TECHNIKI WĘDKARSKIE > Grunt

Podajniki Zhibo

(1/43) > >>

Adrian900:
Witam, chciałbym się trochę od Was dowiedzieć na temat tych podajników do methody.
Ostatnio na jednej sesji zerwałem parę sztuk prestona ICS i chyba trochę za dużo mnie to kosztuje :/
Widziałem parę pobieżnych opinii na temat zhibo, ogólnie pozytywnych. Mam jednak parę pytań.
Do jakich warunków/zanęty jest podajnik bez żeberek, z wysokimi rantami ( Boat) ?
Jaki łącznik będzie pasował do tych podajników?


Edycja administratora: Wątek założony w nieodpowiednim dziale tematycznym.
Wątek przeniesiony. Proszę zwracać uwagę na tytuły forów i działów oraz ich opisy.

boruta:
Już nie raz na forum ludzie pisali że te podajniki są tak samo dobre jak 3 razy droższe prestony czy matrixy, a może nawet lepsze.
Na allegro tez same pozytywne opinie mają. Plastik wydaje się trwalszy jak w prestonach i żeberka się nie łamią, wierciłem wiertarką w tych podajnikach i wiem ze tworzywo jest zajebiste. 
Podajnik boat na głęboką wodę z mixem i do pelletu, burty dobrze towar trzymają. Łączniki natomiast ja używam przelotowe quick change beats od Drennana, za podajnikiem pod ogonkiem z tyłu daję stoper i jest dobrze.

tomasz 38:
Podajniki z wysokimi burtami przeznaczone są na głębszą wodę ;),co do łączników to osobiście używam Drenana quick change beads i szczerze polecam :thumbup:

Adrian900:
Dzięki, a który podajnik jest obecnie lepszy? FLOAT czy ARC? Ten drugi jest chyba do większych przynęt ale czy to wszystko?
Drennan Quick change beads w jakim rozmiarze?

Mikon:
Też polecam  łączniki Drennana. Są rozmiary small ( większe ) i mini ( mniejsze  ) Używam w 99% większych.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej