Autor Wątek: Feeder Bait  (Przeczytany 323271 razy)

Offline Marcin Cichosz

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 598
  • Reputacja: 430
  • Płeć: Mężczyzna
  • Feeder Fans
    • Galeria
    • Feeder Fans
  • Lokalizacja: Łódź
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #480 dnia: 26.08.2016, 09:39 »

Ja więcej tego nie kupię.

To jest magia marketingu szeptanego, jedni piszą że wspaniały produkt i działa cuda, a ktoś inny wiesza na tym psy.
Czasami te opinie są wynikiem własnych doświadczeń, a czasem bo ktoś ma z tego jakiś profit.
Ja na opinie powstałe w internecie biorą bardzo dużą poprawkę i je olewam. Sam dochodzę do własnych spostrzeżeń. 

Offline Martinus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 628
  • Reputacja: 109
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #481 dnia: 26.08.2016, 11:52 »
Stało się faktem,Feeder Bait zagościł w Drapieżniku

No właśnie stało się faktem Micro Pellets oraz dodatki są w Drapieżniku droższe niż na stronie inter. sklepu FB . A tak chyba nie powinno być >:O

Z tego co kojarzę produkty z Ringersa cenowo są takie same jak w Raju i w Drapieżniku .

Wielki minus dla Drapieżnika za takie posunięcia >:(

Jak widać już na stronie sklepu Drapieżnika poprawka do cen FB jest :thumbup:  Jak można to się da ;)
Z poważaniem Marcin

Offline Michał Mikuła

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 282
  • Reputacja: 118
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #482 dnia: 26.08.2016, 11:56 »
Albo od początku to był błąd, albo "burza" na forum dała im do myślenia ;-)
W końcu tutaj mają świetną reklamę.
Michał



Karp: 11 kg; 10 kg
Leszcz: 55 cm - 2,7 kg
Jesiotr - 105 cm
Karaś srebrzysty: 32 cm
Lin: 43 cm

Offline MarioG

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 126
  • Reputacja: 312
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Prawie pod Warszawą
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #483 dnia: 26.08.2016, 13:09 »
Albo od początku to był błąd, albo "burza" na forum dała im do myślenia ;-)
W końcu tutaj mają świetną reklamę.
:-)

Mario
Mazovia Fishing Team

Offline stas1

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 029
  • Reputacja: 303
  • Płeć: Mężczyzna
  • Łowię, bo lubię
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #484 dnia: 26.08.2016, 19:12 »
Nie wiem, po co wieszać psy od razu. Jednym pasuje Traper i się sprawdza, i innym Lorpio, tak jest też z FB, nie każdemu i na każdej wodzie się sprawdzi, skisłe wino - taka ma być,  testowałem z początkiem roku wszystkie te zanęt, rzece i komercji na dwóch była ok, a na zawodach na nowej wodzie poległa, także to normalne, a nie wyznacznik wartości produktu, trzeba dobrze przygotować te produkty, a będą działać, być może nie wszędzie.
Profitów żadnych jeszcze nie mam, wręcz odwrotnie (niektórzy widzą, co tu się działo).
Z ręką na sercu mogę polecić Mix Active i Epidemie, moim zdaniem to bardzo dobre zanęty, odpowiednio użyte i skuteczne na rzece i na komercji. Polecam.
Więcej moich  komentarzy i opinii nie będzie, kto chce, niech spróbuje nad wodą, pozdrawiam stas1.
Staś
Klasyczny Feeder

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #485 dnia: 27.08.2016, 01:33 »
Nie wiem po co wieszać psy od razu .Jednym pasuje Traper i się sprawdza i innym Lorpio,tak jest też z FB nie każdemu i na każdej wodzie się sprawdzi,skisłe wino taka ma być,testowałem z początkiem roku wszystkie te zanęty,rzece i komercji na dwoch była ok a na zawodach na nowej wodzie poległa także to normalne a nie wyznacznik wartości produktu,trzeba dodrze przygotować te produkty a będą działac,być może nie wszędzie
Profitów żadnych jeszcze nie mam wręcz odwrotnie (niektórzy widzą co tu się działo)
Z ręką na sercu mogę polecić Mix Active i Epidemie moim zdaniem to bardzo dobre zanęty odpowiednio użyte i skuteczne na rzece i na komercji,Polecam
Więcej moich  komentarzy i opinii nie będzie kto chce nie spróbuje nad wodą, Pozdrawiam stas1
:thumbup:
Arek

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #486 dnia: 27.08.2016, 01:40 »

Więcej moich  komentarzy i opinii nie będzie, kto chce, niech spróbuje nad wodą, pozdrawiam stas1.
Aż tak nerwowo Stachu nie potrzeba.
Po to mamy tu Ciebie ;)
Byś coś właśnie podpowiedział, tym anty i tym za. Może właśnie coś spieprzyli, że nie poszło.
A zniesmaczeni od początku? To wolny kraj.
Ja sam nie mam wielkich rewelacji na te produkty. Ale też podobnie na pikantne kiełbasy i inne śmusze.
Ale niczego nie skreślam. Może w końcu przyjdzie dzień?
Arek

Offline cumbajszpil

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 050
  • Reputacja: 40
  • Volenti non fit iniuria...
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #487 dnia: 27.08.2016, 09:34 »
Niemce robią zapasy na 10 dni. :P

Offline stas1

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 029
  • Reputacja: 303
  • Płeć: Mężczyzna
  • Łowię, bo lubię
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #488 dnia: 29.08.2016, 18:13 »
Chciałem oficjalnie Podziękować firmie Feeder Bait i Bartkowi Lelkowi za czas i wkład w mój rozwój wędkarski i zaufanie,wiele mi to dało i jestem wdzięczny,jeszcze raz dzięki.Życzę wielu sukcesów i trzymam kciuki za dalszy rozwój,dalej sercem będę z Wami.Mam nadzieje że Nasze koleżeńskie stosunki pozostaną
Dzięki za takie chwile
Staś
Klasyczny Feeder

Offline Adeptus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 245
  • Reputacja: 61
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #489 dnia: 05.09.2016, 10:21 »
Pierwszy test Feeder Bait za mną. Mimo że miałem jedną zanętę FB jeszcze nie rozpakowaną którą wygrałem na zawodach Mazovia Feeder Cup postanowiłem zainwestować w epidemię po tym jak się sprawdzała MarioG. Mario mówił że ma lekko podgniły zapach, dla mnie o ile ma to na prawdę lekko nutę bo jak ja robię śmierdziucha to czuć dużo bardziej.
Użyłem jej od razu wczoraj na zawodach Trotki. Zanęta z feed pelletem przyniosła rybki dość szybko. Po ok 3 godzinach zaczęła mi się kończyć więc jako że mi się nie chciało rozrabiać zacząłem ją mieszać z rozrobionym MMM a potem całkowicie przeszedłem na MMM. Muszę przyznać że brania stopniowo ustawały aż pod koniec praktycznie ich nie było a Nathaniel obok mnie cały czas łowił. Może przynęciłem bo wałki leciały do wody prawie cały czas, co 2-4 minuty. Ciężko wyciągnąć wnioski ale trzeba przyznać że zanęta daje radę bo byłem na zawodach trzeci na 32 osoby. Zdobyłem również nagrodę za big fish którą sponsorował Feeder Bait więc będę miał okazję potestować inne specyfiki tej firmy.

ps. Trzeba uważać żeby nie przemoczyć tej zanęty. Nie pije tak dużo i mocno klei.
Mariusz
Fishing Fighters Team

Offline Nathaniel

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 090
  • Reputacja: 32
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #490 dnia: 05.09.2016, 11:37 »
Pierwszy test Feeder Bait za mną. Mimo że miałem jedną zanętę FB jeszcze nie rozpakowaną którą wygrałem na zawodach Mazovia Feeder Cup postanowiłem zainwestować w epidemię po tym jak się sprawdzała MarioG. Mario mówił że ma lekko podgniły zapach, dla mnie o ile ma to na prawdę lekko nutę bo jak ja robię śmierdziucha to czuć dużo bardziej.
Użyłem jej od razu wczoraj na zawodach Trotki. Zanęta z feed pelletem przyniosła rybki dość szybko. Po ok 3 godzinach zaczęła mi się kończyć więc jako że mi się nie chciało rozrabiać zacząłem ją mieszać z rozrobionym MMM a potem całkowicie przeszedłem na MMM. Muszę przyznać że brania stopniowo ustawały aż pod koniec praktycznie ich nie było a Nathaniel obok mnie cały czas łowił. Może przynęciłem bo wałki leciały do wody prawie cały czas, co 2-4 minuty. Ciężko wyciągnąć wnioski ale trzeba przyznać że zanęta daje radę bo byłem na zawodach trzeci na 32 osoby. Zdobyłem również nagrodę za big fish którą sponsorował Feeder Bait więc będę miał okazję potestować inne specyfiki tej firmy.

ps. Trzeba uważać żeby nie przemoczyć tej zanęty. Nie pije tak dużo i mocno klei.

A mnie sprawdziła sie kulka Troll 12 mm.Prawie wszystkie ryby na nią miałem :D

Offline MarioG

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 126
  • Reputacja: 312
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Prawie pod Warszawą
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #491 dnia: 05.09.2016, 13:29 »
Dzięki Adeptus za przyznanie się na co łowiłeś bo wielu zawodnikow tajemnice trzyma dla siebie.
A swoją drogą to nawet zabawne, że używajac produktu FB wygrałeś dalsze produkty FB.

A swoją drogą cieszy mnie, że Epidemia sprawdziła się u kolejnej osoby.

Mario
Mazovia Fishing Team

Offline stas1

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 029
  • Reputacja: 303
  • Płeć: Mężczyzna
  • Łowię, bo lubię
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #492 dnia: 05.09.2016, 20:01 »
A nikt nie chciał mnie słuchać
Staś
Klasyczny Feeder

Offline MarioG

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 126
  • Reputacja: 312
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Prawie pod Warszawą
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #493 dnia: 05.09.2016, 20:36 »
A nikt nie chciał mnie słuchać
Nie pisz "nikt".
Wielu słuchało.
Jednak nie można liczyć, że każdy ślepo będzie szedł za jakimś glosem. Każdy podchodzi ostrożnie i musi sam sprawdzić.

Mario
Mazovia Fishing Team

Offline Syborg

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 10 021
  • Reputacja: 980
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #494 dnia: 05.09.2016, 20:47 »
Mario, Ty te swoje teksty to chyba faktycznie z Biblii bierzesz ;)

- A nikt nie chciał mnie słuchać.
- Nie pisz "nikt". Wielu słuchało.

 :)
Jacek