Autor Wątek: Rafish - sklep  (Przeczytany 5910 razy)

Offline redaktor

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 91
  • Reputacja: 11
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa, Kedzierzyn-Koźłe
  • Ulubione metody: method feeder
Rafish - sklep
« dnia: 14.05.2022, 18:19 »
Słuchajcie,
czy ktoś ma spostrzeżenia co do sklepu RaFish.pl? W ubiegłym tygodniu kupiłem tam trochę "towaru" do dziś nie mam potwierdzenia wpłaty, ani potwierdzenia zamówienia. Na stronie jedynie kontakt przez formularz. W końcu zdobyłem telefon do właściciela, ale ten jest wyłączony. Czy mam już liczyć straty?

Offline Kozi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 845
  • Reputacja: 389
Odp: Rafish - sklep
« Odpowiedź #1 dnia: 14.05.2022, 18:27 »
Co do realizowania zamówień się nie wypowiem. Nie rozumiem tylko jednego mając tyle dobrego towaru na rynku jak można kupować taki szmelc od kogoś kto nie ma pojęcia o wędkarstwie a tym bardziej o produkcji jakichkolwiek przynęt, zanęt.

Offline katystopej

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 832
  • Reputacja: 318
  • Płeć: Mężczyzna
  • Rafał
  • Lokalizacja: Mysłowice
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Rafish - sklep
« Odpowiedź #2 dnia: 14.05.2022, 18:28 »
To https://skleprafish.pl/ ? W regulaminie jest NIP i regon więc działalność legitna, na głównej stronie ma dupne info o opóźnieniu wysyłek.
Dzierżno uzależnia

Offline redaktor

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 91
  • Reputacja: 11
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa, Kedzierzyn-Koźłe
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Rafish - sklep
« Odpowiedź #3 dnia: 14.05.2022, 19:12 »
Co do realizowania zamówień się nie wypowiem. Nie rozumiem tylko jednego mając tyle dobrego towaru na rynku jak można kupować taki szmelc od kogoś kto nie ma pojęcia o wędkarstwie a tym bardziej o produkcji jakichkolwiek przynęt, zanęt.
Skąd to wiesz? Czasami takie niewielki sklepy sprzedające swoje wyroby, czy zamawiane dla siebie, mają niesamowite killery. Chcę sprawdzić.

Offline Kozi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 845
  • Reputacja: 389
Odp: Rafish - sklep
« Odpowiedź #4 dnia: 14.05.2022, 19:16 »
Co do realizowania zamówień się nie wypowiem. Nie rozumiem tylko jednego mając tyle dobrego towaru na rynku jak można kupować taki szmelc od kogoś kto nie ma pojęcia o wędkarstwie a tym bardziej o produkcji jakichkolwiek przynęt, zanęt.
Skąd to wiesz? Czasami takie niewielki sklepy sprzedające swoje wyroby, czy zamawiane dla siebie, mają niesamowite killery. Chcę sprawdzić.
Prześledz działalność tego "producenta" to sam zrozumiesz. Uwierz mi lepiej zrezygnuj z tego zamówienia bo to najzwyczajniej pieniądze wyrzucone w błoto 🙄.

Online azga

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 240
  • Reputacja: 254
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Gdańsk
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Rafish - sklep
« Odpowiedź #5 dnia: 14.05.2022, 19:56 »
Jak chcesz się następnym razem czuć się "bezpieczniejszy" kup przez Shopee. Oni trzymają kasę do momentu potwierdzenia dostarczenia towaru i w razie coś odzyskasz bez problemu

https://bit.ly/3NctruK
Plum

Offline TOmaSZ93

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 423
  • Reputacja: 37
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Podkarpacie
Odp: Rafish - sklep
« Odpowiedź #6 dnia: 14.05.2022, 20:43 »
hahah robić zakupy u youtuberków napisze tylko XDDDD
C&R

Offline pitry1987

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 041
  • Reputacja: 66
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Rafish - sklep
« Odpowiedź #7 dnia: 14.05.2022, 21:31 »
hahah robić zakupy u youtuberków napisze tylko XDDDD

Rafish powiedzmy jego produkty jak liga polska esktraklapa na arenie elimanacji LM to wiadomo, ale Przemek Solski ma porządny towar porównywalny do topowych produktów angielskich.
Do produkcji potrzebne są wyspecjalizowane linie produkcyjne a nie szopa i koledzy. np. taki wafters wymaga dużo większej wiedzy i umiejętności by trzymał balans zawsze na różnych hakach etc, a kilku producentów w YT polskiego umie tylko sinking albo pop up robić co świadczy o know how. Co gorsza nazywa pop up zbalansowanym wprowadzając trochę w błąd klientów.
Bo rybka lubi pływać i to nie w patelnianym oleju 😃

Offline grzegorz88

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 177
  • Reputacja: 138
Odp: Rafish - sklep
« Odpowiedź #8 dnia: 15.05.2022, 01:36 »
Solski też nie posiada tajemnej wiedzy o tym jak zrobić prawdziwego waftersa. Zamawia u lepszego wykonawcy niż Rafish. Ot cała tajemnica...

Offline pitry1987

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 041
  • Reputacja: 66
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Rafish - sklep
« Odpowiedź #9 dnia: 15.05.2022, 06:37 »
Solski też nie posiada tajemnej wiedzy o tym jak zrobić prawdziwego waftersa. Zamawia u lepszego wykonawcy niż Rafish. Ot cała tajemnica...

Ale wiedzę i umiejętności ma bezsprzecznie na zupełnie innyn poziomie co tytulowy właściciel sklepu. Widać zresztą po jakości i merytoryce video.
Bo rybka lubi pływać i to nie w patelnianym oleju 😃

Offline redaktor

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 91
  • Reputacja: 11
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa, Kedzierzyn-Koźłe
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Rafish - sklep
« Odpowiedź #10 dnia: 15.05.2022, 08:54 »
Solski też nie posiada tajemnej wiedzy o tym jak zrobić prawdziwego waftersa. Zamawia u lepszego wykonawcy niż Rafish. Ot cała tajemnica...

Ale wiedzę i umiejętności ma bezsprzecznie na zupełnie innym poziomie co tytułowy właściciel sklepu. Widać zresztą po jakości i merytoryce video.
Ja po prostu chcę się przekonać czy to u mnie zadziała. Jak nie więcej nie kupię i będę odradzał. To jest jak z filmem. Nie oglądałeś to nie mów że szmira.

Offline KrzysztofeM

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 45
  • Reputacja: 0
Odp: Rafish - sklep
« Odpowiedź #11 dnia: 15.05.2022, 09:25 »
Wyskoczył mi kiedyś film na YouTube w proponowanych to obejrzałem jakaś prezentacje nowych przynęt. Patrząc że chłopak produkty prezentuje na kanapie w garażu sprawia że nie wzbudza on kompletnie mojego zaufania. W innym jego filmie obserwując technike wędkowania utwierdziłem się w przekonaniu że szkoda na to czasu.

Wysłane z mojego M2101K6G przy użyciu Tapatalka


Offline redaktor

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 91
  • Reputacja: 11
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa, Kedzierzyn-Koźłe
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Rafish - sklep
« Odpowiedź #12 dnia: 16.05.2022, 16:27 »
Alarm na razie odwołany :) . In Post już wiezie paczkę. Co do jakości towaru wypowiem sie po testach.

Offline Festusus

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 368
  • Reputacja: 26
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Rafish - sklep
« Odpowiedź #13 dnia: 25.06.2022, 23:54 »
I jak testy? Dziś trafiłem przez przypadek na sklep Rafish. I jestem w szoku. Chłopaczek z kilkoma filmami na YT sprzedaje swoją linie peletów, kulek, dopalaczy itd. Jestem pod wrażeniem. Ciekawe kto dla niego to produkuje.
Grzegorz

Non omnis moriar

Offline Kozi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 845
  • Reputacja: 389
Odp: Rafish - sklep
« Odpowiedź #14 dnia: 26.06.2022, 00:42 »
Niestety na tych filmach pokazuje patologie a nie wędkarstwo 🙄. Nikt świadomie mając choć trochę rozeznania nie kupi tego szajsu.