Autor Wątek: Shakespeare Mach 3 XT rozmiar 035 - gdzie kupić lub inny do matchowki do 280 zł  (Przeczytany 1592 razy)

Offline Karol

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Reputacja: 1
Witam; mam gorąca prośbę do kolegów. Poszukuje kołowrotka Shakespeare match 3 xt rozmiar 035 z przednim hamulcem. Uparłem sie trochę ponieważ mam takie trzy i tym  samym mnóstwo szpul zapasowych. Byc  może któryś z kolegów widział taki kreciol w swoim lokalnym sklepie albo ma  na zbyciu. Znalazłem na ebay jeden ale wydaje mi  sie troche zbyt drogi jak na jego jakość. Posiadane trzy kupiłem na Tacklebergins ale oni juz niestety zakończyli działalność. Z góry przepraszam za brak polskich znaków ale mam telefon bez polskiego języka. Brzmi dziwnie ale tak jest. Bede wdzięczny za wszelka pomoc. Pozdrawiam. Karol

Offline Karol

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Reputacja: 1
Widze ze z Shakespearem będzie problem wiec moze polecicie cos do matchowki zarówno do wypuszczanki jak i waglera proszę. Moj  budżet to 280 pln.

Offline Syborg

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 10 021
  • Reputacja: 980
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: spinning
Chodzi Ci o ten kołowrotek: http://www.sonarsklep.pl/shakespeare-mach-3-xt-035-rear-drag-p-260.html?

Pewnie nie, raczej zależy Ci na tym z przednim hamulcem...

Jacek

Offline Karol

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Reputacja: 1
Chodzi mi o przedni hamulec tylko i wyłącznie ale dzięki za fatygę kolego.

Offline katmay

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 295
  • Reputacja: 562
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łowicz
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Szukałem. Nie było. Stan na 2 października. Może teraz jest?
Będzie problem, ponieważ model ten został zastąpiony innym już ładny czas temu.
Jest rzadko spotykany. Więc drogi. Ale wart swojej aktualnej ceny?

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Marcin

Offline Karol

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Reputacja: 1
Wiem że będzie problem. Czy jest warty stosunkowo wysokiej ceny pewnie nie do końca ale mam takie trzy a każdy z nich ma 3 zapasowe szpule więc jeden kołowrotek i dużo możliwości. Nawiasem mówiąc innych tak zwanych match kołowrotkow nie znam bo nie miałem, tym samym zakup czwartego mach 3 wydaje mi się rozsądne. Tylko gdzie. Mam pewien namiar od kolegi z forum więc pewnie ram będę próbował kupić tylko cena ja swoje kupiłem za 35 funtów a teraz 55 trzeba zapłacić. Dziwna tendencja ale cóż. A tak na marginesie czy ty kolego "katmay" orientujesz się który kołowrotek shakespeare zastąpił mach3? Sorki jeśli się wyglupiłem tym pytaniem ale naprawdę mam cwieka z tym kołowrotkiem.

Offline Wonski81

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 700
  • Reputacja: 933
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Tarnowskie Góry
  • Ulubione metody: method feeder
Shakespeare to firma, która ma dość marginalne znaczenie, zwłaszcza na naszym rynku. Niegdyś robili sprzęt naprawdę wysokiej jakości, aktualnie raczej nie mają się czym szczycić... chyba...
Model rzekomo nie jest już produkowany. Więc może być naprawdę ciężko z dostępnością.

Piszesz, że masz takie 3, a każdy ma 3 szpule. Teraz szukasz 4-tego? ???
Na Boga, po co? :P
Sam mam matchowego, starszego Mitchell'a, mam do niego 5 szpul. Na 3 jest żyłka, a używam dwóch, pozostałe są puste. Więc nie wiem, dlaczego aż tak dużo szpul potrzebujesz ;) Żartuję oczywiście ;)

55 funtów... sądzę, że za te pieniądze jesteś w stanie nabyć jakiś sensowny kołowrotek do matcha. Może nie z 5- cioma szpulami, ale 2 w zestawie powinny być.
Czesiek

Offline Karol

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Reputacja: 1
Szukam czwartego bo trzy mam na feederach i nie chce mi się przekładać z jednego kija na drugi (potrzebuję do matchówki). A z tymi szpulami to tylko tak dygresyjnie.

Offline Tadek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 996
  • Reputacja: 179
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Szczecin
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Ostatnie sztuki, więc trzeba by się pospieszyć. TU

Offline Karol

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Reputacja: 1
Tam właśnie kupiłem poprzednie trzy ale niestety ta strona już nie działa przynajmniej ja nie mogę znaleźć przycisku buy czy add to basket. W sumie ta niedziałająca strona tacklebergins jest przyczyną mojego pytania na forum. Dzięki za fatyge kolego.