Autor Wątek: Feeder Bait  (Przeczytany 323232 razy)

Offline MarioG

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 126
  • Reputacja: 312
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Prawie pod Warszawą
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #930 dnia: 19.02.2017, 12:24 »
Obejrzałem moje stare i kupione wczoraj.
Śladów brak.

Mario
Mazovia Fishing Team

Offline Martinus

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 2 628
  • Reputacja: 109
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #931 dnia: 19.02.2017, 12:28 »
Znane są już trzy ogniska epidemii :D :D :D ptaku_1 , FilipJann i ją . Ptaku_1 , FilipJann zakupione w drapieżniku moja Rybomania Lublin .

Oj to 3 a nie 2 , pomyliłem się przy liczeniu :P
Z poważaniem Marcin

KrzysztofS

  • Gość
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #932 dnia: 19.02.2017, 12:35 »
Kurde i ja mam pecha u mnie Epidemia też z lokatorami . Opakowanie szczelnie zamknięte przez producenta nie otwierane .Zakupione na Rybomani w Lublinie . Na czerwono na fotce widoczne ślady coś jakby pajęczyny .W środku w zanęcie jest spora ilość małych ciemnych robaczków . Zanęta pewnie będzie do wyrzucenia . :(



W dwóch paczkach które posiadam znalazłem to samo. Czyli coś gdzieś się zesrało i śmierdzi. Jakaś partia Epidemii musi być trefna i tyle. Hot Krill czysty. Ciekawe, że te robaczki lęgną się tylko w tej jednej zanęcie...coś musi w tym być. Zanęty nie kupowałem - dostałem, jako nagroda w jakiś zawodach.
Ja osobiście wcześniej nie miałem styczności z takim zjawiskiem. Kiedyś słyszałem o podobnych problemach w zanętach firmy na T.

Offline Niedźwiedź

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 298
  • Reputacja: 9
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Pszczyna, Górny Śląsk
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #933 dnia: 19.02.2017, 12:36 »
Masakra.

Offline skowron.krystian

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 760
  • Reputacja: 133
  • Płeć: Mężczyzna
  • Praca jest dobra dla tych, co nie umieją wędkować
  • Lokalizacja: Holandia 'ZH'
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #934 dnia: 19.02.2017, 12:40 »
Panowie to jest ten sekretny składnik tej zanęty ;)

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka

Wracając z wyprawy, weź ze sobą zrobione zdjęcia, a pozostaw jedynie ślady stóp 😉

Offline Niedźwiedź

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 298
  • Reputacja: 9
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Pszczyna, Górny Śląsk
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #935 dnia: 19.02.2017, 12:41 »
To chyba owady czy robale :) nazywaja sie psotnik

Offline Sebula

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 619
  • Reputacja: 224
  • Płeć: Mężczyzna
  • Ulubione metody: wędkarstwo karpiowe
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #936 dnia: 19.02.2017, 12:45 »
Jak się już pojawią larwy to zeżrą wszystko. Nam dawno temu zjadły kiedyś stary namiot brezentowy :D

... i będzie Epidemia, ale w chacie. Chyba nie skuszę się narazie na ich produkty. Tym bardziej, że sami sprzedali to bezpośrednio na targach i nie potrafią rozwiązać problemu . Lipa :thumbdown:
Kto powiedział że problem nie zostanie rozwiązany,przesadzasz jak zwykle,jeden dzień dopiero minął

Stasiu z tą Epidemią w chacie to była czysta przekona i żart zarazem, więc bez obaw. Faktem jest, że pojawił się problem. Jedni to krytykują, jak ja inni bronią, jak Ty. Nie neguję tego, bo masz prawo do swojego zdania. Przy okazji uważam, że powinni wymienić chłopakom paczki na nowe i zweryfikować dla swojego dobra to co mają aktualnie na stanie. Co jak co, ale to wyciszyłoby sprawę. Co jak co, ale uwierz mi, że na obsłudze klienta i na Public Relations akurat się trochę znam. Szacunek dla Ciebie :beer:
Pozdrawiam Seba

Offline ptaku_1

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 1 894
  • Reputacja: 145
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Jabłonna
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #937 dnia: 19.02.2017, 12:48 »
Jedno na pewno wyszło FB nazwa :) ja swoją dostałem jako nagrodę wiec jakoś to przełykam, ale jak bym kupił i dostałbym taką to by mnie krew zalała, na pewno bym napisał do nich że chcę odesłać i proszę o zwrot kosztów (zanęty i przesyłek).
To jest produkt można rzec premium na naszym rynku i taka wpadka nie powinna mieć miejsca.  Przecież tymi paroma wpisami firma traci dziesiątki potencjalnych klientów ilu przeglądaczy forum teraz skojarzy i zapamięta żę Epidemia grozi epidemią moli w domu.
Dział PR chyba u nich nie istnieje bo inaczej każdy z nas powinien już mieć na mailu info że sorry ale wysyłają nową a tą proszę wyrzucić i proszą o nie opisywanie tego zdarzenia na internetach
Wiadomo jeden niezadowolony klient gorszy niż 1000 zadowolonych.
Pzdr. Paweł

"PZW jest jak ZUS, płacisz i nic z tego nie masz, jeśli potrzeba to i tak się leczysz na komercji"

Lubię zegarki https://www.youtube.com/playlist?list=PL6Tg8Td6x60FxfdbXAUGGYUyv0nzDZtAP

Offline stas1

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 029
  • Reputacja: 303
  • Płeć: Mężczyzna
  • Łowię, bo lubię
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #938 dnia: 19.02.2017, 12:53 »
Nie twierdzę, że nie masz racji i być może tak nie będzie ,ale po co jazda, to się zdarza i sprawa się wyjaśni ,
Sprawa wyszła w piątek ,jest niedziela i to na targach to jasne że nikt nie rzuci zabawek i zajmie się tą sprawa, ludzie bądźcie normalni wszystko w swoim czasie, przykre, że to ma miejsce.
Zdarza się to w każdej firmie. Lorpio kupione karasiowe nie mogłem wysypać z paczki tak było posklejane pajęczyna,Trabucco uklejowa tak samo, Sensas i jeszcze parę. Nie żebym odbijał pałeczkę,ale to produkty w których się to zdarza, mąka, kasza w spożywczym tak już jest, nic niezwykłego.
Staś
Klasyczny Feeder

Offline Koczownik

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 303
  • Reputacja: 42
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Zamość i Roztocze
  • Ulubione metody: bat i feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #939 dnia: 19.02.2017, 12:57 »
Zalęgły mi się w starych orzechach robaczki, więc wysypałem je sikorkom - zajadały się tymi robaczkami z zapałem więc podobnie może być z rybami. Ja bym nie wyrzucał tylko spróbował łowić!
Tomek

Kadłubek

  • Gość
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #940 dnia: 19.02.2017, 12:57 »
Dokładnie @Stas
Trwają targi, sprawa jest jeszcze "gorąca", jest weekend. Poczekajcie na mail'e.

Jedyne z czym trzeba się śpieszyć to zabicie 'robaczków' czyli zamrażarka na przynajmniej 3 dni by zaraza się nie rozniosła.

Offline MarioG

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 4 126
  • Reputacja: 312
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: Prawie pod Warszawą
  • Ulubione metody: method feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #941 dnia: 19.02.2017, 12:57 »
Było juz info ze są na targach.
To nie jest korpo z setką pracowników. Jakby prosili i wymuszali by o tym nie pisać to byłoby błędem z ich strony.
Z drugiej strony oceniać i wieszać psy na nich zanim uzyska się odpowiedz nie jest w porządku.

Ile poszlo do nich maili? Ile bylo odpowiedzi? Jeden mail i jedna odpowiedz z prosba o doprecyzowanie w celu zlokalizowania problemu.
Moim zdaniem ich obowiazkiem jest wymienic produkt i juz nawet nie wypada by prosili o zwrot a po prostu powinni wyslac nowe.

Wysłane z mojego SM-G920F przy użyciu Tapatalka


Mario
Mazovia Fishing Team

Offline stas1

  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 5 029
  • Reputacja: 303
  • Płeć: Mężczyzna
  • Łowię, bo lubię
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wrocław
  • Ulubione metody: feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #942 dnia: 19.02.2017, 13:01 »
Osobiście dałem znać Bartkowi, cierpliwości :)
Staś
Klasyczny Feeder

Offline kismet75

  • Zaawansowany użytkownik
  • ****
  • Wiadomości: 404
  • Reputacja: 21
  • Płeć: Mężczyzna
  • Lokalizacja: B.P / Filadelfia
  • Ulubione metody: waggler i feeder
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #943 dnia: 19.02.2017, 13:03 »
Feeder Bait o problemie wie od wczoraj. Wie również, że temat poruszany jest na forum, informowałem ich o tym mailowo osobiście.
Pozdrawiam
Mariusz

Offline mariospin

  • Robinson
  • Ekspert
  • *****
  • Wiadomości: 615
  • Reputacja: 96
  • Płeć: Mężczyzna
    • Galeria
  • Lokalizacja: Wodzisław Śląski
  • Ulubione metody: feeder i spinning
Odp: Feeder Bait
« Odpowiedź #944 dnia: 19.02.2017, 13:04 »
Co prawda ja nie stosowałem jeszcze zanęty z FB, więc ciężko mi się wypowiadać w temacie jej jakości, ale sytuacja o której piszecie zdarza się dość często. Taką niemiłą niespodziankę miałem już przynajmniej kilkukrotnie z zanętami przeróżnych producentów. Myślę, że winy czy też zaniedbania producenta nie ma w tym przypadku co się doszukiwać.