Autor Wątek: Grupa Reforma PZW Opole - polub i zapodaj znajomym!  (Przeczytany 26037 razy)

Offline Jędrula

  • Robinson
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 749
  • Reputacja: 379
  • Lokalizacja: Wodzisław Śląski
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Grupa Reforma PZW Opole - polub i zapodaj znajomym!
« Odpowiedź #30 dnia: 12.03.2021, 10:17 »
Na stronie okręgu PZW Opole trwa ciekawa rozmowa z prezesem -
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1564650730385499&id=899869073530338

Offline Jędrula

  • Robinson
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 749
  • Reputacja: 379
  • Lokalizacja: Wodzisław Śląski
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Grupa Reforma PZW Opole - polub i zapodaj znajomym!
« Odpowiedź #31 dnia: 12.03.2021, 18:04 »
Widzę, że walka admina o lepsze wody i naszą przyszłość w PZW średnio interesuje tutejszych forumowiczów. Ciężko kliknąć na FB lajka i skomentować słuszną sprawę :(

Mimo wszysko zapraszam do lajkowania i wsparcie przynajmniej dobrym słowem tych działań.

https://www.facebook.com/OkregPZWOpole/posts/1564650730385499

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 050
  • Reputacja: 889
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Grupa Reforma PZW Opole - polub i zapodaj znajomym!
« Odpowiedź #32 dnia: 12.03.2021, 19:50 »
Tak jak pisałem kilka dni temu czeka was ciężki bój.
Miś to czołowy zawodnik ekipy steru....
Przeczytałem wszystkie materiały dostępne na okręgu i na fejsie.
I dalej utwierdzam się na ten moment oni są w prawie... oficjalnie.

Pisanie w necie to pikuś. Zachęcam do uczesnictwa w zebraniach to zupelnie inny świat .
Maciek

Offline Bolo

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 989
  • Reputacja: 97
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
W życiu pewne są tylko dwie rzeczy, jest to śmierć i podatki

Pozdrawiam
Sławek

Offline mjmaciek

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 15 050
  • Reputacja: 889
    • Galeria
  • Lokalizacja: Polska
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Grupa Reforma PZW Opole - polub i zapodaj znajomym!
« Odpowiedź #34 dnia: 15.03.2021, 18:29 »
Ciekawe jak temat rozwinie się dalej.
Piłka po stronie Lucjana...
Maciek

Offline selektor

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 281
  • Reputacja: 1399
  • Lokalizacja: Catch & w Łeb & Realese on Patelnia
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Grupa Reforma PZW Opole - polub i zapodaj znajomym!
« Odpowiedź #35 dnia: 15.03.2021, 18:45 »
O ciekawe :) Jak znajdę chwilę wolnego, to sobie na spokojnie obejrzę :thumbup: Jednak już widzę panikę w oczach :)

Ładnie im się tam w ZG PZW "czajniki zagotowały", po tym jak do ich umysłów dotarło, że ludzie z Opola (a nie jest to tylko Lucjan, gdyż tych ludzi jest tam od groma) "wystąpili" przeciwko obecnemu Prezesowi ZO. Przecież Opole jest niezbędne obecnemu Zarządowi Głównemu do zachowania władzy, temu samemu Zarządowi Głównemu, który w sposób oczywisty, nie mając nawet podstawowej wiedzy o prawie obowiązującym w Polsce, łamie Prawo o stowarzyszeniach oraz ma w nosie swój własny statut ;D Aktorzy komiczni tak się zapędzili w walce z aktorami dramatycznymi w tym całym teatrzyku, że zapomnieli, że to oni są dla wędkarzy, a nie wędkarze dla nich.

Opole jest niezbędne Zarządowi Głównemu do zachowania władzy dlatego Lucjan i cała reszta uważajcie, bo teraz i szanownych reformatorów będziecie mieli za wrogów ;D Właśnie wyszło szydło z worka i teraz można na własne oczy się przekonać co to są za "reformatorzy" i co jest najważniejsze w tych ich wszystkich reformach. Na razie sprawdza się scenariusz, o którym tu pisałem od dawna. Mamy niezły teatrzyk aktorów komicznych i dramatycznych.

A ja się tylko spytam, czy za te filmowe spotkania, to są pobierane diety i m.in. tzw. kilometrówki, czy nie ? :) 


Offline robson

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 370
  • Reputacja: 347
  • Płeć: Mężczyzna
  • przystawka, bolonka, trotting
  • Lokalizacja: Warszawa
Odp: Grupa Reforma PZW Opole - polub i zapodaj znajomym!
« Odpowiedź #36 dnia: 15.03.2021, 19:03 »
Dotarłem do opowieści o dorobku pozytywnie zweryfikowanego kolegi Macha, uwieńczonej dekoracją tegoż przez prezydenta Kwacha.
Najpierw przekonamy wszystkich, że powinni mieć własne poglądy, a potem je im damy.

Offline selektor

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 281
  • Reputacja: 1399
  • Lokalizacja: Catch & w Łeb & Realese on Patelnia
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Grupa Reforma PZW Opole - polub i zapodaj znajomym!
« Odpowiedź #37 dnia: 15.03.2021, 19:35 »
Muszę obejrzeć, bo robi się ciekawie :)

Dotarłem do opowieści o dorobku pozytywnie zweryfikowanego kolegi Macha, uwieńczonej dekoracją tegoż przez prezydenta Kwacha.

Czy chodzi o tego samego prezydenta, który tworzył obowiązującą do dziś ustawę Prawo o stowarzyszeniach (był „opiekunem” tej ustawy w parlamencie). ?
Czy chodzi o tego samego prezydenta, którego "prawą ręką" (szefem zespołu doradców prezydenta w latach 1996–2005) był Andrzej Gdula - Szef Służby Polityczno-Wychowawczej MSW w okresie 1984–1986 r. i późniejszy wieloletni (po 1990 r.) Prezes Naczelnej Rady Łowieckiej w Polskim Związku Łowieckim ? ( ten sam Pan z SB, był też osobistym przełożonym E. Grabowskiego wieloletniego, bo przez ponad 20 lat, Prezesa ZG PZW).

Ogólnie bardzo fajne są te odznaczenia ;)  Brakuje mi tu jeszcze czaru wspomnień o Lwie Rywinie (tego od sławnej afery), który wspólnie z wierchuszką SB z Służby Polityczno-Wychowawczej, czyli Prezesem ZG PZW Eugeniuszem Grabowskim i Andrzejem Gdulą wspólnie brał udział w pracach Rady Patronackiej PZW.


Eeeee chyba jednak nie ;)




Offline robson

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 370
  • Reputacja: 347
  • Płeć: Mężczyzna
  • przystawka, bolonka, trotting
  • Lokalizacja: Warszawa
Odp: Grupa Reforma PZW Opole - polub i zapodaj znajomym!
« Odpowiedź #38 dnia: 15.03.2021, 19:50 »
Poza tym "jesteśmy związkiem WĘDKARSKIM", więc wicie-rozumicie, z tym no-killem to się trochę rozpędziliśmy, ale spokojnie, wszystko wróci do normy, bo wędkarz przecież ryby zabiera. Płaci i wymaga :) To jest Miś na miarę naszych możliwości...
Najpierw przekonamy wszystkich, że powinni mieć własne poglądy, a potem je im damy.

Offline selektor

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 281
  • Reputacja: 1399
  • Lokalizacja: Catch & w Łeb & Realese on Patelnia
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Grupa Reforma PZW Opole - polub i zapodaj znajomym!
« Odpowiedź #39 dnia: 15.03.2021, 20:14 »
Tam w Opolu jest naprawdę potężna grupa nowocześnie myślących wędkarzy, którzy widzą miejsce zarówno dla tych co zabierają ryby, jak i na zbiorniki No Kill. Problem w tym, że muszą mierzyć się nie tylko z Panem Prezesem, ale też i obecnym Zarządem Głównym, który już rozpędza swoją machinę propagandową, aby chronić Pana Misia, który jest im niezbędny do utrzymania władzy w walce z opozycją.

Dlatego od lat piszę, że ta cała struktura PZW, to jest jedna wielka strukturalna patologia i to co się obecnie dzieje, tylko potwierdza moją teorię. 

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 568
  • Reputacja: 1978
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Grupa Reforma PZW Opole - polub i zapodaj znajomym!
« Odpowiedź #40 dnia: 15.03.2021, 21:31 »
W sumie to nie jest odpowiedź na film zamieszczony dziś przez ZG PZW, ale w sumie się dobrze wpisuje. Ktoś im musi to wygarnąć. Tylko dlaczego ja :o

Lucjan

Offline Jędrula

  • Robinson
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 749
  • Reputacja: 379
  • Lokalizacja: Wodzisław Śląski
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Grupa Reforma PZW Opole - polub i zapodaj znajomym!
« Odpowiedź #41 dnia: 15.03.2021, 22:29 »
Elegancko powiedziane Lucjan, ale faktycznie uważaj teraz na chłopaków z KGB 😉

Offline selektor

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 281
  • Reputacja: 1399
  • Lokalizacja: Catch & w Łeb & Realese on Patelnia
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Grupa Reforma PZW Opole - polub i zapodaj znajomym!
« Odpowiedź #42 dnia: 16.03.2021, 10:24 »
Ktoś na grupie Opole na facebooku wrzucił bardzo ciekawe zestawienie. Wiem osobiście jak to wygląda w kilku okręgach PZW w Polsce. Wiem też jak wygląda księgowość w PZW. Milczeniem pominę kwestię kilometrówek, nagród i innych wydatków na potrzeby np. prezesów okręgów. Stąd też wiem jak wygląda ta "społeczna" praca w PZW. Wszyscy narzekają że muszą społecznie pracować, a każdy chce być w zarządzie. Cuda i dziwy.

https://tiny.pl/rnjlg


"Panie prezesie Miś,
zadałem sobie trud i rzuciłem okiem na Pańskie oświadczenie majątkowe z ubiegłych lat. Dodatkowo zmusiłem się i dobrnąłem do końca Pańskiej odezwy na kanale WW na Youtubie.
To co jest żenujące to fakt, że mija się Pan z prawdą jeżeli chodzi o pobierane wynagrodzenie z PZW. Twierdzi Pan, że otrzymuje dietę w wysokości 200zł raz na kwartał a w Pańskim oświadczeniu majątkowym za 2019 r. jest jak byk napisane pkt. VIII "Inne dochody osiągane z tytułu zatrudnienia lub innej działalności zarobkowej z podaniem kwot uzyskiwanych z każdego tytułu:
- Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego Opole - 27.878 PLN
- Polski Związek Wędkarski Zarząd Główny - 16.768 PLN"
razem 44.646 PLN - bez kilometrówek i innych bzdetów, których nie musi Pan wykazywać w oświadczeniu majątkowym.
Cała Pańska odezwa jest tyle samo warta co informacje dot. Pańskiego wynagrodzenia w PZW.
Zadałem sobie dodatkowy trud i przeklikałem Pańskie oświadczenia majątkowe z tytułu pracy społecznej na rzecz PZW (linki i kwoty poniżej):
2019 r. dochód z tytułu pracy społecznej w PZW: 44.646 PLN
https://ozimek.pl/.../Wies%C5%82aw%20Leon%20Mi%C5%9B.pdf
2018 r. dochód z tytułu pracy społecznej w PZW: 44.430 PLN
https://ozimek.pl/.../OM19/OMUG19/OM_MIS_WIESLAW_2019.pdf
2017 r. dochód z tytułu pracy społecznej w PZW: 33.110 PLN
https://ozimek.pl/.../2018/OSWIATA18/OM_MIS_WIESLAW_2018.pdf
2016 r. dochód z tytułu pracy społecznej w PZW: 22.551 PLN
https://ozimek.pl/.../OMOSWIATA16/OM_MIS_WIESLAW_2016.pdf
2015 r. dochód z tytułu pracy społecznej w PZW: 24.100 PLN
https://ozimek.pl/.../2015/OM%20-%20MIS%20WIESLAW%202015.pdf
2014 r. dochód z tytułu pracy społecznej w PZW: 19.090 PLN
https://ozimek.pl/.../OM%20-%20MIS%20WIESLAW%202014.pdf
Podsumowując za ostatnie 6 lat Pańskiej działalności w PZW otrzymał Pan wynagrodzenie w wysokości: 187.927 PLN (bez wspomnianych kilometrówek itp.).
Pomijam już pracę wykonywaną na rzecz Rybackiej Lokalnej Grupy Działania "Opolszczyzna". W betonowym świecie PZW rybaczenie to to samo co wędkarstwo.
Żeby było jasne - dla mnie może Pan kasować nawet 200k PLN / rok byle praca na rzecz społeczności PZW była wykonywana w należyty sposób, a gospodarowane wody były rybne.
Przemek"


 

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 337
  • Reputacja: 1968
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Grupa Reforma PZW Opole - polub i zapodaj znajomym!
« Odpowiedź #43 dnia: 16.03.2021, 10:27 »
Hie hie... :)
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline koras

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 797
  • Reputacja: 196
  • Płeć: Mężczyzna
  • Więcej sprzętu niż talentu :D
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Grupa Reforma PZW Opole - polub i zapodaj znajomym!
« Odpowiedź #44 dnia: 16.03.2021, 12:34 »
Zaorane :bravo:
Biedny społecznik :( :facepalm:
Marcin