Autor Wątek: Jaki kołowrotek do wędki Daiwa Ninja Carp 3,6 3 lbs  (Przeczytany 1606 razy)

Offline kamilsr

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 111
  • Reputacja: 28
No i stało się , stałem się posiadaczem dwóch karpiówek ninja carp 3,6 m 3 lbs szukam kołowrotków do kompletu. Myślałem o budżetowym Okuma Longbow XT Baitfeeder 655. Przeznaczenie zestawu cięższa metoda, żywiec i  trupek. Czy wyważał ktoś te kijki, chodzi mi o to żeby nie dać do nich za dużej betoniarki?

Offline Kozi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 875
  • Reputacja: 393
Odp: Jaki kołowrotek do wędki Daiwa Ninja Carp 3,6 3 lbs
« Odpowiedź #1 dnia: 05.04.2018, 18:31 »
Ta okuma to dobra by była do federka a nie karpiówki. Do takich wędek prawdziwy kołowrotek karpiowy.

Online mav3rick

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 040
  • Reputacja: 100
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Przewóz
Odp: Jaki kołowrotek do wędki Daiwa Ninja Carp 3,6 3 lbs
« Odpowiedź #2 dnia: 05.04.2018, 18:36 »
Myślę, że ten Longbow spokojnie da radę, już 640 ma sporo mocy, to większy tym bardziej pod karpie będzie dobry.

Offline crazyx

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jaki kołowrotek do wędki Daiwa Ninja Carp 3,6 3 lbs
« Odpowiedź #3 dnia: 05.04.2018, 18:41 »
Jeśli masz ograniczony budżet to polecam SPRO Super Long Cast Pro. W swojej cenie bije wszystko raczej na głowę ;) u mnie ten kołowrotek jest przy Shimano Alivio 366 3.5lbs. :)

Offline jaco

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 403
  • Reputacja: 54
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek
  • Lokalizacja: Legnica, Polska
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Jaki kołowrotek do wędki Daiwa Ninja Carp 3,6 3 lbs
« Odpowiedź #4 dnia: 05.04.2018, 19:23 »
Jeśli masz ograniczony budżet to polecam SPRO Super Long Cast Pro. W swojej cenie bije wszystko raczej na głowę ;) u mnie ten kołowrotek jest przy Shimano Alivio 366 3.5lbs. :)

Popieram zdanie kolegi, posiadam dwa kołowrotki  Spro Super Long Cast Pro. Solidne maszyny za małe pieniądze :thumbup: :money:
Pozdrawiam
Jacek

Offline kamilsr

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 111
  • Reputacja: 28
Odp: Jaki kołowrotek do wędki Daiwa Ninja Carp 3,6 3 lbs
« Odpowiedź #5 dnia: 05.04.2018, 22:24 »
dzięki za podpowiedzi chyba skuszę się na tego spro

Offline crazyx

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 11
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Jaki kołowrotek do wędki Daiwa Ninja Carp 3,6 3 lbs
« Odpowiedź #6 dnia: 05.04.2018, 23:39 »
super maszynki w niewygórowanej cenie :) znajomy ma je na sumy i daje rade :) muszę przyznać również że równiutko nawija żyłkę co w tej cenie jest mało spotykane :P ogólnie ja po zakupie tych kołowrotków dokupiłem łożyska do rolki prowadzącej żyłkę i hula 8) teraz nie jestem w stanie podać wymiarów tych łożysk ale w googole znajdziesz :) zabieg z dokładką łożysk również polecam :)