Autor Wątek: Targi wędkarskie 2024  (Przeczytany 998 razy)

Online Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 728
  • Reputacja: 302
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Targi wędkarskie 2024
« Odpowiedź #15 dnia: 04.03.2024, 15:11 »
Poznań: na pewno mniej ludzi , mniej wystawców, 1 producent z tych większych, firma Match Pro, która nie sprzedawała towaru :thumbup: jak napisał Mrucin większe alejki ( ale to raczej efekt mniejszeli ilości wystawców )
Po raz kolejny zapytam gdzie : Daiwa, Shimano, Preston, Matrix ? Te kilka kołowrotków czy fotel lub siedziska wedkarskie miały Nas zadowolić ? ???
Niestety ale branża wędkarska powoli "umiera" w realu i przechodzi do świata internetowego w którym tak na prawde nie wiemy co kupujemy a na pewno bardzo dobrze wypromowane. Mysle że już niedługo zobacze jak znany aktor, celebryta nie związany z wędkarstwem będzie zachwalał, wedzisko kołowrotek, łódz lub wyjazd na ryby.
Piszesz o targach w tym roku czy w zeszłym? Bo chyba byliśmy na dwóch różnych imprezach 🤔.
Nie wiem gdzie Ty byłeś ale ja byłem w Poznaniu :D :'(  i były to moje chyba 12 targi ( Poznan, Zabrze, Sosnowiec, Lublin, Praga, Budapeszt )
A Poznan 5 raz i tym razem w roli odwiedzającego, także z całym szacunkiem ale wyglądało to słabiutko.
O Przepraszam hala na której stały łodzie, pontony i inny sprzęt pływający wraz z osprzętem :thumbup:
-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz

Online Kozi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 845
  • Reputacja: 389
Odp: Targi wędkarskie 2024
« Odpowiedź #16 dnia: 04.03.2024, 15:35 »
Słabo to wyglądało w zeszłym roku. W tym było sporo wystawców i odwiedzających więc nie wiem skąd taka opinia.

Online Enzo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 728
  • Reputacja: 302
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gliwice
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Targi wędkarskie 2024
« Odpowiedź #17 dnia: 04.03.2024, 16:10 »
W porównaniu do ostatnich Targów to może lepiej ale na przestrzeni ostatnich lat jest zapaść w tej kwestii.
Z jednej strony po trosze rozumie podejscie największych marek wędkarskich, które przenoszą cały pijar do internetu ale z drugiej strony nie może być tak ze niektórych praktycznie nie ma na takim wydarzeniu lub są w bardzo minimalnym wydaniu , pokazywani przez sklep, dodatkowo przez takie działanie wymusza się aby najlepiej sklep zaopatrzył się w cały asortyment danej marki co wiąże się z ogromnymi nakładami finansowymi.
Moim zdaniem powinno to wygladac troszke inaczej: wystawiaja się producenci gdzie w jednym dniu zapraszają kontrahentów w pozostałe dni klientów, którzy mogą nową ofertę na dany rok zobaczyc, porozmawiać z ambosadorami marki, zawodnikami czy przedstawicielami. Następnie mogą dany produkt kupić w sklepie. Tak powinny wyglądać jeden raz w roku Targi Wędkarskie te największe, na mniejszych lokalnych niech sobie handluja sklepy czy lokalni producenci jesli mają takie życzenie .
-" wyczyn wg mnie stanowi o sile wędkarstwa - Luk "


Janusz

Offline Mleczny96

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 101
  • Reputacja: 8
Odp: Targi wędkarskie 2024
« Odpowiedź #18 dnia: 04.03.2024, 20:36 »
Panowie skoro byliście w poznaniu to polecam oglądnąc relacje z Gliwic, myślę że każdy znajdzie coś dla siebie :)