Autor Wątek: Koniec Feedersklepu w starej formie  (Przeczytany 17508 razy)

Offline carl23

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 433
  • Reputacja: 260
  • to zwykły kłamca z wielkim ego jest...
Odp: Koniec Feedersklepu w starej formie
« Odpowiedź #45 dnia: 20.06.2022, 16:58 »
A oprócz Genloga to stara ekipa tam się posypała cała czy tam ktoś został ze starej ekipy? Doszło do jakiegoś skłócenia? Marciny Kurzepa i Kubalak nagrywają sami brandując w tle Zemexa, Dawid Moska-został przy Osmo i z feedersklepu się wymiksował również, Kruszyn, Artur Matczak i Mariusz Nowak ciągną Maślankowy projekt Moonfin-przynajmniej ja tak to odebrałem, zna ktoś temat bliżej, a może sami wymienieni się wypowiedzą co tam się za armagedon wydarzył, w końcu są na tym forum, a nam jako klientom tego sklepu również należą się wyjaśnienia, bo nie zawsze kupujemy tylko dla sklepu, w usługach również bardzo ważni są ludzie.

Offline katystopej

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 863
  • Reputacja: 333
  • Płeć: Mężczyzna
  • Rafał
  • Lokalizacja: Mysłowice
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Koniec Feedersklepu w starej formie
« Odpowiedź #46 dnia: 20.06.2022, 17:26 »
Sklep w Warszawie zmienił nazwę na Feederland, część ekipy z Arturem Matczakiem rozkręca sklep Moonfinn przy Maślance a Marcin Kurzepa i Marcin Kubala zmienili nazwę kanału na Alademia Feedera.
Dzierżno uzależnia

Offline Ciapaty

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 147
  • Reputacja: 46
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kocham grube mamuśki 😈 (oczywiście chodzi o 🦈 )
  • Lokalizacja: Wielkopolska - okręg kaliski
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Koniec Feedersklepu w starej formie
« Odpowiedź #47 dnia: 29.06.2022, 00:52 »
Sklep w Warszawie zmienił nazwę na Feederland, część ekipy z Arturem Matczakiem rozkręca sklep Moonfinn przy Maślance a Marcin Kurzepa i Marcin Kubala zmienili nazwę kanału na Alademia Feedera.
A ja miałem rozkminę co to za jakiś no name kanał "moonfin" wyświetla mi się w proponowanych

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

FAT MOMMA LOVERS TEAM #PIKEHERO

Offline stefan-k

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 122
  • Reputacja: 29
Odp: Koniec Feedersklepu w starej formie
« Odpowiedź #48 dnia: 29.06.2022, 09:52 »
A ja kupiłem w Feedersklepie(jeszcze nie wiedziałem że jest nowy właściciel-dzień przed założeniem tego wątku) Daiwę NZON 3,60/80g która strzeliła mi przy wyrzucie 30g podajnika. Najpierw wysłałem im zdjęcia, bez odzewu, później zadzwoniłem, czekałem na zwrotny telefon i się nie doczekałem. Zadzwoniłem znowu i trafiłem na inną osobę która kazała mi odesłac wędkę do nich. Wysłałem w zeszłym tygodniu, wczoraj uslyszałem że nic jeszcze nie zrobili, bo przedstawiciel Daiwy nie odbiera telefonu i tak sprawa ciągnie się już dwa tygodnie a ja...nic nie wiem.

Offline Majki

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 015
  • Reputacja: 93
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Koniec Feedersklepu w starej formie
« Odpowiedź #49 dnia: 29.06.2022, 10:27 »
Daiwa gwarancja to dno :thumbdown:
Daiwa-Cormoran Sp. z o.o. zobacz opinie google :p

Offline Ciapaty

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 147
  • Reputacja: 46
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kocham grube mamuśki 😈 (oczywiście chodzi o 🦈 )
  • Lokalizacja: Wielkopolska - okręg kaliski
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Koniec Feedersklepu w starej formie
« Odpowiedź #50 dnia: 29.06.2022, 10:48 »
Oddałem kołowrotek na reklamację i wrócił dopiero po 3 miesiącach
Daiwa wymaga czasu
Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka
FAT MOMMA LOVERS TEAM #PIKEHERO

Offline stefan-k

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 122
  • Reputacja: 29
Odp: Koniec Feedersklepu w starej formie
« Odpowiedź #51 dnia: 29.06.2022, 12:17 »
Daiwa Cormoran i załatwianie reklamacji to dopiero przede mną. Póki co jutro mija drugi tydzień jak złożyłem reklamację w tym sklepie a to nawet jeszcze nie dotarło do przedstawiciela producenta.

Offline Ciapaty

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 147
  • Reputacja: 46
  • Płeć: Mężczyzna
  • Kocham grube mamuśki 😈 (oczywiście chodzi o 🦈 )
  • Lokalizacja: Wielkopolska - okręg kaliski
  • Ulubione metody: spinning
Odp: Koniec Feedersklepu w starej formie
« Odpowiedź #52 dnia: 29.06.2022, 13:08 »
Daiwa Cormoran i załatwianie reklamacji to dopiero przede mną. Póki co jutro mija drugi tydzień jak złożyłem reklamację w tym sklepie a to nawet jeszcze nie dotarło do przedstawiciela producenta.
Aha.
U mnie wysłali do Daiwy na drugi dzień

Wysłane z mojego SM-A505FN przy użyciu Tapatalka

FAT MOMMA LOVERS TEAM #PIKEHERO

Offline grzegorz88

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 181
  • Reputacja: 139
Odp: Koniec Feedersklepu w starej formie
« Odpowiedź #53 dnia: 19.07.2022, 14:37 »
A ja muszę wystawić pozytywną opinię. W sklepie dalej pracują pomocni ludzie. Mój fotel Prestona rozpadł się, sklep wysłał fotel do mnie z doręczeniem w sobotę abym mógł wystartować z nim na zawodach. Dodatkowo pracownik, który mieszka niedaleko Wrocławia zaoferował pożyczenie swojego zestawu gdyby kurier nie dotarł.

Offline Mariusz Wu

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 495
  • Reputacja: 43
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Żory
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Koniec Feedersklepu w starej formie
« Odpowiedź #54 dnia: 19.07.2022, 16:15 »
A ja kupiłem w Feedersklepie(jeszcze nie wiedziałem że jest nowy właściciel-dzień przed założeniem tego wątku) Daiwę NZON 3,60/80g która strzeliła mi przy wyrzucie 30g podajnika. Najpierw wysłałem im zdjęcia, bez odzewu, później zadzwoniłem, czekałem na zwrotny telefon i się nie doczekałem. Zadzwoniłem znowu i trafiłem na inną osobę która kazała mi odesłac wędkę do nich. Wysłałem w zeszłym tygodniu, wczoraj uslyszałem że nic jeszcze nie zrobili, bo przedstawiciel Daiwy nie odbiera telefonu i tak sprawa ciągnie się już dwa tygodnie a ja...nic nie wiem.

Jeżeli złożyłeś reklamację i w ciągu 14 dni nie dostałeś odpowiedzi to sprzedawca nie ma już teraz innej opcji jak naprawa/ wymiana wędki / zwrot kasy ( *nie wiem czego żądałeś w reklamacji).

Kodeks cywilny
art. 561(5) Jeżeli kupujący będący konsumentem zażądał wymiany rzeczy lub usunięcia wady albo złożył oświadczenie o obniżeniu ceny, określając kwotę, o którą cena ma być obniżona, a sprzedawca nie ustosunkował się do tego żądania w terminie czternastu dni, uważa się, że żądanie to uznał za uzasadnione.
Nie wypada śmiać się z Ukraińców że mają prezydenta komika w sytuacji gdy ma się prezydenta klauna

Offline Tetley

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 432
  • Reputacja: 26
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: RMI
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Koniec Feedersklepu w starej formie
« Odpowiedź #55 dnia: 18.09.2022, 21:26 »
Cześć,

Może ktoś z Was dysponuje i mógłby się podzielić kodem promocyjnym w Feedersklep.pl ???

Z góry dzięki!!!
Pozdrawiam

Robert

Offline Tetley

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 432
  • Reputacja: 26
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: RMI
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Koniec Feedersklepu w starej formie
« Odpowiedź #56 dnia: 19.09.2022, 19:36 »
Nic już nie szukajcie.
Zero kontaktu z tym sklepem.
Na maile nie odpowiadają.
Telefonów nie odbierają no i oczywiście nie oddzwaniają....
Pozdrawiam

Robert

Offline Miwol

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 078
  • Reputacja: 130
  • Lokalizacja: Piaseczno
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Koniec Feedersklepu w starej formie
« Odpowiedź #57 dnia: 19.09.2022, 21:23 »
Szkoda słów. Można się tylko domyślać, co czują założyciele, kiedy widzą, co się dzieje z (już nie) ich oczkiem w głowie.
Pozdrawiam,
Michał

Złów i wypuść

Offline Luk

  • Administrator
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 22 646
  • Reputacja: 1980
  • Płeć: Mężczyzna
  • Wędkarstwo rządzi!
  • Lokalizacja: Newark
Odp: Koniec Feedersklepu w starej formie
« Odpowiedź #58 dnia: 20.09.2022, 08:23 »
Też mnie ciekawi co czują, zwłaszcza jak pomyślą ile firm zrobili w ...uja i przeżarli ich pieniądze, nie płacąc za towar. Jak dla mnie czerwona kartka, takich gości należy omijać szerokim łukiem, zwłaszcza jakby chcieli otworzyć co innego. Powinni być traktowani jak trędowaci w średniowieczu. Tym większy szacunek dla Drapieżnika właśnie, bo oni płacą za towar który biorą i nie wpuszczają dostawców w kanał, nie niszczą rynku. I mam na myśli właścicieli, nie tych co tam pracowali czy budowali siłę firmy. Przykra sprawa bardzo :(
Lucjan

Offline Cobi92

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 200
  • Reputacja: 163
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kalisz
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Koniec Feedersklepu w starej formie
« Odpowiedź #59 dnia: 20.09.2022, 09:22 »
Ciekawe jak będzie działać Moonfin, którego siedzibę mijam codziennie jadąc z i do pracy... Połowa dawnego Feedersklepu będzie tam pracować, ale Panowie byli chyba raczej od wizerunku i reklamy, oraz sprzedaży w salonie niż załatwiania towaru? Ktoś wie coś więcej i może powiedzieć kto odpowiada za wałki Feedersklepu?
Lepiej 3 razy złowić i wypuścić niż raz zjeść ;)