Autor Wątek: Przynęty na karpia dumbellsy waftersy  (Przeczytany 2551 razy)

Offline Mlody

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 3
  • Reputacja: 0
Przynęty na karpia dumbellsy waftersy
« dnia: 08.07.2022, 17:19 »
Witam mam pytanie jestem młodym wędkarze m nie mam stałych  dochodów więc nie mogę sobie pozwolić na kupowanie dużej ilości przynęt miałby ktoś chęć wysłać próbki tak po 5 szt zobaczyl bym sobie która najlepiej się sprawdza. pozdrawiam Grzegorz :8)

Offline motov8

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 015
  • Reputacja: 217
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Przynęty na karpia dumbellsy waftersy
« Odpowiedź #1 dnia: 08.07.2022, 17:37 »
Witam mam pytanie jestem młodym wędkarze m nie mam stałych  dochodów więc nie mogę sobie pozwolić na kupowanie dużej ilości przynęt miałby ktoś chęć wysłać próbki tak po 5 szt zobaczyl bym sobie która najlepiej się sprawdza. pozdrawiam Grzegorz :8)
Jak nie masz dochodów jak każdy dzieciak do 18 roku dostaje 500 zł miesięcznie 8)
Kup sobie po prostu jakieś waftersy, najlepiej ringers wafters allsorts i tak naprawdę nic więcej nie potrzeba.
Juz pomijam, że karpia i amura trzeba sporo sypać do wody, żeby coś połowić.

Offline Kozi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 868
  • Reputacja: 392
Odp: Przynęty na karpia dumbellsy waftersy
« Odpowiedź #2 dnia: 08.07.2022, 17:47 »
Zarejestrowałeś się i w pierwszym poście prosisz żeby ludzie ci coś dali za darmo? Jest sezon na owoce, warzywa możesz iść zarobić, zamiast siedzieć przed kompem i kombinować jak dostać coś za free.

Offline Jakrzysiek

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 180
  • Reputacja: 16
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: okolice Radomia
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Przynęty na karpia dumbellsy waftersy
« Odpowiedź #3 dnia: 08.07.2022, 18:23 »
Może zróbmy chłopakowi "szlachetną paczkę " albo otwórzmy stronę zbiórki ;D

Offline Daavid

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 671
  • Reputacja: 127
  • Lokalizacja: UK
Odp: Przynęty na karpia dumbellsy waftersy
« Odpowiedź #4 dnia: 08.07.2022, 18:42 »
Faktycznie jest problem dla kogoś kto zaczyna i przed pierwszym połowem naoglądał się filmów i nasłucha jak to strasznie trzeba przynętami rolować. A prawda jest taka, że jak kupi paczkę przynęt renomowanej firmy to osiągnie podobne sukcesy.

Offline elwood

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 927
  • Reputacja: 272
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kraków
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Przynęty na karpia dumbellsy waftersy
« Odpowiedź #5 dnia: 08.07.2022, 18:58 »
Faktycznie jest problem dla kogoś kto zaczyna i przed pierwszym połowem naoglądał się filmów i nasłucha jak to strasznie trzeba przynętami rolować. A prawda jest taka, że jak kupi paczkę przynęt renomowanej firmy to osiągnie podobne sukcesy.

IMHO nie osiągnie. Bo przynęta to jakiś tam procent sukcesu. Zanęcanie, strategia łowienia, technika itp itd - to zawiedzie, ale winną będzie w mniemaniu nowicjusza przynęta ;)
Z pozdrowieniami - Marcin

Offline zwykly_michal

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 493
  • Reputacja: 197
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: UK
  • Ulubione metody: waggler method
Odp: Przynęty na karpia dumbellsy waftersy
« Odpowiedź #6 dnia: 08.07.2022, 19:16 »
Przecież można łowić na inne przynęty i nauczyć się najpierw techniki a później kupować przynęty.

Offline booohal

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 993
  • Reputacja: 474
  • Płeć: Mężczyzna
  • Krzyś
  • Lokalizacja: Sieradz, Warta
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Przynęty na karpia dumbellsy waftersy
« Odpowiedź #7 dnia: 08.07.2022, 19:23 »
Witam mam pytanie jestem młodym wędkarze m nie mam stałych  dochodów więc nie mogę sobie pozwolić na kupowanie dużej ilości przynęt miałby ktoś chęć wysłać próbki tak po 5 szt zobaczyl bym sobie która najlepiej się sprawdza. pozdrawiam Grzegorz :8)
Napisz mi na PW.
Zrobię Ci na OLX ogłoszenie to zapłacisz pewnie 5zł za wysyłkę, po kilka szt dam Ci za darmo .
Ale nie wcześniej niż w poniedziałek.
Unia rządzi, unia radzi, unia nigdy was nie zdradzi!

Offline Mikon

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 697
  • Reputacja: 114
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Lublin
Odp: Przynęty na karpia dumbellsy waftersy
« Odpowiedź #8 dnia: 08.07.2022, 19:42 »
Jak zrobisz przelew 15zł ( koszt wysylki do paczkomatu lub kurier) na dowolny cel na portalu " Się pomaga" to dostaniesz coś i ode mnie. Na pewno będzie warte więcej niż ta kwota.

Offline KotKoi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 003
  • Reputacja: 86
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Przynęty na karpia dumbellsy waftersy
« Odpowiedź #9 dnia: 09.07.2022, 05:26 »
Zarejestrowałeś się i w pierwszym poście prosisz żeby ludzie ci coś dali za darmo? Jest sezon na owoce, warzywa możesz iść zarobić, zamiast siedzieć przed kompem i kombinować jak dostać coś za free.



Popieram :bravo: :thumbup:

Offline Michał N.

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 036
  • Reputacja: 664
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Grajewo, Podlasie
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Przynęty na karpia dumbellsy waftersy
« Odpowiedź #10 dnia: 09.07.2022, 07:22 »
Witam mam pytanie jestem młodym wędkarze m nie mam stałych  dochodów więc nie mogę sobie pozwolić na kupowanie dużej ilości przynęt miałby ktoś chęć wysłać próbki tak po 5 szt zobaczyl bym sobie która najlepiej się sprawdza. pozdrawiam Grzegorz :8)
1 kg kukurydzy w centrali nasiennej to 1.50-1.60zł. Wystarczy podgotować.Ewentualnie Biedronka ma w swojej ofercie super łowną słodką kukurydzę po 3zł za puszkę.U mnie się sprawdza 😉

Offline Mariusz Wu

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 495
  • Reputacja: 43
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Żory
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Przynęty na karpia dumbellsy waftersy
« Odpowiedź #11 dnia: 09.07.2022, 18:20 »
Nowa wersja " za darmo dej mam horom curke"
Jak człowiek miał kilkanaście lat i potrzebował kasy to albo truskawki zbierał albo wódę przez granicę targał a dziś dzieci internetu chcą wszystko za darmo

Nie wypada śmiać się z Ukraińców że mają prezydenta komika w sytuacji gdy ma się prezydenta klauna

Offline Mikon

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 697
  • Reputacja: 114
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Lublin
Odp: Przynęty na karpia dumbellsy waftersy
« Odpowiedź #12 dnia: 09.07.2022, 20:43 »
Dajcie spokój. Dobrze wiecie że kupno kilku pudełek różnych przynęt to nie nie jest wcale taki mały wydatek , przyjmując że jedno opakowanie to 30-40zł. Dla początkującego to powiedzmy 4-5 róznych  , czyli ponad 150zł. Jeszcze pół biedy jeśli trafi się w gusta ryby , bo jak nie to kasa utopiona. A przecież nie jest to jedyny koszt. W sumie jak na to spojrzeć , to chyba nawet najmniejszy z wydatków na nasze hobby. 

Offline Adrian

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 633
  • Reputacja: 52
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Przynęty na karpia dumbellsy waftersy
« Odpowiedź #13 dnia: 09.07.2022, 21:21 »
Jest to drogie, ale czy to obowiązek, że każdy na start musi miec 5 pudełek Ringersów? Internet robi wodę z mózgu młodzieży ale można spokojnie zacząć z kukurydzą i czerwonymi znalezionymi pod kamieniem.

Offline Daavid

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 671
  • Reputacja: 127
  • Lokalizacja: UK
Odp: Przynęty na karpia dumbellsy waftersy
« Odpowiedź #14 dnia: 10.07.2022, 00:32 »
Nie można mieć pretensji do ludzi o to, że oglądają filmy instruktażowe i chcą łowić tak samo. Tyle, że jak już ktoś napisał przynęta to nie wszystko a i sprzęt to nie wszystko.
Moim zdaniem pomarańczowe ringersy są dosyć uniwersalne, jak dołożymy pikantną kiełbasę od Sonu to jest już czym łowić. I moim zdaniem dokładając kukurydzę i robactwo to w zupełności wystarczy. Do tego np. mielonka na wagę ze sklepu. Centymetrowy plaster kosztuje grosze. A często brało mi tylko na mielonkę, mimo że próbowałem jakieś nowości, które często okazywały się niewypałem.