Autor Wątek: Feeder Klub Kajman Wrocław  (Przeczytany 225011 razy)

Offline Dżamukka

  • Garbolino Polska
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 66
  • Płeć: Mężczyzna
    • Paweł Zuziak Fishing
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Klub Krokodyl Wrocław
« Odpowiedź #45 dnia: 18.04.2015, 15:22 »
  Dzisiaj przeprowadziłem króciutki trening przed pierwszymi zawodami FFKK GP ( wędkowałem na brzegu na którym odbędą się zawody )

  Zmarzłem strasznie przez pierwszą godzinkę, ale jak rybki mi wlazły w łowisko to w 3 h natarmosiłem 37 karpików i normalnie się spociłem :D:D:D:D

Offline jakub_wr

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 500
  • Reputacja: 113
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Feeder Klub Krokodyl Wrocław
« Odpowiedź #46 dnia: 18.04.2015, 15:28 »
Na przyszły rok bedzie można sie zebrac w czwórki i kupować licencje No Kill
Jakby co to ja juz jednego chętnego mam, brakuje jeszcze trzech ;D

Super Paweł polowiles, miejscówka Twoja tradycyjnie? Ja ostatnio wybieram przeciwny brzeg bo tam łatwiej, z wiatrem rzucam wagler.
Jak tak będziesz łowił na zawodach to moze pożyczyć Ci drugą siatkę? :D

Offline Dżamukka

  • Garbolino Polska
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 66
  • Płeć: Mężczyzna
    • Paweł Zuziak Fishing
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Klub Krokodyl Wrocław
« Odpowiedź #47 dnia: 18.04.2015, 15:34 »
   Właśnie na przeciwnym brzegu łowiłem, tam będą zawody. Rzucałem bliziutki miedzy 20-25 m. Tam zanęciłem z koszyka w pierwszym kwadransie.

  Co do licencji No Kill , to każdy Klubowicz takową będzie posiadał w przyszłym sezonie.

  Ty też wczoraj ładnie połowiłeś :) na jakim gruncie łowiłeś, bo mniemam ze spławikówką byłeś?

Offline jakub_wr

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 500
  • Reputacja: 113
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Feeder Klub Krokodyl Wrocław
« Odpowiedź #48 dnia: 18.04.2015, 15:55 »
Kurczę to cały brzeg zajmiecie :) trudno wyniosę sie gdzieś pod wyspę, zostawicie mam nadzieje  cos wolnego.

Ja wczoraj zaczynałem na gruncie  miedzy 1,5 a 2 m, generalnie przyjąłem taktykę łowienia w toni bo bałem sie ze znów moje przynęty zapadną sie w glony. Spławik  4 + 0,5 miał sie sprawdzić przy łowieniu z opadu. I w sumie było ok z tym ze same płocie. Sasiad ktorego taktykę podpatrzyłem w zeszłym tygodniu tez był, znów łowił na gruncie 1,5 m karpia za karpiem. Płoć mnie zmęczyła, spróbowałem zejść niżej i okazało sie ze w tej miejscowce dno nie było porośnięte. Lekko przegruntowalem zestaw, znów kilka płoci. Wkurzyłem sie i dałem większy hak i to był dobry wybór. Plotki nie dawały rady połknąć trzech ziaren a karpiki siadały jeden po drugim. Ważne tez było częste strzelanie małą procą, kukurydza i białe naprzemian. Lowilem na dystansie 15-20m. Ponęciłem sobie kilkanaście metrow na prawo pelletem halibut ale żaden karp tam nie siadł. Wybrały niewielką ilośc zanęty boland karp truskawka z duża ilością kukurydzy.

Offline stas1

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 029
  • Reputacja: 303
  • Płeć: Mężczyzna
  • Łowię, bo lubię
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Klub Krokodyl Wrocław
« Odpowiedź #49 dnia: 18.04.2015, 17:01 »
A o której zbiórka komu opłacić jak dojechać ,może trochę więcej informacji organizacyjnych,drogą na Bajkał czy na Trestno
Staś
Klasyczny Feeder

Offline Dżamukka

  • Garbolino Polska
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 66
  • Płeć: Mężczyzna
    • Paweł Zuziak Fishing
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Klub Krokodyl Wrocław
« Odpowiedź #50 dnia: 18.04.2015, 17:39 »
  Staszku

  Zapłacisz na miejscu. Agendę zawodów Ci wysłałem na maila. Zbiórka na łowisku 26.04.2015 o godzinie 7:00.

  Jadąc przez Trestno dojeżdżasz do Blizanowic i dalej prosto Szlakiem Św. Jakuba około 1km za Blizanowicami zobaczysz zbiornik po prawej stronie, po lewej będziesz miał obwodnicę. Jak masz chęć się spotkać przed zawodami , bardzo chętnie . Generalnie popołudniami mam czas możemy się spotkać .
 Pozdrawiam

Offline stas1

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 029
  • Reputacja: 303
  • Płeć: Mężczyzna
  • Łowię, bo lubię
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Klub Krokodyl Wrocław
« Odpowiedź #51 dnia: 18.04.2015, 18:59 »
Możesz coś powiedzieć o łowisku,widzę że je znacie bardzo dobrze,fedeer czy picker ciężko czy lekko ,zanęta tradycyjna czy pellet .Wiem ewentualnie tajemnica ale nic o tym łowisku nie wiem
Staś
Klasyczny Feeder

Offline Dżamukka

  • Garbolino Polska
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 66
  • Płeć: Mężczyzna
    • Paweł Zuziak Fishing
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Klub Krokodyl Wrocław
« Odpowiedź #52 dnia: 19.04.2015, 18:55 »
  Staszku. łowisko ma około 10ha, dominujaca rybka to Karp,jest sporo pięknej płoci i wzdręgi. karasie sporadycznie się trafiają. Srednia głębokość to 4-5m, na stronie zachodniej na której bedziemy łowili na zawodach można rzucać i blisko 10-15 m jak i dalej od 40-80m. Rybka wędruje po całym zbiorniku. Przynęty każde się sprawdzają, od robaczków do kulek pelletów , qq również działa bardzo dobrze . Ja głównie na methode wędkuję tam i w ostatnim czasie raczej kulki 8-12 mm. Łowią koledzy z koszyczkami na troku lub pętli stosują sypka zanęte , często Moundiala F ale to już według uznania.każdy łowi tam rybki. Kwestia ściągnięcia i utrzymania w łowisku.

  Wczoraj na 25m od brzegu zrobiłem wynik około 50kg w 4h.

Offline wadziol

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 464
  • Reputacja: 22
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Feeder Klub Krokodyl Wrocław
« Odpowiedź #53 dnia: 20.04.2015, 12:56 »
  Staszku. łowisko ma około 10ha, dominujaca rybka to Karp,jest sporo pięknej płoci i wzdręgi. karasie sporadycznie się trafiają. Srednia głębokość to 4-5m, na stronie zachodniej na której bedziemy łowili na zawodach można rzucać i blisko 10-15 m jak i dalej od 40-80m. Rybka wędruje po całym zbiorniku. Przynęty każde się sprawdzają, od robaczków do kulek pelletów , qq również działa bardzo dobrze . Ja głównie na methode wędkuję tam i w ostatnim czasie raczej kulki 8-12 mm. Łowią koledzy z koszyczkami na troku lub pętli stosują sypka zanęte , często Moundiala F ale to już według uznania.każdy łowi tam rybki. Kwestia ściągnięcia i utrzymania w łowisku.

  Wczoraj na 25m od brzegu zrobiłem wynik około 50kg w 4h.


No pieknie,pieknie. Ja w rozjazdach a Ty Pawle szalejesz nad wodą;) Piękny wynik.Gratulacje. Standardowo Mix i pellety czy coć nowego wprowadziłęś do menu? Czyli Karpik już się ruszył porządnie i chodzi po całym stawie jeśli można go już bliżej połowić:)
Marcin
Matrix Team Poland / FKK Wrocław

Offline Dżamukka

  • Garbolino Polska
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 66
  • Płeć: Mężczyzna
    • Paweł Zuziak Fishing
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Klub Krokodyl Wrocław
« Odpowiedź #54 dnia: 20.04.2015, 14:52 »
 Swój mix stosowałem ale na ciemno, ochotkowy 40% + pellet kryll 2mm 60% objętości. Sądzę że już wędruje po całym stawie. Pierwszy raz w tym roku wprowadziłem zanęte w łowisko około 1,5l. te same proporcje z tym,że mniej doklejone i podawałem ją koszykiem łapałem na klipie, nie szukałem już rybek. po godzinie zaczęło się el dorado

Offline wadziol

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 464
  • Reputacja: 22
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Feeder Klub Krokodyl Wrocław
« Odpowiedź #55 dnia: 20.04.2015, 15:34 »
Swój mix stosowałem ale na ciemno, ochotkowy 40% + pellet kryll 2mm 60% objętości. Sądzę że już wędruje po całym stawie. Pierwszy raz w tym roku wprowadziłem zanęte w łowisko około 1,5l. te same proporcje z tym,że mniej doklejone i podawałem ją koszykiem łapałem na klipie, nie szukałem już rybek. po godzinie zaczęło się el dorado

 :thumbup: Wpadnę w sobotę na mały trening ,a w niedzielę ogień:)
Marcin
Matrix Team Poland / FKK Wrocław

Offline Dżamukka

  • Garbolino Polska
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 66
  • Płeć: Mężczyzna
    • Paweł Zuziak Fishing
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Klub Krokodyl Wrocław
« Odpowiedź #56 dnia: 21.04.2015, 20:16 »
   Koledzy zostało jeszcze kilka wolnych miejsc do wzięcia udziału w niedzielnych ( 26.04.2015 ) zawodach zaliczanych do cyklu Grand Prix Feeder Klubu Krokodyl Wrocław . Zachęcam kolegów z Wrocławia i okolic, którzy w miłej i sportowej atmosferze chcą spędzić czas z feederem .

 Poniżej Regulamin GP FKK " MAŁA SZWECJA" Blizanowice kołoWrocławia

  Regulamin Zawodów o Grand Prix
Feeder Klub KROKODYL
2015



1. W cyklu zawodów GP FKK może wziąć udział każdy członek FKK.( ewentualnie zaproszeni goście z zaprzyjaźnionych Klubów )
2. Cykl GP FKK 2015 rozegrany będzie w czterech eliminacjach punktowanych
           - punkty będą liczone z trzech najlepszych eliminacji ( można zaliczyć np. jedną nieobecność )
           - przy tej samej liczbie pkt. Więcej niż jednego zawodnika będzie brana pod uwagę wyższa waga zsumowana z trzech punktowanych eliminacji.
3. Nagradzana będzie pierwsza trójka z każdych eliminacji oraz najlepsza trójka z całego cyklu ( liczone będą punkty/waga z trzech najlepszych eliminacji)
4. Jedyna dozwoloną metodą w całym cyklu GP FKK jest metoda feederowa ( method feeder, jak i tradycyjny feeder bez sygnalizatorów dźwiękowych) przy użyciu jednej wędki , nie dłuższej niż 4,20m z drgającą szczytówką ( feeder, quiver, picker )
5. Dozwolona ilość zanęty ( pellety, zanęta sypka ,ziarna) nie powinna przekraczać 8 litrów, dozwolona ilość robactwa nie powinna przekraczać 2 litrów. Zakaz stosowania gliny i ziemi.
6. Każdy z uczestników musi mieć podbierak oraz siatkę do przechowywania żywej ryby minimum 3 m ( WSKAZANE JEST POSIADANIE DWÓCH SIATEK)
7. Opłata wpisowa za każdą eliminacje to 50,00 PLN. Z opłat opłacamy łowisko, puchary, poczęstunek i nagrody ( każda pozostała pula z pojedynczych eliminacji, przechodzi do puli nagród za cały cykl GP )
8. Opłata startowa musi być dokonana u skarbnika FKK najpóźniej do czwartku poprzedzającego zawody.
9. Zawody eliminacyjne będą rozgrywane w jednej sześciogodzinnej turze
10. Agenda zawodów eliminacyjnych
7:15  - zbiórka i potwierdzenie uczestnictwa
7:30  - losowanie stanowisk
7:45  - zajmowanie stanowisk i przygotowania ( sprzęt ,zanęta)
8:50 -  nęcęnie
9:00  - rozpoczęcie wędkowania
15:00 – koniec zawodów ( w pierwszej kolejności zwijamy zestaw z łowiska )

     Ryba zacięta przed sygnałem kończącym wędkowanie może być wyholowana w czasie nie dłuższym niż 15 minut po sygnale kończącym.

elvis77

  • Gość
Odp: Feeder Klub Krokodyl Wrocław
« Odpowiedź #57 dnia: 21.04.2015, 21:59 »
Pełna profeska. Gratki i powodzenia

Offline jakub_wr

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 500
  • Reputacja: 113
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Feeder Klub Krokodyl Wrocław
« Odpowiedź #58 dnia: 22.04.2015, 09:24 »
Paweł Punkt 6 to chyba z myślą o Tobie :) dwie a może i trzy siatki ...

p.s. wspominaliście coś o koszulkach klubowych.
Zerknijcie tutaj robią fajne i niedrogie. Logotypy dowolne w cenie
Widziałem te koszuli na żywo, niezła jakość i gruby nadruk.

http://www.megakoszulki.pl/

Offline Dżamukka

  • Garbolino Polska
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 451
  • Reputacja: 66
  • Płeć: Mężczyzna
    • Paweł Zuziak Fishing
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Klub Krokodyl Wrocław
« Odpowiedź #59 dnia: 22.04.2015, 11:47 »
  Dzięki za info, póki co oferował Tomasz się zająć tym tematem, na niedziele ma mieć szczegółowe informacje. Bo wiesz, potem bluzy, czapki, kombinezony itd.

  Dziś kilku chłopaków jedzie na trening , szybko reagaują. :) ja do zawodów nie dotykam się wody, no przepraszam dziś jadę przygotować stanowiska, aby było komfortowo :)

 Pozdrawiam