Autor Wątek: Kosz podbieraka Lorpio Team River Mono 07 - prezentacja  (Przeczytany 1986 razy)

Offline Zbigniew

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 584
  • Reputacja: 129
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Lubelskie
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Dotarł do mnie kosz Lorpio Team River Mono 07.

http://www.lorpio.pl/Katalog/2773_2519_produkty/15258_kosze/Produkt/54870_super-team-river-mono-07.aspx

Krótka recenzja i dane techniczne:

Wymiary kosza: 60x50 cm
Głębokość siatki: 65 cm
Waga: 185 g
Wymiary oczka siatki: 25x20 mm
Grubość żyłki: 0,60 mm

Obręcz wygląda na solidną i wytrzymałą. Na obręczy są zamontowane dwa pływaki. Kosz jest bardzo lekki. Na sztycy Korum Tele Power 3m czuć ogromna różnicę w wadze pomiędzy tym koszem a Korum Latex 26". Siatka wokół obręczy ma podwójny oplot. Wykonana dość starannie, supełki ładnie zawiązane. Dostajemy go w worku, który można wykorzystać jako pokrowiec. Nie mam się wstępnie do czego przyczepić. Jak dla mnie zdecydowanie lepszy zakup od ww Koruma Latex, który był dla mnie zdecydowanie za ciężki.

Kilka fotek:








Offline Carlla70

  • Nowy użytkownik
  • *
  • Wiadomości: 33
  • Reputacja: 2
  • Płeć: Kobieta
  • Lokalizacja: woj. śląskie
  • Ulubione metody: bat
Odp: Kosz podbieraka Lorpio Team River Mono 07 - prezentacja
« Odpowiedź #1 dnia: 04.11.2017, 08:04 »
Dotarł do mnie kosz Lorpio Team River Mono 07.

http://www.lorpio.pl/Katalog/2773_2519_produkty/15258_kosze/Produkt/54870_super-team-river-mono-07.aspx

Krótka recenzja i dane techniczne:

Wymiary kosza: 60x50 cm
Głębokość siatki: 65 cm
Waga: 185 g
Wymiary oczka siatki: 25x20 mm
Grubość żyłki: 0,60 mm

Obręcz wygląda na solidną i wytrzymałą. Na obręczy są zamontowane dwa pływaki. Kosz jest bardzo lekki. Na sztycy Korum Tele Power 3m czuć ogromna różnicę w wadze pomiędzy tym koszem a Korum Latex 26". Siatka wokół obręczy ma podwójny oplot. Wykonana dość starannie, supełki ładnie zawiązane. Dostajemy go w worku, który można wykorzystać jako pokrowiec. Nie mam się wstępnie do czego przyczepić. Jak dla mnie zdecydowanie lepszy zakup od ww Koruma Latex, który był dla mnie zdecydowanie za ciężki.





Dzięki za opinię.

Wysłane z mojego SM-A520F przy użyciu Tapatalka