Autor Wątek: (S) Kosz, kombajn + obrotowe siedzisko + akcesoria  (Przeczytany 711 razy)

Offline fkuzi555

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 203
  • Reputacja: 45
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Małopolska
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Witam wszystkich
Sprzedam kombajn Jaxon AK-KZE110 CHALLENGE + siedzisko obrotowe. Sprzęt używany przeze mnie dwa pełne sezony, przez poprzedniego właściciela również dwa sezony. Widać spore ślady używania, ale wszystko w pełni sprawne. W czasie używania wyskoczył problem z zaciskiem na jednej z nóżek i został wymieniony na nowy. W razie problemów mam jeszcze jeden w zapasie, który dołożę do kompletu.

Do kosza jest też obrotowe siedzisko (jak na foto), półka duża boczna jaxon z parawanem i nóżką (półka ma lekki luz na boki, ale postaram się to ogarnąć), półka cuzo z parawanem i nóżką, feederarm (bardzo długi i stabilny, mocowany na dwa punkty do nogi), kółka (przeze mnie nie używane) i jedna albo dwie fajki oraz uchwyt do odkładania wędek (metalowy, bez regulacji) Jeśli znajdę mocowanie do parasola i balkon, to też dodam w komplecie.

Lepsze zdjęcia postaram się zrobić dopiero w weekend jak ogarnę go po sezonie - myjka i tym podobne sprawy :)

Cena nowego to około 1500 zł za golasa...

Myślę, że 1200 zł do negocjacji ze wszystkimi gratami to moja wstępna propozycja. Najchętniej odbiór osobisty, bo podejrzewam, że wysyłka będzie dość kosztowna












Offline fkuzi555

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 203
  • Reputacja: 45
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Małopolska
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: (S) Kosz, kombajn + obrotowe siedzisko + akcesoria
« Odpowiedź #1 dnia: 20.11.2022, 15:32 »
real foto