PRZYNĘTY i ZANĘTY > Przynęty

Top przynęty 2022

(1/16) > >>

ledi12:
Dla formalności - nowa odsłona znanego już wątku.

U mnie praktycznie bez zmian - sprawdzone kulki o tej porze roku:

- HALDORADO: dumbelsy pikantna kiełbasa, waftersy ananas fluo, waftersy squid fluo -> Moja święta trójca dająca wynik 365 dni w roku.
- MAROS: Skisłe masło (Fajnie wabi leszcze, przynajmniej teraz)
- STEG: czosnek-migdał (zielone), jak na razie mój "killer" na zimowe jesiotry :)

katystopej:
U mnie odkrycie nowej drogi wędkarstwa, dla innych standard od lat, w końcu metoda jest super skuteczna, mianowicie Ringersy. Różowe i pomarańczowe już łowią pięknie, Maros masło wabi ładnie liny i karasie.

Cobi92:

--- Cytat: katystopej w 20.02.2022, 18:46 ---U mnie odkrycie nowej drogi wędkarstwa, dla innych standard od lat, w końcu metoda jest super skuteczna, mianowicie Ringersy. Różowe i pomarańczowe już łowią pięknie, Maros masło wabi ładnie liny i karasie.

--- Koniec cytatu ---

Pomarańczowy i różowy Ringers to klasyik, które chyba działa u każdego :) ja dorzucę jeszcze jego żółtego brata i podpowiem alternatywę w postaci Solbaitsa w tych samych kolorach. Zaryzykuję że to ta sama fabryka z lekko zmienionym składem. Za Solskimi przemawia fakt że nie wysychają tak szybko i po roku nadal są miękkie i świetnie wskakują na bagnet :)

pitry1987:

--- Cytat: Cobi92 w 21.02.2022, 06:25 ---
--- Cytat: katystopej w 20.02.2022, 18:46 ---U mnie odkrycie nowej drogi wędkarstwa, dla innych standard od lat, w końcu metoda jest super skuteczna, mianowicie Ringersy. Różowe i pomarańczowe już łowią pięknie, Maros masło wabi ładnie liny i karasie.

--- Koniec cytatu ---

Pomarańczowy i różowy Ringers to klasyik, które chyba działa u każdego :) ja dorzucę jeszcze jego żółtego brata i podpowiem alternatywę w postaci Solbaitsa w tych samych kolorach. Zaryzykuję że to ta sama fabryka z lekko zmienionym składem. Za Solskimi przemawia fakt że nie wysychają tak szybko i po roku nadal są miękkie i świetnie wskakują na bagnet :)

--- Koniec cytatu ---

Cobi ja bym rzekł cała linia Solskiego:) Salmony fajne, może uda mi się nimi zastąpić Tunę Mainline bo trochę za drogo sobie wołają za nią.
Mi akurat wysychają nieco ale wolniej niż Ringers. Ale Choco Orange kupiony rok temu jak kamień jest a trzymałem  odpowiednich warunkach.
Z Ringersa bardzo fajny jest pellet wafter 6mm. Wiele ryb na to oszukałem nie tyko karpii.
A z marosa oprócz masła o hit u mnie to Panettone.

boruta:
Co prawda byłem dopiero trzy razy na rybach, a połowiłem ładnie tylko na jednej zasiadce to super działały   waftersy Przemka salmon 8 mm.Jak kolegom kulki zrobiły się twarde to sól fizjologiczna zobo robotę. Ostatnio kupiłem z promocji ringers washout 50 ml(kamienie) i do tego pudełeczka wlałem niecałe pół buteleczki soli fizjologicznej i kulki jak nowe miękkie i pachnące.

Nawigacja

[0] Indeks wiadomości

[#] Następna strona

Idź do wersji pełnej