Autor Wątek: Sklepdrapieznik.pl  (Przeczytany 802044 razy)

Offline Syborg

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 10 021
  • Reputacja: 980
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #930 dnia: 16.03.2016, 15:02 »
Ostatnio kurier (nie wiem jaki) zostawił mi paczkę z Drapieżnika u sąsiadki, której nie trawię i z którą nawet nie rozmawiam.
Oczywiście nie pokusił się o telefon do mnie.

Mario, Ty wierzysz w anioły?
Może to był właśnie anioł, który chciał pojednać Cię z sąsiadką. Taka szansa może się już nie pojawić.
Kto wie, czy to on nie czekał na telefon z podziękowaniem, hmm...
Jacek

Ryba1987

  • Gość
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #931 dnia: 16.03.2016, 15:57 »
Gdy czekam na przesyłkę obojętnie jaką - dzwonie czy to na pocztę czy do biura kurierskiego, podaję numer przesyłki i proszę o numer do kuriera który będzie mi dostarczał przesyłkę. Dzwonię do pacjenta i się umawiam na daną godzinę i miejsce - jeszcze nigdy nie czekałem dłużej jak 5 minut i zawsze wszystko było ok :) Sprawdzona "metoda"

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #932 dnia: 16.03.2016, 16:03 »
Masz dobre podejście Michale. No ale wiesz. W końcu płacimy za tą usługę. I mamy prawo oczekiwać choć minimum profesjonalnej obsługi.Nie bez powodu część dobrych sprzedawców prosi nas o nr tel. dla kuriera. Wiem że jesteśmy tylko ludźmi. Sam już nie raz ,dogadywałem się z kurierem by mi zostawił paczkę tu czy tu. Ale z zasady to były rzeczy mało wrażliwe na kiepskie traktowanie. Ale samowolne zostawienie przesyłki sąsiadowi? Skąd wie komu zostawia. I co ,i jakiej wartości jest zawartość paczki?
Arek

Offline N3su

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 229
  • Reputacja: 317
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Sosnowiec/Newcastle
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #933 dnia: 16.03.2016, 16:20 »
Sprawa załtwiona po bliższych oględzinach paczki wyszło że został ona przygnieciona czymś ciężkim. Ogólnie jestem pod wrażeniem podejściem tego sklepu do klienta. Jak dla mnie 10/10.

Offline FilipJann

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 367
  • Reputacja: 191
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wielkopolska
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #934 dnia: 16.03.2016, 17:50 »
Doszła paczka z Drapieżnika... (Były jeszcze Stotzy do tego)


Panowie, nie wiem kto, gdzie i jak - ale dziękuję bardzo , jest co testować :) :beer:
Have fun.
Do what makes you happy.
And, ignore anyone who says you fish too much.
Life is too short to listen to those who don't respect your passion.

Filip! :)

Offline gilala

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 944
  • Reputacja: 36
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Poznań
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #935 dnia: 16.03.2016, 18:04 »
Sprawa załtwiona po bliższych oględzinach paczki wyszło że został ona przygnieciona czymś ciężkim. Ogólnie jestem pod wrażeniem podejściem tego sklepu do klienta. Jak dla mnie 10/10.

Widzisz, byłem pewien, że tak to się skończy.
Robert

Offline kop3k

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 488
  • Reputacja: 320
  • Płeć: Mężczyzna
  • Amat Victoria Curam
    • Galeria
  • Lokalizacja: UK London
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #936 dnia: 16.03.2016, 18:22 »
Sprawa załtwiona po bliższych oględzinach paczki wyszło że został ona przygnieciona czymś ciężkim. Ogólnie jestem pod wrażeniem podejściem tego sklepu do klienta. Jak dla mnie 10/10.
A ja jestem po crashtescie pudełek od Sonubaits. Wierzcie mi lub nie ale wytrzymały próbę. Udało mi się stanąć na dwóch pudełkach. Wgniotły się ale nie pękły( mają białe przebarwienia ale są całe)

Chociaż nie wiadomo co kurierzy robią z naszymi paczkami, jedno jest wiadome Drapieżnik znowu na plus ;)

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #937 dnia: 16.03.2016, 18:32 »
Broń boże nie sądzę Kamilu że ściemniasz. Tylko zastanawiam się jak to jest z tymi pudełkami. Jak już pisałem,niedawno przepakowywałem pellety (Spicy Sausage)Zostało mi po kilka sztuk z 12 mm i 8 mm. I przy zamykaniu wieczka ,to pudełko pękło mi w ręku. Wcześniej nie miałem tego problemu. Może ten plastik jest jakoś podatny na szybkie starzenie? Mam je od 2 sezonów.
Arek

Offline Brodzio

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 193
  • Reputacja: 16
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #938 dnia: 16.03.2016, 18:46 »
Wszystko zależy od temperatury i "starości" tworzywa oraz czy było wystawione na działanie promieniowania UV. Jak wiemy wszystkie tworzywa z czasem się utleniają przez co stają się kruche i łamliwe. Wydaje mi się więc, że ich wytrzymałość zależy w głównej roli od tych czynników.

Offline kop3k

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 488
  • Reputacja: 320
  • Płeć: Mężczyzna
  • Amat Victoria Curam
    • Galeria
  • Lokalizacja: UK London
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #939 dnia: 16.03.2016, 18:47 »
Wszystko zależy od temperatury i "starości" tworzywa oraz czy było wystawione na działanie promieniowania UV. Jak wiemy wszystkie tworzywa z czasem się utleniają przez co stają się kruche i łamliwe. Wydaje mi się więc, że ich wytrzymałość zależy w głównej roli od tych czynników.
Ja łowię zazwyczaj w nocy, więc zagadka rozwiązana.

Offline MarioG

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 126
  • Reputacja: 312
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Prawie pod Warszawą
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #940 dnia: 16.03.2016, 18:55 »
Gdy czekam na przesyłkę obojętnie jaką - dzwonie czy to na pocztę czy do biura kurierskiego, podaję numer przesyłki i proszę o numer do kuriera który będzie mi dostarczał przesyłkę. Dzwonię do pacjenta i się umawiam na daną godzinę i miejsce - jeszcze nigdy nie czekałem dłużej jak 5 minut i zawsze wszystko było ok :) Sprawdzona "metoda"
Z pocztą problemów nie mam nigdy.
Ale jeśli chodzi o kurierów to z nimi jest problem jak się mieszka w mniejszej miejscowosci bo są tu tylko przejazdem.  Między 10 a 11. Pogratulować rozumu.

Mario
Mazovia Fishing Team

Offline Arunio

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 892
  • Reputacja: 521
  • Płeć: Mężczyzna
  • Życie jest krótkie, a łowić się chce!
    • Galeria
  • Lokalizacja: Gorzów Wlkp.
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #941 dnia: 16.03.2016, 19:07 »
Gdy czekam na przesyłkę obojętnie jaką - dzwonie czy to na pocztę czy do biura kurierskiego, podaję numer przesyłki i proszę o numer do kuriera który będzie mi dostarczał przesyłkę. Dzwonię do pacjenta i się umawiam na daną godzinę i miejsce - jeszcze nigdy nie czekałem dłużej jak 5 minut i zawsze wszystko było ok :) Sprawdzona "metoda"
Z pocztą problemów nie mam nigdy.
Ale jeśli chodzi o kurierów to z nimi jest problem jak się mieszka w mniejszej miejscowosci bo są tu tylko przejazdem.  Między 10 a 11. Pogratulować rozumu.
Tez mieszkam w małej miejscowości pod Gorzowem. I to akurat Mario nie jest regułą. Starałem się ostatnio zamawiać paczki ,kiedy miałem 2 zm. I kicha. Jeden kurier był jak piszesz,drugi po 13tej jak już nie było mnie w domu. Dla tego też preferuję pocztę. Dostane awizo,ale mam kilkaset metrów do Urzędu. A nie jeździć po Gorzowie za odbiorem.
Arek

Offline kucus22

  • Robinson
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 785
  • Reputacja: 186
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wodzisław Śląski
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #942 dnia: 16.03.2016, 19:35 »
Do mnie tez dzisiaj mały gift dotarł z Drapieżnika :D Dzięki Panowie, będziemy testować na pewno :D :thumbup:

Offline FilipJann

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 367
  • Reputacja: 191
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wielkopolska
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #943 dnia: 16.03.2016, 19:43 »
Do mnie tez dzisiaj mały gift dotarł z drapieżnika :D Dzięki Panowie, będziemy testować na pewno :D :thumbup:
I też była taka biała karteczka z "wiadomością"? :)
Have fun.
Do what makes you happy.
And, ignore anyone who says you fish too much.
Life is too short to listen to those who don't respect your passion.

Filip! :)

Offline Skand

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 623
  • Reputacja: 19
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wrocław /Stare Miasto - Szczepin/
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Sklepdrapieznik.pl
« Odpowiedź #944 dnia: 16.03.2016, 20:00 »
Masz dobre podejście Michale. No ale wiesz. W końcu płacimy za tą usługę. I mamy prawo oczekiwać choć minimum profesjonalnej obsługi.Nie bez powodu część dobrych sprzedawców prosi nas o nr tel. dla kuriera. Wiem że jesteśmy tylko ludźmi. Sam już nie raz ,dogadywałem się z kurierem by mi zostawił paczkę tu czy tu. Ale z zasady to były rzeczy mało wrażliwe na kiepskie traktowanie. Ale samowolne zostawienie przesyłki sąsiadowi? Skąd wie komu zostawia. I co ,i jakiej wartości jest zawartość paczki?

Kurier nie ma prawa bez zgody odbiorcy pozostawić paczki pod innym adresem niż wskazany na przesyłce, na miejscu Michała zrobiłbym kurierowi koło pióra, takie zachowania są nie dopuszczalne. Załóżmy, że sąsiadka obrobi paczkę kto za to odpowie? lub towar po odebraniu od sąsiadki okazałby się uszkodzony w transporcie?
Niektórym kurierom się w głowie przewróciło, ja rozumiem że to ciężka praca ale g..no mnie to obchodzi dostaje pieniądze za należyte wykonanie usługi i koniec, a nie dziki zachód.
Janusz