Autor Wątek: (K) Wędka N'zon Z Power Method Feeder 330/60  (Przeczytany 1960 razy)

Offline kolunio21

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 656
  • Reputacja: 34
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Tczew
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: (K) Wędka N'zon Z Power Method Feeder 330/60
« Odpowiedź #15 dnia: 14.11.2022, 22:28 »
@Kriss  i to właśnie dla tego ta wędka tak mnie urzekła bo na pierwszy rzut oka jest bardzo sztywna i ma świetne właściwości rzutowe a z drugiej jednak strony pod rybami 3kg i już pięknie pracuje. Wyślij mi nr telefonu na priv to jutro zadzwonię bo mam kumpla który mieszka przy granicy (Trzcińsko Zdrój) a pracuje w Schwedt czyli już "po drugiej stronie" i tam wysyłka tylko 10 oiro, jeżeli się uda to będę chciał coś zamówić więc nie powinno nic stać na przeszkodzie żeby zamówić więcej. Jeżeli chodzi o nzon s 3.3m do 50g to tam wychodzi lekko ponad 300zł więc również bardzo dobra cena ale mnie bardziej przekonuje 550zł za ten sam patyk lecz w wersji Z :D
 
Dajcie znać Panowie ja też bym się chętnie dołączył 🙂

Offline Krisss

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 201
  • Reputacja: 81
  • Lokalizacja: Rzeszów
Odp: (K) Wędka N'zon Z Power Method Feeder 330/60
« Odpowiedź #16 dnia: 15.11.2022, 08:42 »
@Kriss  i to właśnie dla tego ta wędka tak mnie urzekła bo na pierwszy rzut oka jest bardzo sztywna i ma świetne właściwości rzutowe a z drugiej jednak strony pod rybami 3kg i już pięknie pracuje. Wyślij mi nr telefonu na priv to jutro zadzwonię bo mam kumpla który mieszka przy granicy (Trzcińsko Zdrój) a pracuje w Schwedt czyli już "po drugiej stronie" i tam wysyłka tylko 10 oiro, jeżeli się uda to będę chciał coś zamówić więc nie powinno nic stać na przeszkodzie żeby zamówić więcej. Jeżeli chodzi o nzon s 3.3m do 50g to tam wychodzi lekko ponad 300zł więc również bardzo dobra cena ale mnie bardziej przekonuje 550zł za ten sam patyk lecz w wersji Z :D

Ooo, to by nam sporo zdjęło z kosztów przesyłek. Poszło PW z numerem.

Seria Z (3,30/50) faktycznie jest tyle lepsza od S, że warto dołożyć prawie drugie tyle? Nie mam żadnej Zetki a od tygodnia mam Skę 3,30/50, którą jeszcze nie łowiłem, ale na sucho wydaje się bardzo kompetentnym kijkiem.

Offline MaRaS!

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 565
  • Reputacja: 62
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Nowogard
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: (K) Wędka N'zon Z Power Method Feeder 330/60
« Odpowiedź #17 dnia: 15.11.2022, 14:19 »
Spoko wiadomość doszła, czekam na odp kumpla, jeżeli chodzi o to czy warto dopłacać niemal drugie tyle do zetki to uważam że nie ale w tym przypadku dopłata wyniesie ok 180zł a to już myślę bardzo kuszące 😁 Szkoda tylko że power method nie ma w wersji S.

Offline Krisss

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 201
  • Reputacja: 81
  • Lokalizacja: Rzeszów
Odp: (K) Wędka N'zon Z Power Method Feeder 330/60
« Odpowiedź #18 dnia: 15.11.2022, 15:24 »
Dzięki za info. Czekam na rozwój sytuacji.

No tak, przy dopłacie rzędu 180 zł szkoda nawet dyskutować o opłacalności. Dzięki.