Autor Wątek: MŚ Katar  (Przeczytany 32425 razy)

Offline robson

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 436
  • Reputacja: 351
  • Płeć: Mężczyzna
  • przystawka, bolonka, trotting
  • Lokalizacja: Warszawa
Odp: MŚ Katar
« Odpowiedź #195 dnia: 27.11.2022, 16:06 »
Co do Belgów, to mocno się rozczarowałem. Już z Kanadą wygrali tylko dzięki pomocy sędziego, a tu potwierdzili, że są bez formy. Choć trzeba Marokańczykom przyznać, że grają nieźle. Technika bez zarzutu, waleczność, dyscyplina, zero kompleksów. Na drugiej i trzeciej drużynie poprzednich MŚ zrobili 4 punkty. Szacun.
Najpierw przekonamy wszystkich, że powinni mieć własne poglądy, a potem je im damy.

Offline Michał N.

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 038
  • Reputacja: 666
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grajewo, Podlasie
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: MŚ Katar
« Odpowiedź #196 dnia: 27.11.2022, 18:29 »
Co za mistrzostwa. Maroko wygrywa z drużyną top5 na świecie i to 2:0.
Kto obstawia u buka,siwieje .

Offline Mariusz Wu

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 495
  • Reputacja: 43
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Żory
  • Ulubione metody: feeder
Odp: MŚ Katar
« Odpowiedź #197 dnia: 27.11.2022, 21:45 »
Co za mistrzostwa. Maroko wygrywa z drużyną top5 na świecie i to 2:0.
Kto obstawia u buka,siwieje .

NO chyba że gra się progresją na remisy :D a właśnie Turecka Republika Zachodnia wyrównała
Nie wypada śmiać się z Ukraińców że mają prezydenta komika w sytuacji gdy ma się prezydenta klauna

Offline robson

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 436
  • Reputacja: 351
  • Płeć: Mężczyzna
  • przystawka, bolonka, trotting
  • Lokalizacja: Warszawa
Odp: MŚ Katar
« Odpowiedź #198 dnia: 27.11.2022, 22:12 »
Niemcy zagrali dobry mecz, w drugiej połowie taki trochę bayernowski pressing z czasów Flicka. Hiszpanie trochę się gubili, do tego doszło trochę niechlujstwa, ale i tak skończyło się dla nich w miarę dobrze. Zobaczymy, jak jutro wypadnie Brazylia i Portugalia, ale na razie z faworytów tylko Francja pokazała równy, wysoki poziom w dwóch meczach.
Najpierw przekonamy wszystkich, że powinni mieć własne poglądy, a potem je im damy.

Offline e-MarioBros

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 938
  • Reputacja: 414
  • Lokalizacja: Jaworzno
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: MŚ Katar
« Odpowiedź #199 dnia: 28.11.2022, 16:10 »
trochę goli już dzisiaj padło, 3:3, 3:2 - super
;)

Offline paparoach

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 390
  • Reputacja: 47
Odp: MŚ Katar
« Odpowiedź #200 dnia: 28.11.2022, 17:32 »
trochę goli już dzisiaj padło, 3:3, 3:2 - super

Jakie drużyny , takie wyniki ;)

Offline Długi94

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 294
  • Reputacja: 7
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Podlaskie
Odp: MŚ Katar
« Odpowiedź #201 dnia: 28.11.2022, 19:02 »
Dajmy Czesiowi szanse, dawno nie mieliśmy 4pkt po 2 meczach na wielkim turnieju. Wole jak grają brzydko ale są punkty niż przed 3 meczem nie mamy szans na awans.

Offline GSK

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 85
  • Reputacja: 8
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kraków
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: MŚ Katar
« Odpowiedź #202 dnia: 28.11.2022, 19:50 »
Dajmy Czesiowi szanse, dawno nie mieliśmy 4pkt po 2 meczach na wielkim turnieju. Wole jak grają brzydko ale są punkty niż przed 3 meczem nie mamy szans na awans.
Więcej zależy od naszych gwiazd niż od Czesia.

Offline paparoach

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 390
  • Reputacja: 47
Odp: MŚ Katar
« Odpowiedź #203 dnia: 28.11.2022, 20:31 »
Dajmy Czesiowi szanse, dawno nie mieliśmy 4pkt po 2 meczach na wielkim turnieju. Wole jak grają brzydko ale są punkty niż przed 3 meczem nie mamy szans na awans.

Wow , dajmy mu od razu order prezydenta Dudy Anżeja .
Pokonaliśmy Arabię Saudyjską i wymeczyliśmy remis z Meksykiem.
To że takie wyniki odbieramy jako sukces ,mówi wszystko o sile tej kadry .
Przejdźmy 1 rundę pucharowa . To jest coś , wtedy będziemy chwalić . Plan przed MŚ był zdobyć 4pkt i modlić się by to starczyło do awansu . Plan jest zrealizowany na te chwilę w 50% , 4 pkt są, ale czy to starczy do awansu ? Zobaczymy .
Ja będę ich chwalił jak wyeliminują Danie w pierwszej rundzie pucharowej . Jeśli trafia na Francję to oczekuję dobrego meczu , realnie o awansie raczej nie ma mowy w takim wypadku .
Jak odpadną i nie awansują do fazy pucharowej to dokonania wcześniejsze nie mają żadnego znaczenia, zresztą co to za dokonania . Nie przesadzajmy  .

Offline Krisss

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 203
  • Reputacja: 82
  • Lokalizacja: Rzeszów
Odp: MŚ Katar
« Odpowiedź #204 dnia: 28.11.2022, 21:15 »
A ja uważam, że 4 punkty to powód do chwalenia, choć nie wiem czy to Michniewicz ma w tym największy udział. Na pewno nie możemy narzekać na brak szczęścia.
Patrząc na poziom "piłkarskiego rzemiosła" jaki prezentują nasi piłkarze, to już po dwóch meczach powinniśmy mieć pewność, że w czwartek pakowanie i do domu (czyli jak zazwyczaj). A teraz mamy szansę nawet na 1. miejsce w grupie (iluzoryczną, ale jednak).

Nie oglądałem wszystkich meczów, ale w tych które oglądałem (prawie wszystkie o 17.00 i 20.00), to nie widziałem żadnej drużyny o tak niskim poziomie techniki użytkowej. Większość naszych piłkarzy nawet nie potrafi zagrać podania po ziemi tylko posyłają sobie jakieś farfocle na wysokości jaj, jakby to była gierka 9-cio letnich dzieci. Drybling, szybki start do piłki, szybki pressing, klepka, pewność prowadzenia piłki, zbudowanie ataku ze swojej połowy ... u nas nie występują. A przy każdym przejęciu piłki przez przeciwnika potrafimy tylko cofnąć się całą drużyną na swoją połowę i "bronić Częstochowy". Ciężko się na to patrzy.
Zatem nie narzekajmy, bo dotychczasowy wynik jest ponad to, co nasi piłkarze prezentują. I nic tu nie zmieni fakt, że Lewandowski jest jednym z najlepszych napastników na świecie, a Zieliński jest ważnym piłkarzem obecnie świetnego Napoli.

Offline LucekM

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 43
  • Reputacja: 4
Odp: MŚ Katar
« Odpowiedź #205 dnia: 28.11.2022, 22:05 »
A ja uważam, że 4 punkty to powód do chwalenia, choć nie wiem czy to Michniewicz ma w tym największy udział. Na pewno nie możemy narzekać na brak szczęścia.
Patrząc na poziom "piłkarskiego rzemiosła" jaki prezentują nasi piłkarze, to już po dwóch meczach powinniśmy mieć pewność, że w czwartek pakowanie i do domu (czyli jak zazwyczaj). A teraz mamy szansę nawet na 1. miejsce w grupie (iluzoryczną, ale jednak).

Nie oglądałem wszystkich meczów, ale w tych które oglądałem (prawie wszystkie o 17.00 i 20.00), to nie widziałem żadnej drużyny o tak niskim poziomie techniki użytkowej. Większość naszych piłkarzy nawet nie potrafi zagrać podania po ziemi tylko posyłają sobie jakieś farfocle na wysokości jaj, jakby to była gierka 9-cio letnich dzieci. Drybling, szybki start do piłki, szybki pressing, klepka, pewność prowadzenia piłki, zbudowanie ataku ze swojej połowy ... u nas nie występują. A przy każdym przejęciu piłki przez przeciwnika potrafimy tylko cofnąć się całą drużyną na swoją połowę i "bronić Częstochowy". Ciężko się na to patrzy.
Zatem nie narzekajmy, bo dotychczasowy wynik jest ponad to, co nasi piłkarze prezentują. I nic tu nie zmieni fakt, że Lewandowski jest jednym z najlepszych napastników na świecie, a Zieliński jest ważnym piłkarzem obecnie świetnego Napoli.

Brakuje nam rozgrywającego, może gdyby było 4 Zielińskich, bo sam nie da rady. Lewy jak się wróci to też zawsze fajnie piłkę rozprowadzi.

Ja stawiam 0-0 z Argentyną.

Offline robson

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 436
  • Reputacja: 351
  • Płeć: Mężczyzna
  • przystawka, bolonka, trotting
  • Lokalizacja: Warszawa
Odp: MŚ Katar
« Odpowiedź #206 dnia: 28.11.2022, 22:09 »
Tymczasem dobry mecz Portugalii z Urugwajem, choć ten drugi zespół stać na lepszą grę, co parę razy pokazali.
Najpierw przekonamy wszystkich, że powinni mieć własne poglądy, a potem je im damy.

Offline Opos

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 858
  • Reputacja: 149
  • Płeć: Mężczyzna
  • Uśmiechaj się w każdy dzień :)
  • Lokalizacja: Małopolska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: MŚ Katar
« Odpowiedź #207 dnia: 28.11.2022, 22:15 »
Mnie po bramce Lewego naszła taka smutna refleksja...żeby on drugi raz nie zapłakał jak sie okaże że ten niestrzelony karny pozbawi nas w ostatecznym rozrachunku awansu z grupy... Widać ze nasi czują ogromną presje i nawet gdy grasz w barcelonie to dźwiganie oczekiwań 38 mln Polaków to nie to samo. Nie ma w sumie oczekiwań w tym turnieju od naszej drużyny i czy awansują czy nie to mi wszystko jedno bo mnie oglądanie kadry ostatni tak męczy i boli ze odpuściłem sobie emocjonowanie sie tym tematem :) Wole patrzeć na grę USS ta drużyna mi sie podoba grają ciekawą nowoczesną piłkę. Jest kilka charakternych drużyn które mentolem potrafią nadrabiać braki i to jest ciekawe doświadczenie. Póki co nie ma na tym turnieju ani jednej czerwonej kartki co jest dla mnie co najmniej dziwne bo ostrych fauli nie brakuje. Podsumowując nasza kadra ma styl która nas w żaden sposób piłkarsko nie rozwija a bez tego ciężko oglądać takie granie chyba że ktoś lubi cierpieć i być kibicowskim męczennikiem :P

Offline e-MarioBros

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 938
  • Reputacja: 414
  • Lokalizacja: Jaworzno
  • Ulubione metody: gruntówka + sygnalizator
Odp: MŚ Katar
« Odpowiedź #208 dnia: 29.11.2022, 21:00 »
to watch or not to watch ...

szału nie ma Anglia - Walia :-\, może lepiej iść spać ... jutro 11 godzin roboty
;)

Offline majestic

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 952
  • Reputacja: 44
  • Płeć: Mężczyzna
  • góru porycia
  • Lokalizacja: Piotrków Tryb.
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: MŚ Katar
« Odpowiedź #209 dnia: 30.11.2022, 08:55 »
Coś w tym jest, że nie odczuwa się tak bardzo atmosfery mundialu. Kiedyś to to było inaczej :P ;)-jak mawiał malkontent.
Wielu moich znajomych stara się oglądać mecze ale bez fajerwerków.
Mamy szanse na awans, trzeba kibicować. A co będzie to będzie. Głową muru nie przebijesz. :P ;) ;D