Autor Wątek: Przypony Pan Ryba  (Przeczytany 3519 razy)

Offline Mr. Pike

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Reputacja: 4
Odp: Przypony Pan Ryba
« Odpowiedź #15 dnia: 02.08.2022, 23:05 »
Jedna negatywna opinia może zrobić więcej w sieci niż 10 pozytywnych.  Swoją drogą przypony zrobione na dobrych materiałach, może z wyjątkiem plecionki.
Ciężko jest winić Pana Rybę za efekt końcowy, bo raczej nie strzelałby sobie w kolano tymi przyponami. Możliwe, że trafiła się jakaś felerna partia tej plecionki. Niemniej plus za pomysł i intencje, gorzej okazuje się z jakością. :(

Offline Martinus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 622
  • Reputacja: 108
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Przypony Pan Ryba
« Odpowiedź #16 dnia: 02.08.2022, 23:19 »
Słuchacie, to nie zdarza się często! I niech admini nie myślą, że to reklama. Pan Ryba po moim wpisie na mesendżerze i na forum SiG, owszem odezwał się, ale w stylu: "to nie możliwe". Powoli o sprawie zapominałem, aż tu nagle... w paczkomacie czeka paczka. Ki diabeł? Nic nie kupowałem. Odbieram jednak, rozpakowuję, a tu... paczka przyponów Pana Ryby i do tego paczka zanęty Odjazdowa999. Prawdziwy odjazd - myślę sobie. A że za kilka dni jadę na tydzień do "Złotych Stawów" to na pewno sprawdzę zanętę i przypony, a potem zdam relację. Na razie dla mnie Pan Ryba to pan, przez duże "P". Napiszcie co wy na to. A może i wam się coś takiego przytrafiło?

Ki diabeł Pan Ryba Technology znał Twój adres i wiedział gdzie wysłać ??? To na prawdę Technologia na miarę XX1 wieku :P
Z poważaniem Marcin

Offline PawelL

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 229
  • Reputacja: 143
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kozienice
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Przypony Pan Ryba
« Odpowiedź #17 dnia: 03.08.2022, 00:09 »
Cytuj
Ki diabeł Pan Ryba Technology znał Twój adres i wiedział gdzie wysłać ??? To na prawdę Technologia na miarę XX1 wieku :P

Naprawdę można pisać tak ciekawe przemyślenia w wątku, którego się wcale nie czyta?
Paweł.

Offline Martinus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 622
  • Reputacja: 108
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Przypony Pan Ryba
« Odpowiedź #18 dnia: 03.08.2022, 08:06 »
Cytuj
Ki diabeł Pan Ryba Technology znał Twój adres i wiedział gdzie wysłać ??? To na prawdę Technologia na miarę XX1 wieku :P

Naprawdę można pisać tak ciekawe przemyślenia w wątku, którego się wcale nie czyta?

Ja nie czytam, ja tylko oglądam obrazki :-[

Z drugiej strony przypony które są jedne z najdroższych powinne być Top1 bez zastrzeżeń. Ale rekompensata p. Ryby na plus.
Z poważaniem Marcin

Offline Mr. Pike

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 39
  • Reputacja: 4
Odp: Przypony Pan Ryba
« Odpowiedź #19 dnia: 03.08.2022, 08:08 »
A tak swoją drogą to zastanawiam się jak może puścić węzeł oraz strzelić plecionka w połowie przyponu.
( Delphin Vanta x8 0,14mm ma wytrzymałość ponad 6kg) :facepalm:

Online Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 336
  • Reputacja: 1968
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Przypony Pan Ryba
« Odpowiedź #20 dnia: 03.08.2022, 08:19 »
Zdarza się. Ten kawałek,  którym wracasz, zeslizguje się nad oczko.
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Offline redaktor

  • Użytkownik
  • **
  • Wiadomości: 91
  • Reputacja: 11
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Warszawa, Kedzierzyn-Koźłe
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Przypony Pan Ryba
« Odpowiedź #21 dnia: 03.08.2022, 20:01 »
Cytuj
Ki diabeł Pan Ryba Technology znał Twój adres i wiedział gdzie wysłać ??? To na prawdę Technologia na miarę XX1 wieku :P

Naprawdę można pisać tak ciekawe przemyślenia w wątku, którego się wcale nie czyta?
Sprawa jest prosta, kupowałem u Pana Ryby z wysyłką, ma też u niego konto :)

Offline PawelL

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 229
  • Reputacja: 143
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Kozienice
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Przypony Pan Ryba
« Odpowiedź #22 dnia: 03.08.2022, 23:47 »
@redaktor napisałeś to w pierwszym poście, dlatego postanowiłem "uszczypnąć"@Martinus :D :thumbup:
Paweł.