Autor Wątek: Zabawka - echosonda Deeper Fishfinder  (Przeczytany 86628 razy)

Offline Geo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 282
  • Reputacja: 100
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: pomorskie
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Zabawka - echosonda Deeper Fishfinder
« Odpowiedź #150 dnia: 24.03.2017, 16:42 »
Dane zapisywane są na mapie na zasadzie nakładania danych - dzisiaj robisz mapę i jest ona do wglądu w każdym momencie, nowe dane zostają nałożone na stare, więc całą batymetrie masz na jednej mapie.

Dziękuje za informację
Sebastian


Offline Paulus

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 58
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Polska, Kielce woj. świetokrzyskie
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Zabawka - echosonda Deeper Fishfinder
« Odpowiedź #151 dnia: 23.04.2017, 15:25 »
Witam, wczoraj wybrałem się z ojcem na pobliską gliniankę. Nie sondujemy dna bo nie bardzo znamy się na takich rzeczach, a dwa jadąc na zasiadkę 5-6h nie chce się dodatkowo bawić. Prawdopodobieństwo trafienia na to samo miejsce jest bardzo małe, presja na tej wodzie jest ogromna i za każdym razem siadasz gdzie jest wolne. Koleś obok nas rzucał deeperem pro, wiedząc co to jest poprosiłem go żeby rzucił parę razy na moją stronę aby sprawdzić z czystej ciekawości co i jak tam wygląda. Wszyscy rzucają jak najdalej od brzegu na sam środek, więc i ja tak zrobiłem, sonda pokazała, że glinianka w tym miejscu ma zagłębienia do 1m i pokryte są bardzo dużą roślinnością, a głębokość całkowita 8m. Kula została zwinięta jakieś 10-15 m i z 8m zrobiło się 3,6m dno twarde i bez żadnej roślinności. Oczywiście nie złapałem nic tego dnia, ale dalej rzucając w te same miejsce miałem zerowe szanse. Ten kolega około 50% łowiska sondował i stwierdził, że wydobycie gliny w tym miejscu wyglądało bardzo chaotycznie, sporo dziur, wypłycań i bardzo muliste dno. Wersja pro+ może zrobić dokładną mapkę ukształtowania całego zbiornika i z biegiem czasu nie będę musiał już rzucać za każdym razem deepera, ponieważ zapisuje dane nawet pokazując miejsce wrzucenia kuli i kierunku zwijania. Jak dla "niedzielnego" wędkarza to nie jest duży koszt (można na raty), a przydatność jest ogromna. W pon kupuje pro+ i za jakiś czas napiszę co myślę o tym urządzeniu.

Witaj w klubie Maniaków PRO+
O to właśnie chodzi mapa mapa i jeszcze raz mapa. odemnie :thumbup:
Oszczędzanie czasu i pieniędzy na kolejne wyjazdy, aby poznać łowisko
Sprzedaż tego urządzenia w Holandii jest dość wysoka (Żeby nie było że to jakiś cud techniki) więc o czymś to świadczy
Nie trzeba kręcić filmów :). A wypowiadać się w stylu- do dupy, zabawka, filozofia wędkarska to nie to,logika, itp, od ludzi którzy nie trzymali urządzenia w ręku to żenada.

Pytasz o konkrety -a dostajesz szajs a nie odpowiedź >:O.

Konkretne pytanie konkretna odpowiedź. To jest to Panowie- bez zbędnego spamu i nabijania sobie Miana ekspert nad Avatarem.
Chętnie przeczytam też opinie przeciwników tegoż to urządzenia,ale takich którzy użytkowali i mają coś do powiedzenia, co im się w tym urządzeniu nie podoba albo co z nim jest nie tak
Panie Proper bardzo mi przepadła do gusto Twoja asertywna i jednoznaczna odpowiedź na uczestniczeniu w wątku osób, które tak doprawdy nie powinny się wypowiadać (między innymi niejaki Opos). Tacy mędrcy to zmora wszystkich for. Nie ma taki koleś nic konkretnego do powiedzenia, na jednoznacznie postawione przez Ciebie pytanie, a wypisuje żenujące wypociny i "mądrości".
Moim zdaniem, bardzo potrzebna stała się dla całego forum SiG Twoja, może przez niektórych odebrana jako ostra, wypowiedź.
Dziękuje Ci i szacunek dla Ciebie.


Pozdrawiam Paweł
Ryb nie zabijam - wypuszczam i z tym mi dobrze.

Offline Paulus

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 58
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Polska, Kielce woj. świetokrzyskie
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Zabawka - echosonda Deeper Fishfinder
« Odpowiedź #152 dnia: 23.04.2017, 17:21 »
Osobiście posiadam DEEPER PRO+ od października ubiegłego roku.
Jak dla mnie rewelacja.
Wielokrotnie ubiegłej późnej jesieni (kiedy jeszcze nie było lodu) jak i wczesną wiosna bieżącego roku odwiedzałem z DEEPER-em bardziej i mniej znane sobie wody. Na wyjazdy te zabierałem wyłącznie karpiówkę, kołowrotek z plecionka 0,22 mm i sondę.
Emocje i doznania nie mniejsze jak w trakcie sąsiadki z wędkami, a dodatkowo dokładniej poznałem łowiska na których wędkuje.
Wielo nowych istotnych szczegółów dowiedziałem się dzięki DEEPER-owi o jak mi się wydawało dogłębnie (jak by to nie brzmiało) znanych mi łowiskach.
Sonda dla wędkarza brzegowego to jest naprawdę coś.

Pozdrawiam Paweł
Ryb nie zabijam - wypuszczam i z tym mi dobrze.

Offline maciek_krk

  • ⚡⚡⚡⚡⚡
  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 7 434
  • Reputacja: 519
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: TG/KRK
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Zabawka - echosonda Deeper Fishfinder
« Odpowiedź #153 dnia: 23.04.2017, 18:14 »
Witam, wczoraj wybrałem się z ojcem na pobliską gliniankę. Nie sondujemy dna bo nie bardzo znamy się na takich rzeczach, a dwa jadąc na zasiadkę 5-6h nie chce się dodatkowo bawić. Prawdopodobieństwo trafienia na to samo miejsce jest bardzo małe, presja na tej wodzie jest ogromna i za każdym razem siadasz gdzie jest wolne. Koleś obok nas rzucał deeperem pro, wiedząc co to jest poprosiłem go żeby rzucił parę razy na moją stronę aby sprawdzić z czystej ciekawości co i jak tam wygląda. Wszyscy rzucają jak najdalej od brzegu na sam środek, więc i ja tak zrobiłem, sonda pokazała, że glinianka w tym miejscu ma zagłębienia do 1m i pokryte są bardzo dużą roślinnością, a głębokość całkowita 8m. Kula została zwinięta jakieś 10-15 m i z 8m zrobiło się 3,6m dno twarde i bez żadnej roślinności. Oczywiście nie złapałem nic tego dnia, ale dalej rzucając w te same miejsce miałem zerowe szanse. Ten kolega około 50% łowiska sondował i stwierdził, że wydobycie gliny w tym miejscu wyglądało bardzo chaotycznie, sporo dziur, wypłycań i bardzo muliste dno. Wersja pro+ może zrobić dokładną mapkę ukształtowania całego zbiornika i z biegiem czasu nie będę musiał już rzucać za każdym razem deepera, ponieważ zapisuje dane nawet pokazując miejsce wrzucenia kuli i kierunku zwijania. Jak dla "niedzielnego" wędkarza to nie jest duży koszt (można na raty), a przydatność jest ogromna. W pon kupuje pro+ i za jakiś czas napiszę co myślę o tym urządzeniu.

Witaj w klubie Maniaków PRO+
O to właśnie chodzi mapa mapa i jeszcze raz mapa. odemnie :thumbup:
Oszczędzanie czasu i pieniędzy na kolejne wyjazdy, aby poznać łowisko
Sprzedaż tego urządzenia w Holandii jest dość wysoka (Żeby nie było że to jakiś cud techniki) więc o czymś to świadczy
Nie trzeba kręcić filmów :). A wypowiadać się w stylu- do dupy, zabawka, filozofia wędkarska to nie to,logika, itp, od ludzi którzy nie trzymali urządzenia w ręku to żenada.

Pytasz o konkrety -a dostajesz szajs a nie odpowiedź >:O.

Konkretne pytanie konkretna odpowiedź. To jest to Panowie- bez zbędnego spamu i nabijania sobie Miana ekspert nad Avatarem.
Chętnie przeczytam też opinie przeciwników tegoż to urządzenia,ale takich którzy użytkowali i mają coś do powiedzenia, co im się w tym urządzeniu nie podoba albo co z nim jest nie tak
Panie Proper bardzo mi przepadła do gusto Twoja asertywna i jednoznaczna odpowiedź na uczestniczeniu w wątku osób, które tak doprawdy nie powinny się wypowiadać (między innymi niejaki Opos). Tacy mędrcy to zmora wszystkich for. Nie ma taki koleś nic konkretnego do powiedzenia, na jednoznacznie postawione przez Ciebie pytanie, a wypisuje żenujące wypociny i "mądrości".
Moim zdaniem, bardzo potrzebna stała się dla całego forum SiG Twoja, może przez niektórych odebrana jako ostra, wypowiedź.
Dziękuje Ci i szacunek dla Ciebie.


Pozdrawiam Paweł

Zmorą wszystkich forów są też samozwańczy "strażnicy Teksasu" :facepalm:
Myślę, że to bardzo niegrzeczne osądzać, kto ma się w danym wątku wypowiadać. Określenie czyiś wypowiedzi mianem "żenujących wypocin" nie jest i nie będzie akceptowane na Forum. Rozumiem, że można się nie zgadzać, ale takie zwroty oznaczają  brak kultury i szacunku dla innych użytkowników. Prosilibyśmy o pozostawienie takich "myśli" dla siebie.
Pozdrawiam,
Maciek

Offline Paulus

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 58
  • Reputacja: 3
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Polska, Kielce woj. świetokrzyskie
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Zabawka - echosonda Deeper Fishfinder
« Odpowiedź #154 dnia: 23.04.2017, 18:58 »
Maciek_krk, poparłem Mr Propera w jego stanowisku i wypowiedzi.
Nie jestem strażnikiem Teksasu, ani nie zamierzam nim być. Zgadzam się jedynie z czyjąś wypowiedzią i o tym piszę. Co dla mnie zastanawiąjące, wypowiedź Mr Propera, którą cytujesz nie była dla Ciebie naganna.
Brak konsekwencji w Twojej ocenie.

Pozdrawiam Paweł
Ryb nie zabijam - wypuszczam i z tym mi dobrze.

Offline maciek_krk

  • ⚡⚡⚡⚡⚡
  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 7 434
  • Reputacja: 519
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: TG/KRK
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Zabawka - echosonda Deeper Fishfinder
« Odpowiedź #155 dnia: 23.04.2017, 19:27 »
Maciek_krk, poparłem Mr Propera w jego stanowisku i wypowiedzi.
Nie jestem strażnikiem Teksasu, ani nie zamierzam nim być. Zgadzam się jedynie z czyjąś wypowiedzią i o tym piszę. Co dla mnie zastanawiąjące, wypowiedź Mr Propera, którą cytujesz nie była dla Ciebie naganna.
Brak konsekwencji w Twojej ocenie.

Pozdrawiam Paweł

Mariusz wyraził się stanowczo, natomiast nikogo bezpośrednio nie obraził. Ty nie dość, że poruszyłeś wpis konkretnej osoby, to jeszcze w chamski i niekulturalny sposób odniosłeś się do niego. Przykro mi, ale nie będziesz decydował kto, gdzie i w jakim wątku się udziela. Nie będziesz też obrażał innych użytkowników. Tak jak napisałem wcześniej: nie ma i nie będzie na tym Forum zgody na tego typu wpisy. Różnica poglądów jest dla mnie zrozumiała, ale tylko wtedy, kiedy niesie za sobą kulturalną rozmowę.
Pozdrawiam,
Maciek

Offline RAV93

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 629
  • Reputacja: 46
  • Płeć: Mężczyzna
  • Istnieją ludzie, którzy łowią ryby, i tacy, którz
  • Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Zabawka - echosonda Deeper Fishfinder
« Odpowiedź #156 dnia: 25.04.2017, 14:50 »
Możliwe że już jutro będę szczęśliwym posiadaczem Deeper PRO + mam nadzieję że jutro kurier mi go dostarczy i na majówkę przeskanuje swoje zbiorniki bo tyle zestawów narwałem że głowa mała. Za zerwane podajniki miał bym deepera 😆

Offline arkady1321

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 046
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Zabawka - echosonda Deeper Fishfinder
« Odpowiedź #157 dnia: 25.04.2017, 16:11 »
Ile dałeś kolego???

Offline RAV93

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 629
  • Reputacja: 46
  • Płeć: Mężczyzna
  • Istnieją ludzie, którzy łowią ryby, i tacy, którz
  • Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Zabawka - echosonda Deeper Fishfinder
« Odpowiedź #158 dnia: 25.04.2017, 17:30 »
Z tą czerwoną osłoną do połowu w nocy oraz z uchwytem do telefonu 1149 zł.

Offline arkady1321

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 046
  • Reputacja: 24
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Zabawka - echosonda Deeper Fishfinder
« Odpowiedź #159 dnia: 25.04.2017, 17:43 »
Piękna zabawka-przydałaby się :)

Offline jaco

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 403
  • Reputacja: 54
  • Płeć: Mężczyzna
  • Jacek
  • Lokalizacja: Legnica, Polska
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Zabawka - echosonda Deeper Fishfinder
« Odpowiedź #160 dnia: 25.04.2017, 18:36 »
Możliwe że już jutro będę szczęśliwym posiadaczem Deeper PRO + mam nadzieję że jutro kurier mi go dostarczy i na majówkę przeskanuje swoje zbiorniki bo tyle zestawów narwałem że głowa mała. Za zerwane podajniki miał bym deepera 😆

Moja żona mięknie i i coraz mocniej kusi ją Deeper ,także prawdopodobnie zostanie zakupiony :D 
Pozdrawiam
Jacek

Offline MarioG

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 126
  • Reputacja: 312
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Prawie pod Warszawą
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Zabawka - echosonda Deeper Fishfinder
« Odpowiedź #161 dnia: 25.04.2017, 20:09 »
Możliwe że już jutro będę szczęśliwym posiadaczem Deeper PRO + mam nadzieję że jutro kurier mi go dostarczy i na majówkę przeskanuje swoje zbiorniki bo tyle zestawów narwałem że głowa mała. Za zerwane podajniki miał bym deepera 😆
Daj znać kiedy będziesz jechał porzucać.
Pojadę z Tobą i popatrzę jak to działa i jak wyglądają Nasze wody.

Mario
Mazovia Fishing Team

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 698
  • Reputacja: 1982
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Zabawka - echosonda Deeper Fishfinder
« Odpowiedź #162 dnia: 25.04.2017, 20:12 »
Peeeeeełno ryb, jak to w mazowieckiem :D
Lucjan

Offline MarioG

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 126
  • Reputacja: 312
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Prawie pod Warszawą
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Zabawka - echosonda Deeper Fishfinder
« Odpowiedź #163 dnia: 25.04.2017, 20:14 »
Peeeeeełno ryb, jak to w mazowieckiem :D
Złośliwiec :P

A ryby u nas są!!








 
Czasem nawet przez tydzień po zarybieniu.

Mario
Mazovia Fishing Team

Offline RAV93

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 629
  • Reputacja: 46
  • Płeć: Mężczyzna
  • Istnieją ludzie, którzy łowią ryby, i tacy, którz
  • Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Zabawka - echosonda Deeper Fishfinder
« Odpowiedź #164 dnia: 25.04.2017, 21:07 »
Możliwe że już jutro będę szczęśliwym posiadaczem Deeper PRO + mam nadzieję że jutro kurier mi go dostarczy i na majówkę przeskanuje swoje zbiorniki bo tyle zestawów narwałem że głowa mała. Za zerwane podajniki miał bym deepera 😆
Daj znać kiedy będziesz jechał porzucać.
Pojadę z Tobą i popatrzę jak to działa i jak wyglądają Nasze wody.

Na pewno sobota/niedziela
Mam pytanie do użytkowników tego urządzenia czy on musi być na stalówkach mocowany. Zastanawiam się jak by to było gdyby był na plecionce samej i podczas holu zaatakowal by go szczupak tak jak na popera i zeżarl by go łajdak? Czy jest taka możliwość biorąc pod uwagę że szczupaki są nieobliczalne.