Autor Wątek: Pomysł na uchwyt do półki  (Przeczytany 3702 razy)

Offline Xireg

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Reputacja: 4
Odp: Pomysł na uchwyt do półki
« Odpowiedź #15 dnia: 01.04.2022, 11:18 »
Gdzie można taka skrzynkę kupić?
https://www.meva-pol.pl/Plastikowe-skrzynki-EURO-600-x-400-x-135-mm-z-pokrywa-d3725.htm

Dokładnie tutaj

Cena skrzynki samej z uchwytami + darmowe nity i nitownica bez roboczogodzin:) to miedzy 200-300 zl

Jak kogoś będzie interesowac to za 2-3 tygodnie ( musze posprawdzac wszystko ) dodam do tematu elektrostatyka moje przerobki czyli box + układ jezdny + oddzielna noga do feeder armu
Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka

Pamiętasz może rozmiar profila ?
musiał bym mierzyć ale 20 lub 25 mm Najlepiej pierw kup te adaptery w nich profile sa klejone od środka wiec musisz kątówka delikatnie ponacinac

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
Jak kogoś będzie interesowac to za 2-3 tygodnie ( musze posprawdzac wszystko ) dodam do tematu elektrostatyka moje przerobki czyli box + układ jezdny + oddzielna noga do feeder armu

Offline radek D

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 5
  • Reputacja: 0
  • Płeć: Mężczyzna
  • Mów mi Radek
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Pomysł na uchwyt do półki
« Odpowiedź #16 dnia: 04.04.2022, 08:15 »
w tym filmie masz przykład jak zrobić taką skrzynkę i wszystko co jest potrzebne


Offline Xireg

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 19
  • Reputacja: 4
Odp: Pomysł na uchwyt do półki
« Odpowiedź #17 dnia: 04.04.2022, 11:15 »
w tym filmie masz przykład jak zrobić taką skrzynkę i wszystko co jest potrzebne

Tylko ja nie robiłem zbędnych kosztów kupując profile do pokrywy po 1 zawiasy same to z 30 zl jak nie wiecej a profil kolo 50 zl na to taniej juz chyba nie dalo sie kupic tak samo nie warto kupować dedykowanych nog tylko kupić rurki aluminiowe fi 25 i poprosic o dociecie na wymiar na allegro

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka