Autor Wątek: Jaki tani wózek do transportowania CUZO F2 i reszty gratów nad wodę?  (Przeczytany 2590 razy)

Offline tomahawk

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 306
  • Reputacja: 45
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kąty Węgierskie
  • Ulubione metody: feeder
Dokładnie tak


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Pozdrawiam,

Tomek

Offline Siwy Feeder

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 518
  • Reputacja: 106
z ta anaconda moga byc problemy, poniewaz cuzo jest dosyc szerokim krzeslem. mialem kiedys wozek np. jaxon i cuzo f3 spadalo z niego. najlepszy jest w3 elektrostatyk, ale ma minus, ze jest duzy po zlozeniu - ja w skodzie rapid (a bagaznik jest duzy) i tak musialem go dawac za przednie siedzenia. o wiele lepszym rozwiazaniem jest WÓZEK TRANSPORTOWY PROLOGIC CRUZADE CLASSIC - super sie sklada. widzialem go na zywo i klasa swiatowa. obejrzyj sobie moj film (tutaj akurat cuzo f3) ale moze zlapiesz jakas inspiracje. powodzenia :)

Offline bartek_wola

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 447
  • Reputacja: 40
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 517
  • Reputacja: 1977
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Siwy, ok. Ale piszesz o wózku Prologica, a na filmie pokazujesz W3. Który jest super, ale właśnie duży po złożeniu.
Prologica nie widziałem, natomiast o Anacondzie wraz ze zdjęciami sporo jest informacji na forum. Ja go sobie do kombi (z kołem zapasowym obok!, bo mam w gazie) wkładam bez zdejmowania kół na luzaczku. Taka Anaconda (lub Prologic - nie wiem) to jeśli ktoś nie ma w bagażniku koła zapasowego, wejdzie do każdego bagażnika raczej bez zdejmowania kół właśnie.
To jest jej największy plus. Nie można mieć wszystkiego i tak kompaktowy wóżek musi być mniej stabilny, niż krowa W3 (z całym szacunkiem dla tego wózka, bo to bardzo dobry produkt).


Edit:
Anaconda: http://splawikigrunt.pl/forum/index.php?topic=4013.0
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline Siwy Feeder

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 518
  • Reputacja: 106
Tak. Ten Prologic ma duży rozstaw. I kosztuje około 100 zł więcej i wygrywa z W3 jeśli chodzi o składanie.

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 517
  • Reputacja: 1977
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
I Prologic:
http://www.prologicfishing.com/pl/product/cruzade-classic-foldable-trolley/

Na filmie widać, że to taki kompromis między Anacondą a W3. Jest dużo szerszy po złożeniu od Anacondy (która ma rozkładane boki), ale będzie stabilniejszy.

I to są chyba 3 najlepsze opcje do wyboru w wózkach :bravo:
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline Syborg

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 10 021
  • Reputacja: 980
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: spinning
Dzięki za odpowiedź w której wieje trochę arogancją. Z resztą większość twoich odpowiedzi taka jest z tego co czytam.

To jest Twoja ocena postawy Michała? Serio? W takim jest ona krzywdząca, bo bardzo się mylisz.

Wydaje mi się że nie da się wyeliminować powtarzających się pytań. Chyba że było by to forum na którym są sami weterani wędkarstwa. Tylko ciekawe o czym wtedy by pisali... :)

Być może pisaliby o istocie wędkarstwa i jego kwestiach duchowych. O prawdziwej pasji, jej sensie i wpływie na nasze życie, nie musząc co chwilę odpowiadać, jaki kupić kołowrotek do 100 złotych.
Jacek

Offline tstg

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 578
  • Reputacja: 35
  • Płeć: Mężczyzna
  • Łowie, bo lubię :)
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: feeder
Dzięki za odpowiedź w której wieje trochę arogancją. Z resztą większość twoich odpowiedzi taka jest z tego co czytam.

To jest Twoja ocena postawy Michała? Serio? W takim jest ona krzywdząca, bo bardzo się mylisz.

Wydaje mi się że nie da się wyeliminować powtarzających się pytań. Chyba że było by to forum na którym są sami weterani wędkarstwa. Tylko ciekawe o czym wtedy by pisali... :)

Być może pisaliby o istocie wędkarstwa i jego kwestiach duchowych. O prawdziwej pasji, jej sensie i wpływie na nasze życie, nie musząc co chwilę odpowiadać, jaki kupić kołowrotek do 100 złotych.

Co ci forumowicze tacy zacietrzewieni😀 urlopy się nie udały czy co?:)

Offline Shreku82

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 018
  • Reputacja: 707
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grybów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Obstawiam że jest gorzej... Partnerki nie wywiązują się z obowiązków małżeńskich... albo szef nie dał wolnego...

Wysłane z mojego SM-T700 przy użyciu Tapatalka

Patryk

Życie jest zbyt krótkie, by nie jeździć na ryby 😀

Offline michalryby

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja: 30
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Okolice Wrocławia
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Słuchajcie Panowie nie wiem po co teraz dolewacie oliwy do ognia. Temat został zakończony i miał być to wątek o wózku a sami chcecie ciągnąć jakąś dyskusję... Po co...
Może to wasze partnerki nie wywiązują się z obowiązków i brakuje wam atrakcji, których to szukacie czytając tago typu gówno burzę :P

Offline Shreku82

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 018
  • Reputacja: 707
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grybów
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Oj tam, na żartach się nie znasz... to na rozluźnienie było

Wysłane z mojego SM-T700 przy użyciu Tapatalka

Patryk

Życie jest zbyt krótkie, by nie jeździć na ryby 😀

Offline michalryby

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 228
  • Reputacja: 30
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Okolice Wrocławia
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Mój też ;) luz :thumbup: :beer: