwne to, że firma ma super wędki, a nie dba o części zamienne. Przy takim podejściu do sprawy, to będzie taki Polski BIC z najlepszymi jednorazówkami...

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 337
  • Reputacja: 1968
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Genlog Revolution Feeder 420 do 120 g
« Odpowiedź #20 dnia: 01.11.2020, 12:42 »
Te polskie firmy to jednak czasem nadal mentalnie w komunie siedzą. Niedawno pisałem do Trapera maila z pytaniem czy jednego elementu nie dałoby się dokupić do ich produktu, bo zgubiłem, to nawet "pocałuj nas w dupę" nie odpisali.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 563
  • Reputacja: 1978
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Genlog Revolution Feeder 420 do 120 g
« Odpowiedź #21 dnia: 01.11.2020, 12:50 »
Genlog Revolution posiadam ten kij jestem z niego bardzo zadowolony, jednakże jest jedno małe ale...Po złamaniu szczytówki, z mojej winy nie ukrywam (ciężki podajnik i zapląt w trakcie rzutu), na chwilę obecną mam brak możliwości dokupienia szczytówki. Dziwne to, że firma ma super wędki, a nie dba o części zamienne. Przy takim podejściu do sprawy, to będzie taki Polski BIC z najlepszymi jednorazówkami...

Czy odpowiedzieli ci, że nie mają ekstra szczytówek? Ja bym ich naciskał, bo to przecież bardzo ważne aby oferować części zamienne, tu się nie mówi o dawaniu czegoś za darmo, ale o oferowanie serwisu. Jeżeli nie odpowiadają, napisz ponownie maila plus poinformuj ich na FB. Jak będzie dalej cisza, to spróbujemy dalej pomóc :)
Lucjan

Offline Darek_Darek1968

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 538
  • Reputacja: 60
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Działdowo
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Genlog Revolution Feeder 420 do 120 g
« Odpowiedź #22 dnia: 01.11.2020, 16:31 »
No to Robinson jest chwalebnym wyjątkiem.
Kiedyś zgubiłem małą sprężynkę od terkotki w kołowrotki - odpowiedź na maila błyskawiczna.
No, żeby nie było zbyt pięknie... 20zl za sprężynkę i 20zl za przesyłkę :facepalm:

Offline Supertrampek

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 148
  • Reputacja: 23
Odp: Genlog Revolution Feeder 420 do 120 g
« Odpowiedź #23 dnia: 02.11.2020, 08:49 »
Konia z rzędem temu kto będzie aktywnie łowił tym kijem z kołowrotkiem numer 5 i koszykiem 100 g nawet na średnim dystansie przez cały dzień. Jak dla mnie za ciężki i nic tu nie mam do firmy, marketingu itp. 

Offline Człek

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Odp: Genlog Revolution Feeder 420 do 120 g
« Odpowiedź #24 dnia: 03.11.2020, 17:59 »
@Luk
Oficjalna odpowiedz z kontaktu przez FB (Messenger), gdy zapytałem o dostępność szczytówki:
"Dzień dobry, na chwilę obecną obawiam się, że nie ma takiej możliwości. Będą dostępne dopiero w przyszłym sezonie...Proszę pytać na początku lutego".
Jak widać dostawy z Chin nadal utrudnione i to bardzo. ;)
Tak na marginesie dodam od siebie, że nie chciało mi się przezbrajać zestawu na 2oz (złamaniu uległa ostatnia przelotka), obciąłem na szybko za przedostatnią przelotką, zeskrobałem na gładko nożem i łapałem dalej. Szacun dla wędki bo 15cm delikatne płocie z odległości 82m na plecionce nadal bardzo dobrze wskazywała. Co nie zmienia faktu, że chce mieć nową oryginalną szczytówkę...
@Supertrampek
Mam do niej podpięty Daiwa Revros 5000 z Ali i wyważa ją całkiem nieźle. Rzucałem Bulletem 50gr rozmiar M glina z zanętą i to jest waga, która moim zdaniem jest optymalna dla tej wędki i moich predyspozycji. Jeżeli natomiast chodzi o jak to nazwałeś "aktywne" łapanie to wędka 4,2m, koszyk 100gr, odległość 100m jakość w moim przekonaniu się wykluczają. Ja na dalszych odległościach szukam większych ryb, tylko w początkowej fazie łowienia, celem zbudowania i poznania dnia i łowiska, dopuszczam przynętę mało selektywną. Jednakże zaznaczam, że to mój styl i moje zdanie, osobiście uważam, że wędka jest naprawdę dobra i nie kosztuje milonów. Napisze dodatkowo tak, że bardziej mieszane uczucia mam do Tregarona 3,6m 100gr, którego jeszcze nie sprawdziłem na rybie 6+ i tu nie wiem jak się zachowa bo wykałaczka to jest :-). Dopiero niedawno nabrałem odwagi rzucać nim bez oporu i alarmu w głowie.

Offline Człek

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Odp: Genlog Revolution Feeder 420 do 120 g
« Odpowiedź #25 dnia: 29.11.2021, 16:12 »
Panowie, upgrade.
Ostrzeżenie dla wszystkich, którzy planują zakup produktów firmy Genlog.
Tak jak pisałem, magia tej firmy polega na tym, że przez cały rok 2021 nie byli w stanie zapewnić dostawy oryginalnej szczytówki do produktu, który oferują.
Genlog Revolution feeder 420 do 120g. Także zakup zapasowych części do ich produktów uważam za "NIEMOŻLIWY".
 

Online Szpadel

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 160
  • Reputacja: 36
Odp: Genlog Revolution Feeder 420 do 120 g
« Odpowiedź #26 dnia: 29.11.2021, 16:21 »
Panowie, upgrade.
Ostrzeżenie dla wszystkich, którzy planują zakup produktów firmy Genlog.
Tak jak pisałem, magia tej firmy polega na tym, że przez cały rok 2021 nie byli w stanie zapewnić dostawy oryginalnej szczytówki do produktu, który oferują.
Genlog Revolution feeder 420 do 120g. Także zakup zapasowych części do ich produktów uważam za "NIEMOŻLIWY".
Jak popatrzysz na inne branże to zobaczysz, że wszyscy mają mega problemy komponentów, części i transportu ;)

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 337
  • Reputacja: 1968
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Genlog Revolution Feeder 420 do 120 g
« Odpowiedź #27 dnia: 29.11.2021, 16:28 »
Nie mogę już ponad pół roku kupić szczytówki do Gabora.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline Tomba

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 325
  • Reputacja: 598
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Genlog Revolution Feeder 420 do 120 g
« Odpowiedź #28 dnia: 29.11.2021, 20:29 »
A czego szukasz? Fine MAXa czy Royala?
Pozdrawiam,
Tomek

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 337
  • Reputacja: 1968
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Genlog Revolution Feeder 420 do 120 g
« Odpowiedź #29 dnia: 29.11.2021, 20:32 »
Fine Maxa, a co? Masz?
Krwawy Michał

Purple Life Matters