Autor Wątek: Żyłka na przypony do metody  (Przeczytany 5689 razy)

Online Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 489
  • Reputacja: 1974
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Żyłka na przypony do metody
« Odpowiedź #45 dnia: 30.07.2022, 20:45 »
Żeby mówić o holu, to trzeba najpierw w ogóle mieć cokolwiek do powiedzenia w kilkunastu pierwszych sekundach po zacięciu. Zapraszam do mojego Grodziska, na Kopalnię. Gdzie masz żwirownię zalaną z całymi drzewami, krzakami i innym dobrodziejstwem.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline motov8

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 021
  • Reputacja: 218
  • Płeć: Mężczyzna
Odp: Żyłka na przypony do metody
« Odpowiedź #46 dnia: 30.07.2022, 20:55 »
Jak często zmieniasz przypony na zawodach skoro stosujesz tak cienkie zestawy?

Online Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 489
  • Reputacja: 1974
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Żyłka na przypony do metody
« Odpowiedź #47 dnia: 30.07.2022, 20:56 »
Podstawa to umiejętny hol ;) Możesz zmieniać co rybę, ale bez tego będą Ci zrywać. Z tym nie będą.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline Kozi

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 3 875
  • Reputacja: 393
Odp: Żyłka na przypony do metody
« Odpowiedź #48 dnia: 30.07.2022, 21:09 »
Pisałem wielokrotnie o tym, że hol ryby z komercji gdzie ma jedzenia opór nijak się ma do podobnej gabarytowo ryby z naturalnej wody. Nie trzeba być uczonym żeby zrozumieć dlaczego ryba z dzikiej wody praktycznie zawsze będzie silniejsza od podobnej gabarytowo z wanny pełnej żarcia.

Offline katmay

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 8 295
  • Reputacja: 562
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Łowicz
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Żyłka na przypony do metody
« Odpowiedź #49 dnia: 31.07.2022, 06:44 »


Preston Reflo/drennan suplex
A ja mam różowego słonia, ale dużo wydałem na farbę.
Panowie, zaczynaliśmy od 0.25 przez 0.22 przechodząc, przez 0.19, a na 0.12, czy 0.08 kończąc. Przemyślcie swoje wypowiedzi na temat żyłki do przyponu do metody.
To, że Tobie wydaję się coś nierealne nie znaczy, że ktoś inny tego nie potrafi..



Nierealne to jest wtedy, jeśli ktoś w temacie żyłki do metody pisze o przyponach metrowej długości i średnicy 0.08mm. Kolejnym nierealnym przykładem jest zaistnienie takiego przypadku, gdy ktoś przeczyta czyjąś wypowiedź i weźmie ją do siebie tylko dlatego, że nastąpiła zaraz po jego własnej. Nierealnym, ale zdarza się coraz częściej. Nasuwa mi się napis na jaki w latach dziewięćdziesiątych zdobił sprayem budynek przy Akademii Medycznej w Łodzi: "Ty patrzysz, ale on widzi."

Mnie się nie wydaje, ja wiem. W piórniku mam haki od 16 do 8 na żyłkach w przedziale 0.16 - 0.26. niektóre z włosem, a niektóre bez. Tak więc nie spinaj się, czytaj ze zrozumieniem.
Marcin