Autor Wątek: Brolly za i przeciw. Doświadczenia użytkowników  (Przeczytany 7498 razy)

Offline Badzar

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 270
  • Reputacja: 54
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Brolly za i przeciw. Doświadczenia użytkowników
« Odpowiedź #45 dnia: 25.06.2020, 19:32 »
Dziękuję za odpowiedź :beer: :thumbup:
Pozdrawiam
Michał

Offline selektor

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 281
  • Reputacja: 1399
  • Lokalizacja: Catch & w Łeb & Realese on Patelnia
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Brolly za i przeciw. Doświadczenia użytkowników
« Odpowiedź #46 dnia: 25.06.2020, 19:50 »
Jeżeli chodzi o biwak to Mivardi bierze sprzęt od tego samego chińskiego potentata co Fox, czy chociażby Decathlon. Fox może sobie pozwolić na większą marże z racji tego że oferta skierowana jest przede wszystkim na brytyjski rynek, a Czesi muszą dostosować się do wymagań kontynentalnego rynku. Z drugiej strony Mivardi ze swoją ofertą karpiową obecnie atakuje także brytyjski rynek, więc życzę im dalszych sukcesów.

Offline Badzar

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 270
  • Reputacja: 54
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Brolly za i przeciw. Doświadczenia użytkowników
« Odpowiedź #47 dnia: 25.06.2020, 22:05 »
Nie ma sprawy Łuki - wyręczaj ;)... Ja nadal podtrzymuje, że Mivardi Brolly to petarda. Jakość i materiał z jakiego został uszyty w tej cenie bije konkurencję na głowę. Biorąc pod uwagę, że jeżdżę teraz na dłuższe wypady to sprzedałem brolke, ale kupiłem Mivardi New Dynasty Bivvy. Ten są materiał i to samo bdb wykonanie... Naprawdę polecam. Zresztą mam wiele rzeczy z Mivardi - kołyske, sling, fotel, łóżko i w niczym nie ustępują one firmą z UK. Za to cena jest o wiele niższa i to jest to ;)
Jaki model łóżka?
Pozdrawiam
Michał

Offline Sebula

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 619
  • Reputacja: 224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Brolly za i przeciw. Doświadczenia użytkowników
« Odpowiedź #48 dnia: 25.06.2020, 22:45 »
Nie ma sprawy Łuki - wyręczaj ;)... Ja nadal podtrzymuje, że Mivardi Brolly to petarda. Jakość i materiał z jakiego został uszyty w tej cenie bije konkurencję na głowę. Biorąc pod uwagę, że jeżdżę teraz na dłuższe wypady to sprzedałem brolke, ale kupiłem Mivardi New Dynasty Bivvy. Ten są materiał i to samo bdb wykonanie... Naprawdę polecam. Zresztą mam wiele rzeczy z Mivardi - kołyske, sling, fotel, łóżko i w niczym nie ustępują one firmą z UK. Za to cena jest o wiele niższa i to jest to ;)
Jaki model łóżka?

Proszę: https://www.m6tackle.com/mivardi-bedchair-camocode-flat8-p-10562.html
Pozdrawiam Seba

Offline Badzar

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 270
  • Reputacja: 54
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Brolly za i przeciw. Doświadczenia użytkowników
« Odpowiedź #49 dnia: 26.06.2020, 17:53 »
Jeszcze raz dzięki, po Twojej opinii zdecydowałem się na zakup brolly +łóżko. :beer:
Pozdrawiam
Michał

Offline Sebula

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 619
  • Reputacja: 224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Brolly za i przeciw. Doświadczenia użytkowników
« Odpowiedź #50 dnia: 26.06.2020, 20:57 »
Jeszcze raz dzięki, po Twojej opinii zdecydowałem się na zakup brolly +łóżko. :beer:

Do usług ;)... Jesli wybrałeś sklep M6Tackle to po zalogiw8masz na Mivardi 12% rabatu. A przy takim zamówieniu to naprawdę sporo ;)
Pozdrawiam Seba