Autor Wątek: Raven Fishing Warszawa  (Przeczytany 30793 razy)

Offline boguss1982

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 713
  • Reputacja: 64
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: GDAŃSK
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Raven Fishing Warszawa
« Odpowiedź #75 dnia: 27.01.2020, 10:14 »
W skali kraju na pewno liczba osób oczekujących jest znaczna.  Dziwi mnie to że sklep sprzedaje produkty , których faktycznie nie posiada. I nie uwierze w tłumaczenie że to wszystko jest spowodowane błędem systemu itd.  Dokonując zakupu zawieramy umowę ze sklepem , którą sklep musi wykonać. I nie interesuje mnie czy sklep kupi towar za 1zł czy za 100 zł. Ja dokonałem opłaty za towar, a teraz sklep albo wykona warunki umowy. albo moze mnie poprosić o rozwiązanie umowy.  Ja czekam do końca tygodnia, jeśli towar nie zostanie wysłany to wyśle wezwanie do wykonania umowy w terminie 10 dni. W przeciwnym razie żądam rozwiązania umowy ze skutkiem natychmiastowym oraz wypłaty zadość uczynienia w postaci zwrotu dwukrotności wpłaconej kwoty.

Jeśli pozwalacie by traktowali was jak....

 to wasza sprawa. 

Róbta co chceta

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka


Offline pawciobra

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 511
  • Reputacja: 58
  • Płeć: Mężczyzna
    • Rybomaniacy
  • Lokalizacja: Braniewo
Odp: Raven Fishing Warszawa
« Odpowiedź #76 dnia: 27.01.2020, 10:30 »
Ja na ravena narzekać nie mam co. Po półrocznym użytkowaniu kijka rive odesłałem na gwarancję, ponieważ ulegał uszkodzeniu. Czekałem 2 tygodnie i otrzymałem telefon, że mogą zwrócić pieniądze za wędkę albo mogę poczekać, bo w chwili obecnej kija nie było nawet na magazynie rive. Poprosiłem o pieniądze, bo zależało mi na kupnie innego kija. Dziś czekam od nich na 2 feederki, które mają być nie prędzej jak 12.02, ale poczekam, bo nigdzie mi się nie śpieszy :)
Paweł, koło nr 10 Braniewo
Rybomaniacy.pl

Offline boguss1982

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 713
  • Reputacja: 64
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: GDAŃSK
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Raven Fishing Warszawa
« Odpowiedź #77 dnia: 27.01.2020, 10:39 »
Ja na ravena narzekać nie mam co. Po półrocznym użytkowaniu kijka rive odesłałem na gwarancję, ponieważ ulegał uszkodzeniu. Czekałem 2 tygodnie i otrzymałem telefon, że mogą zwrócić pieniądze za wędkę albo mogę poczekać, bo w chwili obecnej kija nie było nawet na magazynie rive. Poprosiłem o pieniądze, bo zależało mi na kupnie innego kija. Dziś czekam od nich na 2 feederki, które mają być nie prędzej jak 12.02, ale poczekam, bo nigdzie mi się nie śpieszy :)
jesli kupujemy i mamy telefon ze aktualnie nie posiadaja sprzetu to ok. Ale jak zamawiamy i po 2 tygodniach brak jakiejkolwiek informacji od sklepu, brak możliwości dodzwonienia się , brak odpowiedzi na maile to chyba cos jest nie tak.

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka


Offline Darek_Darek1968

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 538
  • Reputacja: 60
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Działdowo
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Raven Fishing Warszawa
« Odpowiedź #78 dnia: 27.01.2020, 11:29 »
Myślę, że właśnie po to właśnie są wątki na tutejszym forum, żeby dowiedzieć się czego możemy się spodziewać.
Nie to, że bronię Ravena bo nie bardzo jest za co, może jedynie ceny w promocji.
Zamawiając zanęty wiedziałem mniej więcej na co się piszę dlatego też dla świętego spokoju wziąłem opcję za pobraniem. Nie spieszyło mi się bo wędkowanie zaczynam dopiero w marcu i to był termin graniczny na dostarczenie towaru.
Jak mi się spieszy to zamawiam w D ;-)

Myślę sobie, że im więcej ludzi zrezygnuje z zakupów u nich, to ja mam szansę otrzymania towaru trochę szybciej :P :D

Offline boguss1982

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 713
  • Reputacja: 64
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: GDAŃSK
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Raven Fishing Warszawa
« Odpowiedź #79 dnia: 27.01.2020, 11:45 »
ja uważam ze istnienie wątku na tym czy innym forum w żaden sposób nie tłumaczy sklepu. gdybym wiedział  że trzeba czekać miesiąc aż  łaskawie ktoś zajmie sie oferta to nie zamówilbym z pewnością.

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka


Offline Darek_Darek1968

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 538
  • Reputacja: 60
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Działdowo
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Raven Fishing Warszawa
« Odpowiedź #80 dnia: 27.01.2020, 12:20 »
...gdybym wiedział  że trzeba czekać miesiąc aż  łaskawie ktoś zajmie sie oferta to nie zamówilbym z pewnością.


Ten wątek jest właśnie po to żebyś wiedział ;D

Offline S76

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 225
  • Reputacja: 57
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Śląsk
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Raven Fishing Warszawa
« Odpowiedź #81 dnia: 27.01.2020, 12:21 »
Ja także czekam na dostawę zanęt zamówionych w okresie świątecznym. Składając zamówienie liczyłem się z możliwymi opóźnieniami - już wtedy na forum były sygnały o opóźnieniach w dostawach. Generalnie nie spieszy mi się i spokojnie poczekam na paczkę, niemniej jednak nie mogę pojąć, jak w dzisiejszych czasach można tak prowadzić sklep internetowy. To zaczyna przypominać słynny, nieistniejący już sklep internetowy Ram.net.pl

Ile osób czeka na zanęty ? Otrzymałem e-maila ze sklepu, że spłynęło ponad 500 zamówień na zanęty Marcela :-).

Offline pawciobra

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 511
  • Reputacja: 58
  • Płeć: Mężczyzna
    • Rybomaniacy
  • Lokalizacja: Braniewo
Odp: Raven Fishing Warszawa
« Odpowiedź #82 dnia: 27.01.2020, 12:43 »
Przy składaniu zamówienia widnieje u nich sugerowana data wysłania towaru. Dużo osób u nich zamawia nie zwracając uwagi na tą informację,  a później narzekają,  że długo czekają...
Paweł, koło nr 10 Braniewo
Rybomaniacy.pl

Offline tomahawk

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 306
  • Reputacja: 45
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kąty Węgierskie
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Raven Fishing Warszawa
« Odpowiedź #83 dnia: 27.01.2020, 13:11 »
Biorąc poprawkę na czas dostawy, ale skuszony cenami zamówiłem zanęty. NIedawno zadzwonili, że zamówienie jest gotowe oprócz jednego rodzaju i zapytali, czy zamienić na inny, czy czekam na komplet. Wydaje się, że postawienie sprawy fair, natomiast czas dostawy... no cóż, jeżeli z góry tego nie ukrywają, to świadoma decyzja.
Inna sprawa, że standardem takich transakcji jest jednak szybkość ;)
Pozdrawiam,

Tomek

Offline Deftones

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 715
  • Reputacja: 76
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Raven Fishing Warszawa
« Odpowiedź #84 dnia: 27.01.2020, 13:16 »
Ja też czekam od 19.12. Telefon miałem ok 05.01 że w ciągu dwóch tygodni będę miał zamówienie w domu. Niestety nadal nic .

Offline S76

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 225
  • Reputacja: 57
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Śląsk
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Raven Fishing Warszawa
« Odpowiedź #85 dnia: 27.01.2020, 13:18 »
Przy składaniu zamówienia widnieje u nich sugerowana data wysłania towaru. Dużo osób u nich zamawia nie zwracając uwagi na tą informację,  a później narzekają,  że długo czekają...

Zasadniczo masz rację - robiłem tam już wcześniej kilka razy zakupy i towar był wysyłany w sugerowanym terminie. Natomiast sugerowana data wysyłki mojego ostatniego zamówienia to 30.12.2019 :P :facepalm:.



Offline motov8

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 026
  • Reputacja: 219
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Raven Fishing Warszawa
« Odpowiedź #86 dnia: 27.01.2020, 13:20 »
Ja zamówiłem około 100 kg zanęt marcela, podejrzewam, że przerzucą w tym miesiącu parę ton.
(kupiłem na zawody dla dzieciaków na dzień dziecka, a reszta dla siebie i chłopaków)

W skali kraju na pewno liczba osób oczekujących jest znaczna.  Dziwi mnie to że sklep sprzedaje produkty , których faktycznie nie posiada. I nie uwierze w tłumaczenie że to wszystko jest spowodowane błędem systemu itd.  Dokonując zakupu zawieramy umowę ze sklepem , którą sklep musi wykonać. I nie interesuje mnie czy sklep kupi towar za 1zł czy za 100 zł. Ja dokonałem opłaty za towar, a teraz sklep albo wykona warunki umowy. albo moze mnie poprosić o rozwiązanie umowy.  Ja czekam do końca tygodnia, jeśli towar nie zostanie wysłany to wyśle wezwanie do wykonania umowy w terminie 10 dni. W przeciwnym razie żądam rozwiązania umowy ze skutkiem natychmiastowym oraz wypłaty zadość uczynienia w postaci zwrotu dwukrotności wpłaconej kwoty.

Jeśli pozwalacie by traktowali was jak....

 to wasza sprawa. 

Róbta co chceta

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka

Naprawdę z całym szacunkiem, ale to co czytam to :facepalm:
Przy zamówieniu była informacja o terminie dostawy za ponad miesiąc, po drugie oferta sklepu była wklejona na forum, gdzie było wyraźne napisane, że termin realizacji będzie bardzo długi. Jak Ci nie pasuje to zamów z allegro, będziesz miał na drugi dzień, dopłacisz 30% i będziesz miał towar. Większość była świadoma co widać po wpisach, ja na ryby idę w kwietniu, więc nie zależy mi na szybkiej dostawie. Wolę poczekać, mieć świeże zanęty niżeli przeterminowane na już, bo dużo wyprzedaży polega na zbyciu się krótkich terminów ważności.

Offline boguss1982

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 713
  • Reputacja: 64
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: GDAŃSK
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Raven Fishing Warszawa
« Odpowiedź #87 dnia: 27.01.2020, 13:43 »
ja sprawdzałem termin realizacji i widziała informacja ze ok 7 dni. 3 tygodnie temu dzwonili ze maja opóźnienie i za 2 tyg bedzie przesyłka u mnie.

jak widać sklep ma się świetnie 


Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka


Offline maciek_krk

  • ⚡⚡⚡⚡⚡
  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 7 434
  • Reputacja: 519
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: TG/KRK
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Raven Fishing Warszawa
« Odpowiedź #88 dnia: 27.01.2020, 18:44 »
Panowie, nie ma co się ekscytować. Każdy zamawia według swojego uznania i tam gdzie mu się podoba :) Jeżeli czas dostawy jest wydłużony i sklep o tym informuje, a nam ten fakt odpowiada, to nie ma problemu. Gorzej, jeśli chcemy mieć coś "na już", a okazuje się, że realizacja się przeciąga. W obecnych czasach panuje dość roszczeniowe podejście w każdej dziedzinie życia. Wszystko się nam należy, bo tak! Błędy systemu się zdarzają, padają serwery, wyłączają prąd, jesteśmy ludźmi i mamy gorszy dzień. Pamiętajmy, że to nie firmy tworzą biznes, tylko ludzie. Najważniejsze, by rozwiązać problem w kulturalny sposób, a następnie wyciągnąć wnioski. Ja ograniczyłem zakupy wędkarskie do 2-3 sklepów, bo odpowiada mi ich sposób działania. Pewnie kupuję drożej, ale jest to mój świadomy wybór.

Dobrze, że piszemy o swoich doznaniach z danym sklepami, bo dzięki temu rośnie nasza świadomość konsumencka. Jednak nie ma co się unosić, bo opinie pisane na szybko, z nerwami, często wyglądają niepoważnie :(
Pozdrawiam,
Maciek

Offline kordi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 790
  • Reputacja: 74
  • Lokalizacja: Małopolska
Odp: Raven Fishing Warszawa
« Odpowiedź #89 dnia: 30.01.2020, 22:40 »
Wczoraj dotarło zamówienie z 23.12 :P
Jak pakowali we wtorek to zadzwonili bo zabrakło jednej zanęty i paczki haczyków, w minutę ustaliliśmy co w zamian i na następny dzień miałem Marcela i inne duperele w domu. Nic nie rozwalone, całkiem dobrze spakowane.
Ceny nie do pobicia, co do terminów dostawy wiedziałem na co się piszę bo nie pierwszy raz robiłem tam zakupy.
10/10.