Autor Wątek: Rekord Polski bolenia - zjedzony!  (Przeczytany 16981 razy)

Offline Ostap

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 398
  • Reputacja: 149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chciałeś Panią? Zapie.... na nią!
  • Lokalizacja: Wuwua
Odp: Rekord Polski bolenia - zjedzony!
« Odpowiedź #30 dnia: 22.02.2015, 22:05 »
Panowie prosta sprawa,jak ryba polknie haczyk gleboko i nie ma szans jej wychaczyc nawet pozadnym wypychaczem to odcinamy go zostawiajac w rybie,a ona juz sobie z nim poradzi.Nie robmy nad woda zabiegu hirurgicznego,bo tylko upapramy sie krwia zdychajacej ryby,
Tak wlasnie robie.

Kolejny idiota aby tylko udokumentowac rekord zabil rybe i jeszcze latal z nia aby wazyc. Brak slow.




Łukasz
 
Mazovia Fishing Team

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 698
  • Reputacja: 1982
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Rekord Polski bolenia - zjedzony!
« Odpowiedź #31 dnia: 22.02.2015, 22:05 »
Co do artykułów BB  w WMH to ile można pisać o jednym łowisku i o tych samych technikach? Myslę, że i tak sie pojawią kolejne artykuły. Mój komentarz do artykułu BB o linach wywołał pewną konsternację... :) Mam nadzieję, że to nie przeze mnie nic się nie ukazywało ;D

Żyjemy w czasach, gdzie klient - czyli czytelnik w tym konkretnym przypadku, powinien miec duży wpływ na to, co sie dzieje z danym czasopismem. Jeżeli jest ono nie takie jak on chce - po prostu sie go nie kupuje. Problem WW polega na tym, że w normalnych warunkach czekałaby ich plajta. A bez gazety ZG PZW nie miałby jak rozpowszechniac propagandy 'sukcesu' i pisac o wodach których zazdrości nam świat. Zauważyłem, że wielu polskich wędkarzy daje sie omamić, a cos takiego jak tutaj jest na porządku dziennym: http://splawikigrunt.pl/pzw-i-tematy-z-tym-zwiazane-szczegoly-160.html

Właśnie WW, ich strona WWW, portal PZW i całe akcje z produkowaniem 'filmów instruktażowych', to wszystko składa się na opłacana pieniędzmi wędkarzy propagandę, jeden wielki hamulec rozwoju. Efektem tego jest pan Sylwester, co zabija bolenia, bo nie ma wagi. Na dodatek daje się mu nagrodę i gratuluje sukcesu. Jeżeli ktoś narzeka na stan polskich wód i kupuje WW - to niech pomyśli jeszcze raz - czy sam nie opłaca takiego własnie stanu rzeczy (no chyba, że robi to ztakich powodów jak Gienek ;D )! 

Co do Bogdana Bartona - to myślę, że też jako wędkarze można wyrazić swoja dezaprobatę do pewnego sposobu zachowań. Sam RAPR zezwala na zabranie czterech linów z łowiska. Jeżeli zabiera on większe ilości bo złowili je również inni wędkarze - wtedy można mówić o swojego rodzaju nadużyciu. Ale nie ma dowodu na to, że te liny nie wróciły do wody. Nęci on stale miejscówki na swoim pomoście. Zabierając ryby pozbawiałby się w pewien sposób zarobku. Nie chce mi sie wierzyć, że beretuje wszystko ;D Działałby na własną szkodę. Czytałem kiedyś, że pisał o tym, że największy lin trafił ' na patelnię' - i żona przyrządziła go dla gości 'w śmietanie'. Tak więc nie ma się co nakręcać zbytnio...
Lucjan

Online mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 230
  • Reputacja: 895
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Rekord Polski bolenia - zjedzony!
« Odpowiedź #32 dnia: 22.02.2015, 22:11 »
Z ta krwia mialem przezycie kiedys zlowilem bolenia 78 cm 4,5 kg bylem z zona na lodzi hol filmik zona krecila bajka podebranie wypiecie w lodzi i tuproblem zlapalem kotwice palcami zeby go szybko wypiac a ten jakos sie podwinol i kotwica jednym grotem jeden palec drugim grotem drugi palec a on na trzecim grocie jak sie ryszyl myslalem ze jajo zniose ale krew jeszcze nie leciala
zona zbladla jakos wydubalismy z niego kotwide gorzej ze mna dwa groty w palcach o ilemz jednymbylo spoko to drugim bol jak cholera grot wbity pod skrore na chama wyrwalem grot zona sie darla jak by to uniej w, palcach te groty byly
po oswobodzeniu jak sie zaczela walic szok opatrzony przez zone po odpoczynku ranny jeszcze dwie torpedy mniejsze wyjolem a co dziwne po zatamowaniu krwi palce mjie nie bolaly
ryby jednak wplywaja dobrze na wedkarza
Maciek

Offline bigdom

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 696
  • Reputacja: 66
  • Mam swoje zdanie i nie zawaham się go użyć!!!
  • Lokalizacja: Olsztyn
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Rekord Polski bolenia - zjedzony!
« Odpowiedź #33 dnia: 22.02.2015, 22:14 »
Luk, a czy ty jako właściciel tej strony dopuściłbyś takie zdjęcia do publikacji?
Nigdy w życiu nie złowiłem karpia i dobrze mi z tym :)
Dominik

Offline Ostap

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 398
  • Reputacja: 149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chciałeś Panią? Zapie.... na nią!
  • Lokalizacja: Wuwua
Odp: Rekord Polski bolenia - zjedzony!
« Odpowiedź #34 dnia: 22.02.2015, 22:17 »
Z ta krwia mialem przezycie kiedys zlowilem bolenia 78 cm 4,5 kg bylem z zona na lodzi hol filmik zona krecila bajka podebranie wypiecie w lodzi i tuproblem zlapalem kotwice palcami zeby go szybko wypiac a ten jakos sie podwinol i kotwica jednym grotem jeden palec drugim grotem drugi palec a on na trzecim grocie jak sie ryszyl myslalem ze jajo zniose ale krew jeszcze nie leciala
zona zbladla jakos wydubalismy z niego kotwide gorzej ze mna dwa groty w palcach o ilemz jednymbylo spoko to drugim bol jak cholera grot wbity pod skrore na chama wyrwalem grot zona sie darla jak by to uniej w, palcach te groty byly
po oswobodzeniu jak sie zaczela walic szok opatrzony przez zone po odpoczynku ranny jeszcze dwie torpedy mniejsze wyjolem a co dziwne po zatamowaniu krwi palce mjie nie bolaly
ryby jednak wplywaja dobrze na wedkarza
Znam ten bol mialem kilka razy kotwe lecz nigdy dwa groty jednoczesnie




Łukasz
 
Mazovia Fishing Team

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 698
  • Reputacja: 1982
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Rekord Polski bolenia - zjedzony!
« Odpowiedź #35 dnia: 22.02.2015, 22:18 »
Nigdy. Zresztą jest to w regulaminie. Zachowanie pana Sylwestra to typowe 'chłop żywemu nie przepuści'. Jak dla mnie masakra :o
Lucjan

Offline bigdom

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 696
  • Reputacja: 66
  • Mam swoje zdanie i nie zawaham się go użyć!!!
  • Lokalizacja: Olsztyn
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Rekord Polski bolenia - zjedzony!
« Odpowiedź #36 dnia: 22.02.2015, 22:19 »
Nigdy. Zresztą jest to w regulaminie. Zachowanie pana Sylwestra to typowe 'chłop żywemu nie przepuści'. Jak dla mnie masakra :o

No właśnie, a Pan Bogdan dopuszcza.
Nigdy w życiu nie złowiłem karpia i dobrze mi z tym :)
Dominik

Offline andrzejm

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 609
  • Reputacja: 41
  • Płeć: Mężczyzna
  • "..plaża to wylęgarnia hipisów." - Skipper
  • Lokalizacja: Olsztyn
  • Ulubione metody: tyczka
Odp: Rekord Polski bolenia - zjedzony!
« Odpowiedź #37 dnia: 22.02.2015, 22:19 »
Poza tym Pan Sylwester dopuścił się wykroczenia. Noszenie  munduru WP z flagą w sposób nieregulaminowy i przez osoby cywilne (a tak Pan Sylwester nosi) podlega pod wykroczenie i Pan Sylwester może dostać policyjną pałą w dupsko. Myślę że nawet powinien.
Error Team Poland

Offline Mateo

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 832
  • Reputacja: 976
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
    • Spławik i Grunt
  • Lokalizacja: Śląsk
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Rekord Polski bolenia - zjedzony!
« Odpowiedź #38 dnia: 22.02.2015, 22:20 »
Przykra sprawa :(
Już nawet nie chodzi tu o zabieranie/wypuszczanie ryb. Tu chodzi o rekordową rybę w kraju. To trzeba mieć naprawdę wąskie horyzonty.

A tu Słowak, który jeszcze większego upolował
http://www.fishing-worldrecords.com/scientificname/Aspius%20aspius/show
Pozdrawiam
Mateusz

Offline andrzejm

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 609
  • Reputacja: 41
  • Płeć: Mężczyzna
  • "..plaża to wylęgarnia hipisów." - Skipper
  • Lokalizacja: Olsztyn
  • Ulubione metody: tyczka
Odp: Rekord Polski bolenia - zjedzony!
« Odpowiedź #39 dnia: 22.02.2015, 22:20 »
Przykra sprawa :(
Już nawet nie chodzi tu o zabieranie/wypuszczanie ryb. Tu chodzi o rekordową rybę w kraju. To trzeba mieć naprawdę wąskie horyzonty.

A tu Słowak, który jeszcze większego upolował
http://www.fishing-worldrecords.com/scientificname/Aspius%20aspius/show
też już Bolek raczej sztywny.
Error Team Poland

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 698
  • Reputacja: 1982
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Rekord Polski bolenia - zjedzony!
« Odpowiedź #40 dnia: 22.02.2015, 22:23 »
Na 100% był już w zaświatach...
Lucjan

Offline Maro81

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 966
  • Reputacja: 60
  • Płeć: Mężczyzna
    • Drennan
  • Lokalizacja: Wroclaw
Odp: Rekord Polski bolenia - zjedzony!
« Odpowiedź #41 dnia: 22.02.2015, 22:28 »
Tak w tle czaji sie kocur,ktory zwietrzyl swierze mieso ;D

Offline Mateo

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 832
  • Reputacja: 976
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
    • Spławik i Grunt
  • Lokalizacja: Śląsk
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Rekord Polski bolenia - zjedzony!
« Odpowiedź #42 dnia: 22.02.2015, 22:40 »
Słowiańska natura? :-\
Pozdrawiam
Mateusz

Offline Ostap

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 398
  • Reputacja: 149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Chciałeś Panią? Zapie.... na nią!
  • Lokalizacja: Wuwua
Odp: Rekord Polski bolenia - zjedzony!
« Odpowiedź #43 dnia: 22.02.2015, 22:45 »
Chyba glupota




Łukasz
 
Mazovia Fishing Team

Offline pio19681

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 095
  • Reputacja: 42
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: KIELCE
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Rekord Polski bolenia - zjedzony!
« Odpowiedź #44 dnia: 23.02.2015, 10:23 »
Około 10 lat wstecz  złapano bolenia ponad 8kg. Miejscowość Sandomierz, rzeka Wisła. Przynęta - cykada. Rybka wróciła do wody. Znam też przypadek  leszcza 6 kg zjedzonego do gorzały na nocnej zasiadce. Goście byli tak zaj.....ani, że nawet nie wiedzieli, co zrobili.
"Dopóki nie było internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów..."
S. Lem.