Autor Wątek: Feeder Bait  (Przeczytany 323212 razy)

Offline Zaba

  • Aktywny użytkownik
  • ***
  • Wiadomości: 209
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Mazowsze
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #915 dnia: 19.02.2017, 00:07 »
Ja poznałem ich dziś !!
Ale niestety bez integracji.
Same zakupy choć ze zniżką.

Szybki jesteś ;-) :-D

Offline MarioG

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 126
  • Reputacja: 312
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Prawie pod Warszawą
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #916 dnia: 19.02.2017, 00:28 »
Ja poznałem ich dziś !!
Ale niestety bez integracji.
Same zakupy choć ze zniżką.

Szybki jesteś ;-) :-D
Bystry z Ciebie dowcipiniś.

Mario
Mazovia Fishing Team

Offline kismet75

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 404
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: B.P / Filadelfia
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #917 dnia: 19.02.2017, 10:55 »
Nie szkodzi! To są Twoje prawa, jako konsumenta, więc trzeba być asertywnym, grzecznym i jednocześnie stanowczym. Ja bym napisał maila do firmy, opisał sprawę, porobił fotki i poprosił o rozwiązanie problemu. Optymalnie byłoby poprosić o nową zanętę. Nie żebym był taki mądrala, miałem podobny problem z dipem. Po rzeczowej i spokojnej rozmowie otrzymałem nowy. Do dzieła i powodzenia :thumbup: :thumbup:


Ok otrzymałem odpowiedz od Fedeer Bait w sprawie Epidemii z robakami .Producent ewidentnie się wypina , że to nie jego wina w sprawie robaków i pyta sie w jakim sklepie kupione .Właśnie wysłałem mail , że zakupione na Rybomani Lublin bezpośrednio z rąk Pana Bartosza ;D

treść maila :

Cześć,
Niestety larwy mola potrafią rozprzestrzeniać sie nawet przez zamknięte czy tez zgrzane opakowanie. Kazdy sklep otrzymuje pełnowartościowy produkt i trudno nam brać odpowiedzialność za towar który nie jest przechowywany w naszym magazynie. Przykro mi ze taka sytuacja ma miejsce w przypadku naszej zanęty. Mam nadzieję, że to nie zniechęci Cię do naszych produktów. Proszę o informacje w którym ze sklepów zostały dokonane zakupy? Postaram się rozeznać w sytuacji i dziekuje za informację.

Pozdrawiam,
Bartosz


Pozdrawiam
Mariusz

Offline Mosteque

  • Moderator Globalny
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 32 550
  • Reputacja: 1981
  • Płeć: Mężczyzna
  • MFT
  • Lokalizacja: Jaktorów
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #918 dnia: 19.02.2017, 10:59 »
No ładnie...

Tu nie chodzi o larwy mola, które się przedostały do torebki, tylko o to, że któryś ze składników zanęty miał na sobie jajeczka tych bydlaków.
Niech producent ma pretensję do dostawców "podzespołów".
Krwawy Michał

Purple Life Matters

Kadłubek

  • Gość
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #919 dnia: 19.02.2017, 11:02 »
Ok otrzymałem odpowiedz od Fedeer Bait w sprawie Epidemii z robakami .Producent ewidentnie się wypina , że to nie jego wina w sprawie robaków i pyta sie w jakim sklepie kupione .Właśnie wysłałem mail , że zakupione na Rybomani Lublin bezpośrednio z rąk Pana Bartosza ;D

treść maila :

Cześć,
Niestety larwy mola potrafią rozprzestrzeniać sie nawet przez zamknięte czy tez zgrzane opakowanie. Kazdy sklep otrzymuje pełnowartościowy produkt i trudno nam brać odpowiedzialność za towar który nie jest przechowywany w naszym magazynie. Przykro mi ze taka sytuacja ma miejsce w przypadku naszej zanęty. Mam nadzieję, że to nie zniechęci Cię do naszych produktów. Proszę o informacje w którym ze sklepów zostały dokonane zakupy? Postaram się rozeznać w sytuacji i dziekuje za informację.

Tak jak pisałem mole przegryzą się przez take opakowanie. Zobacz czy gdzieś się nie sypie z opakowania.

Jeżeli nie masz dziur a kupiłeś na targach to FB powinien poważnie zwrócić uwagę na dostawców/producenta swojej zanęty a tobie wysłać na swój koszt nową zanętę + jakiś gratis.

Offline kismet75

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 404
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: B.P / Filadelfia
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #920 dnia: 19.02.2017, 11:06 »
Moja zanęta jest fabrycznie zapakowana przez producenta. Nie ma ani jednej dziury nic się nie sypie. I jak mówiłem zanęta kupiona i odebrana osobiście z rąk Pana Bartosza.
Pozdrawiam
Mariusz

Offline MarioG

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 126
  • Reputacja: 312
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Prawie pod Warszawą
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #921 dnia: 19.02.2017, 11:09 »
Ok otrzymałem odpowiedz od Fedeer Bait w sprawie Epidemii z robakami .Producent ewidentnie się wypina , że to nie jego wina w sprawie robaków i pyta sie w jakim sklepie kupione .Właśnie wysłałem mail , że zakupione na Rybomani Lublin bezpośrednio z rąk Pana Bartosza ;D

treść maila :

Cześć,
Niestety larwy mola potrafią rozprzestrzeniać sie nawet przez zamknięte czy tez zgrzane opakowanie. Kazdy sklep otrzymuje pełnowartościowy produkt i trudno nam brać odpowiedzialność za towar który nie jest przechowywany w naszym magazynie. Przykro mi ze taka sytuacja ma miejsce w przypadku naszej zanęty. Mam nadzieję, że to nie zniechęci Cię do naszych produktów. Proszę o informacje w którym ze sklepów zostały dokonane zakupy? Postaram się rozeznać w sytuacji i dziekuje za informację.

Tak jak pisałem mole przegryzą się przez take opakowanie. Zobacz czy gdzieś się nie sypie z opakowania.

Jeżeli nie masz dziur a kupiłeś na targach to FB powinien poważnie zwrócić uwagę na dostawców/producenta swojej zanęty a tobie wysłać na swój koszt nową zanętę + jakiś gratis.
Tak jak piszesz.
To jedyne właściwe rozwiązanie i nie wyobrażam sobie by mogło być inaczej.
Każdy sprzedawca powinien tak zareagować a producent tym bardziej.


Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka


Mario
Mazovia Fishing Team

Kadłubek

  • Gość
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #922 dnia: 19.02.2017, 11:15 »
To FB ma poważny problem z dostawcami/producentem zanęt.

Sprawdź dokładnie czy gdzieś na spodzie, po rogach nie masz dziury. Nie chodzi tyle o konkretną zanętę ale jak Ci się dziady wydostaną... Ubrania, wszystko co nie zamknięte w słoikach (makarony, kasze, praktycznie połowa kuchni) do mrożenia. O pozostałym sprzęcie wędkarskim nie wspomnę.

No z ubraniami to można lawendą się pozbyć będziesz ładnie pachniał :P ale kulki, kukurydza, pellety itd. do mrożenia.

Nawet jak moli nie widać jajeczka, larwy przeżyją. Znam jeszcze jeden sposób: mikrofalówka ale co się stanie późnej z produktami spożywczymi typu pellety czy kulki to już nie wiem.

Offline Morgoth13

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 446
  • Reputacja: 163
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Bydgoszcz
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #923 dnia: 19.02.2017, 11:36 »
Jak się już pojawią larwy to zeżrą wszystko. Nam dawno temu zjadły kiedyś stary namiot brezentowy :D
Pozdrawiam
Mirek

Offline Sebula

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 619
  • Reputacja: 224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #924 dnia: 19.02.2017, 12:09 »
Jak się już pojawią larwy to zeżrą wszystko. Nam dawno temu zjadły kiedyś stary namiot brezentowy :D

... i będzie Epidemia, ale w chacie. Chyba nie skuszę się narazie na ich produkty. Tym bardziej, że sami sprzedali to bezpośrednio na targach i nie potrafią rozwiązać problemu . Lipa :thumbdown:
Pozdrawiam Seba

Offline Martinus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 628
  • Reputacja: 109
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #925 dnia: 19.02.2017, 12:09 »
Kurcze nie wiedziałem że przez takich nie zameldowanych lokatorach mogą być nie spodziewane konsekwencje :-X

Przed chwilą jeszcze raz bardzo dokładnie sprawdziłem zanętę ( Epidemia - zakup Rybomania Lbl ) i nic tam nie dostrzegłem .

Warto by było żeby Bartosz porozmawiał z chłopakami z TTCarp oraz dostawcami .
Z poważaniem Marcin

Offline mav3rick

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 041
  • Reputacja: 100
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Przewóz
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #926 dnia: 19.02.2017, 12:10 »
Ja mam cztery paczki epidemii z drapieżnika kupione w końcówce zeszłego roku i wszystko jest ok.

Offline Martinus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 628
  • Reputacja: 109
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #927 dnia: 19.02.2017, 12:18 »
Jak się już pojawią larwy to zeżrą wszystko. Nam dawno temu zjadły kiedyś stary namiot brezentowy :D

... i będzie Epidemia, ale w chacie. Chyba nie skuszę się narazie na ich produkty. Tym bardziej, że sami sprzedali to bezpośrednio na targach i nie potrafią rozwiązać problemu . Lipa :thumbdown:

Seba spokojnie z opiniami 8) Jeśli wcześniej taka sytuacja miała by miejsce na pewno Bartosz by się tył zajął , bo jak na razie nie przypominam sobie żeby ktoś wcześniej zgłaszał taką sytuację . Z tego co widzę są tylko 2 przypadki , więc krajowej Epidemii i czerwonego alarmu na Polskę nie ma ;D

Wiadomość o "emigrantach" w paczce wypłynęła 17 lutego , a jak dobrze wierz Ekipa FB jest na Rybomanii w Poznaniu i ciężko coś na taką odległość temu zaradzić . Zapewniam Cię że jak się skończy Rybomania Bartosz się tym zajmie .
Z poważaniem Marcin

Offline stas1

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 029
  • Reputacja: 303
  • Płeć: Mężczyzna
  • Łowię, bo lubię
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #928 dnia: 19.02.2017, 12:23 »
Jak się już pojawią larwy to zeżrą wszystko. Nam dawno temu zjadły kiedyś stary namiot brezentowy :D

... i będzie Epidemia, ale w chacie. Chyba nie skuszę się narazie na ich produkty. Tym bardziej, że sami sprzedali to bezpośrednio na targach i nie potrafią rozwiązać problemu . Lipa :thumbdown:
Kto powiedział, że problem nie zostanie rozwiązany, przesadzasz jak zwykle, jeden dzień dopiero minął.
Staś
Klasyczny Feeder

Offline kismet75

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 404
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: B.P / Filadelfia
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #929 dnia: 19.02.2017, 12:23 »
Znane są już trzy ogniska epidemii :D :D :D ptaku_1 , FilipJann i ją . Ptaku_1 , FilipJann zakupione w drapieżniku moja Rybomania Lublin .
Pozdrawiam
Mariusz