Autor Wątek: Kołowrotek  (Przeczytany 7389 razy)

Offline kubator

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 108
  • Reputacja: 79
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kuba
  • Lokalizacja: Toruń
Odp: Kołowrotek
« Odpowiedź #15 dnia: 30.12.2014, 15:05 »
Mam dwa Spro Passion 740 i 740 Match. Bardzo fajne kołowrotki precyzyjny hamulec i wysoka jakość wykonania. Tego 740M kupiłem z 2 płytkimi szpulami koszt 195zł. Jest jeszcze takie rozwiązanie kupić 740 z głęboka szpula za 130zł http://allegro.pl/kolowrotek-spro-passion-740-fd-i4934705530.html i dokupić płytką szpule za 40zł od tego samego sprzedawcy.
Ja chce na wiosnę kupić jeszcze jedną sztukę. W kwocie do 150zł spro myślę że nie ma konkurencji  ;D chyba że coś używanego z Shimano z lat 90. Ale w tym drugim przypadku trzeba się już znać na kołowrotkach żeby nie kupić złomu i nie utopić kasy.
Jožin z bažin

Offline Druid

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 740
  • Reputacja: 418
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Knurów, Górny Śląsk
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kołowrotek
« Odpowiedź #16 dnia: 31.12.2014, 00:31 »
Z czystym sumieniem mogę polecić kołowrotek Mikado Airspace . Super maszynka ! Używam dwa sezony . Do pickera i matchówki. Ciekawostka - nierozbieralny , samosmarujący , dwie metaolwe szpule w komplecie, bardzo dobry hamulec
Link z Allegro - http://allegro.pl/kolowrotek-mikado-airspace-2008fd-i4917592909.html
                Pozdrawiam - Gienek
Pozdrawiam - Gienek

Offline p^k

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 255
  • Reputacja: 93
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: dolnośląskie
Odp: Kołowrotek
« Odpowiedź #17 dnia: 31.12.2014, 00:37 »
Z czystym sumieniem mogę polecić kołowrotek Mikado Airspace . Super maszynka ! Używam dwa sezony . Do pickera i matchówki. Ciekawostka - nierozbieralny , samosmarujący , dwie metaolwe szpule w komplecie, bardzo dobry hamulec
Link z Allegro - http://allegro.pl/kolowrotek-mikado-airspace-2008fd-i4917592909.html
                Pozdrawiam - Gienek
test: http://fishing-test.pl/koowrotki/22/496
Z wędkarskim pozdrowieniem, 
- Paweł :fish:

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 700
  • Reputacja: 1982
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Kołowrotek
« Odpowiedź #18 dnia: 31.12.2014, 07:40 »
No i ciekawa sprawa... Bo ten kołowrotek w testach z linka od p^k'a  wypadł świetnie - ale komentarze okazały się fatalne dla niego- później je zablokowano.

Albo bardzo dobry albo bardzo zły... Sam ne wiem i zgłupiałem, przyznam się szczerze!

Trochę przypomniał mi sie test samochodów robionych przez Top Gear - słynny program 'samochodowy'. Ich opinie często były pochlebne - jednak nie uwzględniały trwałości samochodu i eksploatacji killkuletniej. Poddane ostrym testom zazwyczaj samochody dostawały dobre noty. Jednak taki Passat okazywał sie póxniej pełen wad fabrycznych i usterek...
Lucjan

Offline Kafarszczak

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 325
  • Reputacja: 162
  • Ważne, aby uwierzyć w moc zanęty i przynęty! :)
  • Lokalizacja: Stargard
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kołowrotek
« Odpowiedź #19 dnia: 31.12.2014, 09:13 »
Ej Ej, ja mam passata ! :) kilka wad ma... :D
Krzysztof

Offline Ostap

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 398
  • Reputacja: 149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chciałeś Panią? Zapie.... na nią!
  • Lokalizacja: Wuwua
Odp: Kołowrotek
« Odpowiedź #20 dnia: 31.12.2014, 09:15 »
W tescie wypadl dobrze nawet bardzo dobrze. Mialem cos kupic do metody i nie wiem czy sie nie skusze choc wolalbym trafic uzywke czarnucha lecz pustki na alledrogo.




Łukasz
 
Mazovia Fishing Team

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Kołowrotek
« Odpowiedź #21 dnia: 31.12.2014, 09:16 »
Patrzyłeś na OLX.pl? jest tam trochę Shimano!
Arek

Offline Ostap

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 398
  • Reputacja: 149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chciałeś Panią? Zapie.... na nią!
  • Lokalizacja: Wuwua
Odp: Kołowrotek
« Odpowiedź #22 dnia: 31.12.2014, 09:35 »
No Panowie gdybym mial tyle wolnego hajsu..... http://olx.pl/oferta/shimano-stradic-x-4000-gtm-kolowrotek-CID767-ID6zRnf.html

Gosc ma kilka fajnych sztuk lecz cenowo ja odpadam. Zbieram teraz hajs na auto bo zona nie chce juz jezdzic golfem 3 a ja kocham to auto.




Łukasz
 
Mazovia Fishing Team

Offline Druid

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 740
  • Reputacja: 418
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Knurów, Górny Śląsk
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Kołowrotek
« Odpowiedź #23 dnia: 31.12.2014, 11:03 »
No i ciekawa sprawa... Bo ten kołowrotek w testach z linka od p^k'a  wypadł świetnie - ale komentarze okazały się fatalne dla niego- później je zablokowano.

Albo bardzo dobry albo bardzo zły... Sam ne wiem i zgłupiałem, przyznam się szczerze!

Luk - kolega szukał kołowrotka niedrogiego a dobrego. Podałem Airspace bo go używam i nie mam z nim jakichkolwiek problemów o ktorych piszą w tamtych komentarzach. Proszę  zwrocić uwagę na jedną istotną sprawę - tym ktorym się coś działo z kołowrotkiem i dali go do serwisu - piszą potem że został szybko i sprawnie naprawiony i teraz są bardzo zadowoleni. Wniosek - firma Mikado działa sprawnie i dba o klienta a to bardzo ważne . Ciekaw jestem czy inni producenci tak szybko reagują w przypadku awarii zwłaszcza sprzętu w tym zakresie cenowym
                                 Pozdrawiam - Gienek
Pozdrawiam - Gienek

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 700
  • Reputacja: 1982
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Kołowrotek
« Odpowiedź #24 dnia: 31.12.2014, 17:54 »
Absolutnie nie mam pretensji do Mikado - faktycznie serwis mają dobry. Jak na polskie warunki ideał (o ile nie mówią co chwila, że uszkodzenie jest mechaniczne). Dziwne są sprzeczne komentarze... Ciekawe czyto konkurencja wpisuje czy tak naprawde sie wydarza. Opinie są albo fatalne albo 'super'. Czarne albo białe ;) Dziwne...
Lucjan


Offline Syborg

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 10 021
  • Reputacja: 980
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Kołowrotek
« Odpowiedź #26 dnia: 12.03.2018, 18:58 »
No, kolego, doradziłeś po czterech latach od założenia wątku ;)
Jacek