MEDIA i MULTIMEDIA > Prasa wędkarska

Fuzja WMH i Wędkarskiego Świata?

(1/6) > >>

Luk:
Przeglądam właśnie pewne rzeczy, szukam kontaktów i tak dalej, i co widzę? Naczelnym Wędkarskiego Świata jest Paweł Mirecki, artykuł Marcina Wośka i w ogóle ekipa z WMH. Na stronie WMH jest jako zajawka pierwsza strona Wędkarskiego Świata. O co chodzi?

Znacie szczegóły tej fuzji? Od kiedy nie ma już WMH? Jest jakieś nowe pismo może? Czy po prostu rynek gazet drastycznie się kurczy, wypierany przez media społecznościowe i Youtube'a? Jeśli tak jest, znaczy to, że sytuacja w Polsce zmieniła się bardzo mocno, i teraz właśnie internety rządzą. To oznacza również rychłe zmiany w PZW :)

tomasz 38:
Dokładnie jest jak piszesz Luk,internet wyparł gazety ,mało kto kupuje już wędkarską prasę ,wszystko ludzie znajdą w internecie do tego multum filmów dochodzi ,gazeta pozostaje w tyle ;)

mav3rick:
Rynek się kurczy, internet wypiera tradycyjną prasę. Obecnie na rynku pozostał Wędkarski Świat i Wiadomości Wędkarskie (tutaj mocny transfer, ale i kontrowersyjny dla wielu, Jacek Kolendowicz od bodajże 2-3 miesięcy jest Naczelnym).

Luk:
A ile jest pism karpiowych? Nie mieszkam w Polsce i nie mam pojęcia.

mav3rick:

--- Cytat: Luk w 08.08.2021, 10:10 ---A ile jest pism karpiowych? Nie mieszkam w Polsce i nie mam pojęcia.

--- Koniec cytatu ---
Ja kupuję tylko Karp Max i nie zauważyłem innego tytułu.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej